UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Remonts
Autors: GanG ()
Datums: 08/07/2016 19:43

Sveiki, Esmu iesācejs sja jomā, tāpēc velos vaicāt jums. Esmu iegādājies dzīvokli, bet tas jāremontē.. Ar ko man sākt? Vēlams visu pēc kārtas varat ieteikt pa punktiem. Vecos radiātorus ņemšu nost čuguna ar visam trubām.. Grīdas virsma veco laiku kartons kkāds.. Logi nomainīti jauni PVC. Tapetes noplēstas.. Griesti paneļa šuves utt. melni ar kvepiem.. Paldies. :)

Re: Remonts
Autors: Jaanus Riiel ()
Datums: 09/07/2016 23:42

Sāc ar projektu - komunikācijām. Elektrība- gaismas rozetes un kur un cik daudz, kur el. plīts ja tāds būs, tvaika nosūcejis .... ūdens kanalizācija veļas masīnas un trauku mašīnas atrašanas vieta apkure. Varbūt vēl interneta televīzijas kabeļi Apkure ir jāsaskaņo cik es zinu pa dzīvokļiem. Tad tiec skaidrība ar grīdu, griestiem un sienām- vēlies vai nevēlies iztaisnot vai nē un ar ko-apmetums, reģipsis.... ārdurvis, iekšdurvis ar reģipša apdari ar apmetuma apdari, izmantosi paplatinājumus.... griestu, sienu, grīdas apdares materiāli-krāsosi, varbūt gribēsi gipša ornamentus jeb 3D paņeļus, vai, vai, vai...... Kad to visu zināsi vari sākt pats jeb vienoties par pakalpojumu.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********    *******   **     **  **     **  **       
 **     **  **     **  **     **  ***   ***  **       
 **     **  **         **     **  **** ****  **       
 ********   ********   *********  ** *** **  **       
 **         **     **  **     **  **     **  **       
 **         **     **  **     **  **     **  **       
 **          *******   **     **  **     **  ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727