UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Metāla durvis
Datums: 01/07/2016 08:07

Sveiki, Forumieši!

Esmu nodomājis savā 602.sērijas dzīvoklī nomainīt standarta ieejas durvis(durvis, kuras bija uzstādītas "dzimšanas" brīdī) uz metāla durvīm. Skatos, pētu piedāvājumus un saprotu, a tirgus šaja jomā ir ļoti piesātināts, kur katrs šīš jomas pārstāvis cenšas pastāstīt, ka tieši viņa ražotās/tirgotāts durvis un piedāvātais serviss ir tas labākais.

Lūdzu padalīties ar savu pieredzi par jūsu izvēlētos firmu uzstādīšanas kvalitāti, attieksmi, kā arī kam būtu jāpievērs lielākam uzmanība izvēloties metāla durvis.

Jautājumi, kas patreiz ir radušies:
1. cik bieza metāla plātnes durvīm izvēlēties? Skatos uz 2mm.
2. kāda tipa, ražotāja slēdzenes (lielo pamata un mazo cilindra) labāk izvēlēties. Sapratu, ka jāņem ar papildus pretizurbšanas plāksni.
3. cik noprotu, tad labāk izvēlēties durvju izliektu durvju rāmi nevis rāmi no taisnstūra caurules. Esot drošāks, var ievetot papildus durvju bīvējumu u.c. Kāds viedoklis?
4. vai kāds ir uzstādījis durvis ar MDF? Kādas atsauksmes

Re: Metāla durvis
Autors: jakobsons.ivars ()
Datums: 01/07/2016 08:10

Es izvēlētos durvis, kas ugunsgrēka gadījumā ir atveramas. ( pieprasi testa pārskatus , tev vajadzētu EI30 ugunsdrošības klases durvis, bet obligāti testētas )

Re: Metāla durvis
Autors: Dania55 ()
Datums: 04/12/2018 16:44

Labas metāla ārdurvis piedāvā [www.m-lux.lv]. Domājams, ka ar 2mm būs labi, jo ieteicamas vismaz 1,5mm biezas durvis.
ņēmām tieši ar MDF, pagaidām nav problēmu

Re: Metāla durvis
Autors: ETT ()
Datums: 04/12/2018 18:17

Man patīk durvis, kas plānākas par loga stiklu :)

Re: Metāla durvis
Autors: Ceps ()
Datums: 18/12/2018 06:58

Skatos visur reklamējas [www.m-lux.lv], varbūt tiešām vērts uzmest aci

Re: Metāla durvis
Autors: Arvis1234 ()
Datums: 27/06/2019 22:24

Iesaku izvēlēties kārtīgas metāla durvis no Baltkrievu ražotāja Supporta. Zema cena un riktīgi laba kvalitāte. Esmu apmierināts ar pirkumu.

[sosdienests.lv]

Re: Metāla durvis
Autors: Varonis ()
Datums: 14/09/2022 16:35

Mājai vajag labas ārdurvis - nav vējtveris. Kur labāk meklēt, ir kādi ieteikumi. Durvju aile ir standarta.

Re: Metāla durvis
Autors: Katls ()
Datums: 15/09/2022 09:11

Es ņēmu kuršos uz akciju ar laminēta mdfa plaksni abās pusēs.. Bet sakarā ar karu un sankcijām sortiments un cenas noteikti ir mainījušās. Ņēmu ārdurvis, kas ūdens drošas. Tur ir iedalijums. Vispār nav dzirdēts, ka ar metalniecēm būtu problēmas. Daudzi ņem lētās bleķinieces. Arī nekāda vaina. Ja līdīs iekšā, tad tāpat ielīdīs.

Re: Metāla durvis
Autors: Varonis ()
Datums: 15/09/2022 10:44

Man vairāk uztrauc lai nesalst cauri un ir laba siltumizolācija.



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  **    **   *******   **    ** 
 **     **  ***   **   **  **   **     **  ***   ** 
 **     **  ****  **    ****    **     **  ****  ** 
 **     **  ** ** **     **      ********  ** ** ** 
  **   **   **  ****     **            **  **  **** 
   ** **    **   ***     **     **     **  **   *** 
    ***     **    **     **      *******   **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727