UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3
Re: Reģipša šuvju lentes izvēle
Autors: jaunakais ()
Datums: 30/11/2015 11:07

Es pieņemsim šuvju špaktelēšanas vietās izmantoju visparastāko sietiņlenti. Kad ar perferātoru man dzelzsbetona pantenī (griestos) dauzīja 280mm caurumu, es sapratu, ka vari izmantot kādu lentu gribi, plaisa rodas blakus špaktelējuma vietā, nevis kur ir sietiņlenta. Katrā ziņā tā nebija prātīga ideja ar perferātoru dauzīt 280 mm caurumu vajadzēja ņemt speciālo urbi (domāju, ka man tie paneļi uz galvas uzgāzīsies!). Zinu, ka pazīstamam cilvēkam 180 mm izurba par 30 eur kā būtu 280mm nezinu.

Re: Reģipša šuvju lentes izvēle
Autors: Argh ()
Datums: 01/12/2015 11:43

tiekai sietiņ/perforētās lentas. parastā papīra lenta nekam neder, vari kaut līmēt vai ko darīt. Esmu norāvis iepriekšēja meistara darbu, smuki gāja nost. Mitrumam tiekot tas špaktelējums vnk izjuks.

PS: lieku pašlīmējošo sietu un ar fasādes akrilas špakteli kārtīgi "nofiksēju". Pa virsu jau smalkā - ātri, plāni, stingri. Tas kas patīk akrila fasādes špaktelei - ātri žūst, nebaidās no mitruma, ļoti cieta.

Re: Reģipša šuvju lentes izvēle
Autors: Jaanus Riiel ()
Datums: 01/12/2015 22:09

Nu, principā priekš mitrām telpām eksistē mitrum izturīga špaktele, ka piemēram zaļais uniflots. Sausās iekštelpās mitrums jau ir čp. Ap gadu atpakaļ sanāca remontēt griestus kur bija sietlente, superīgi nonāca. Kāpēc mēs nerīkojamies atbilstoši ražotāja norādēm? Tas taču ir tik vienkarši

Re: Reģipša šuvju lentes izvēle
Autors: J ()
Datums: 02/12/2015 09:31

Ražotāji jau saka , ka lenta tikai grieztajās šuvēs un tikai papīra.

Re: Reģipša šuvju lentes izvēle
Datums: 02/12/2015 11:30

Noderīga un diezgan labi saprotama informācija.
[www.knauf.lv]

Re: Reģipša šuvju lentes izvēle
Autors: EdgarsValters ()
Datums: 02/12/2015 13:42

Argh Wrote:
-------------------------------------------------------
> tiekai sietiņ/perforētās lentas. parastā
> papīra lenta nekam neder, vari kaut līmēt vai
> ko darīt. Esmu norāvis iepriekšēja meistara
> darbu, smuki gāja nost. Mitrumam tiekot tas
> špaktelējums vnk izjuks.
Esi laipni lūgts noraut kādu manis iestrādāto papīra lentu. Pat uz viegli noplūdušiem griestiem viņa nebija pamanāma. Savukārt, stikla šķiedra griestos ar laiku saplaisā vairums gadījumos.
Nezinu, kā tur tas "meistars" to lenti ir iestrādājis, bet ar normāli atjauktu Fill&Finish tā lente kalpo ideāli.
Zinu, ka daudz kur ārzemēs par darbošanos ar stilkašķiedras sietlenti mani uzteiktu vai izmestu no darba. Pat Knauf paši raksta: "ļoti vāja aizsardzība pret plaisām."
Un vēl kas - iekšējos stūros vispār nav nekā labāka bijis izdomāts par parastu papīra šuvju lenti. Vai papīrnieci ar perforētu plastmasu, ja vēlies sūtīt no ārzemēm.

Re: Reģipša šuvju lentes izvēle
Autors: Jaanus Riiel ()
Datums: 02/12/2015 21:25

Kamēr Knauf nenopirka USG viņi vairāk spieda uz sietlenti un Uniflotu. Tagad uz papīra lenti. Paīreni ar perforētu plastmasu neesmu redzējis. Man klienti joprojām bieži vien taisa lielas acis kad ierauga papīra lenti.

Re: Reģipša šuvju lentes izvēle
Autors: ivars33 ()
Datums: 29/06/2021 13:10

Atradu šeit ka daži saka : ne papiru ne sietu nav jālīmē stūrī , bet līdz stūrim kas tas pa sviestu?

Re: Reģipša šuvju lentes izvēle
Autors: ETT ()
Datums: 29/06/2021 15:47

Pilnpiena 82%

Re: Reģipša šuvju lentes izvēle
Autors: Mr. ()
Datums: 29/06/2021 16:29

Ja nemāk nomērīt vai nogriezt prezīzi reģipsi, vai arī gribas stiept to procesu garumā, tad iekšējo stūri nākas špahtelēt un likt lentu, bet ja tur ir 1mm sprauga, tad tikai akrilu. Papīra lenta šuvēs ir ok, tikai jāmāk to uzlikt un jālieto pareizo špahteli. Ir redzēti speciālisti, kas papīra lentu liek ar finish špahteli, kura zem papīra lentas žūst mēnešiem, to tad jebkurā laikā var arī viegli noņemt.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  **     **   *******   ********  
 ***   ***  **     **  **     **  **     **  **     ** 
 **** ****  **     **  **     **  **         **     ** 
 ** *** **  **     **  *********  ********   ********  
 **     **  **     **  **     **  **     **  **        
 **     **  **     **  **     **  **     **  **        
 **     **   *******   **     **   *******   **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727