UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3
Re: Flīzes uz koka grīdas
Autors: Ilona L ()
Datums: 16/11/2010 14:57

Es skatījos Depo veikalā, ģipškartons grīdām tur nebija. Vai sen remontus taisi h2so4. Koridorā nav mitruma, bet virtuvē varētu kādreiz kaut kas arī pārlīt pāri izlietnei un aiztecēt gar sienu, netīšam. :)

Re: Flīzes uz koka grīdas
Autors: h2so4 ()
Datums: 16/11/2010 21:40

nu tāda tipa mitrums neskaitās, ja šad tad kaut kas nolīst. Bet ,ja neuztrauc grīdas līmeņa pacelšana par 1.5cm, tad vēlams to grīdas ģipsi uzskrūvēt. Viņš ir nesalīdzināmi cietāks par parasto, parasti brūnā krāsā.
Remontus taisu sen ,bet diemžēl Zviedrijā pārsvarā.

Re: Flīzes uz koka grīdas
Datums: 16/11/2010 22:24

līdžigs jautājums par flīzēšanu, gŗidu vispirsm flīzēt un tad sienas.ja man visas sienas ar flīzēm?

Tad vēl vai ja daļā grīdas ir zem flīzzēm OZB, tad obligāti jāliek k.kada gumija apak'\sā pirms flīzēšanas?



Re: Flīzes uz koka grīdas
Autors: as ()
Datums: 16/11/2010 23:35

Varu informēt par savu pieredzi (es gan neesmu celtnieks)
pēc pāris nedēļām daļa no flīzēm sāka kustēties.
viens celtnieks teica, ka uz dēļu grīdas vajago biezu flīžu līmes kārtu.
citādi, dēļi kustas, flīžu līme sāk plaisāt utt.
Ja uz dēļiem stiprinātu kādu reģipsi, tad droši vien ka tā neplaisātu.
Es tālāk neeksperimentēju un uzliku linoleju:)

Re: Flīzes uz koka grīdas
Autors: h2so4 ()
Datums: 16/11/2010 23:45

tas par biezo flīžu līmes kārtu ir pilnīgs stulbums. tad jau labāk izliet speciālu izlīdzinošo, paredzētu koka grīdām+stiklašķiedras siets.. bet ja tā grīda kustās, tad flīzes atleks agri vai vēlu.

Re: Flīzes uz koka grīdas
Autors: Celtnieks12345 ()
Datums: 19/11/2010 22:25

Cik man ir pieredze flīzes no koka grīdas parasti agri vai vēlu atlec, pat flīzējot ar speciālām līmēm, izņēmums ir ja uz līdzenas klona grīdas ieklāj finieri to pielīmējot, parasti tā dara, kad pārējā dzīvoklī ieklāj masīvkoka parketu un flīzēm ir jābūt vienā līmenī ar parketu.
Cik zinu vienīgā flīžu līme, kas turēs flīzes pie kustīgiem kokiem ir sika bond T8 (līme praktiski ir gumija), bet cena šai līmei ir ļoti liela, bet ja flīzes kustēsies pat elastīgais šuvotājs izbirs ārā, šuves tad ir jāaizpilda vai nu ar silikona vai poliuretāna vai vai arī kaučuka hermētiķi, bet tas ir nenormāls čakars.

Esmu pārtaisījis nenormāli daudz visādu telpu, kur flīzes ir uz koka un neiesaku likt flīzes uz koka jo parasti tās lec nost.

Re: Flīzes uz koka grīdas
Autors: soseds2 ()
Datums: 20/11/2010 16:44

Stradaju pa santehnikas liniju un viennozimigi varu teikt, ka telpas, kur flizets uz koka vai osb, flizes sak kusteties un suves izbirt. Nekadi sieti un spakteles nelidz, ja nu vienigi organiskie un elastigie materiali, ka te mineja. Vel viena lieta, kad flize uz gazbetona, ja tas ir mitras telpas, gazbetons pirms tam loti labi jaapstrada.

Re: Flīzes uz koka grīdas
Autors: BBX ()
Datums: 29/11/2010 14:27

Jautājums speciālistiem: vai var flīzes pa tiešo līmēt uz putoplasta plāksnēm, ja sienu siltina no iekšpuses? Ja var, tad ar kādu limi?

Re: Flīzes uz koka grīdas
Autors: BBX ()
Datums: 01/12/2010 12:43

Nu sarosās, kas te visi nosprāguši vai?

Re: Flīzes uz koka grīdas
Autors: soseds2 ()
Datums: 01/12/2010 18:06

Tikko taisija vienu objektu pagrabtelpa, kur putjiku spakteleja liekot sietu un tad flizes.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **    **  **    **  **     **  ******** 
 ***   **  ***   **  **   **   **     **  **       
 ****  **  ****  **  **  **    **     **  **       
 ** ** **  ** ** **  *****     *********  ******   
 **  ****  **  ****  **  **    **     **  **       
 **   ***  **   ***  **   **   **     **  **       
 **    **  **    **  **    **  **     **  **       

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727