UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
veeja kastes
Autors: Karluha ()
Datums: 16/10/2009 09:55

ar ko vislabaak kraasot veejakastes? pinotex negribaas jo esmu redzeejis kaa izskataas 2 gadi peec krasohanas. varbut RILAK ir kautkas prieksh taa? arbuut kas cits labs?

Re: veeja kastes
Autors: Porex ()
Datums: 16/10/2009 10:46

Arī es esmu domājis par šo jautājumu un nonācis pie domas to kasti vispār izbūvēt tādu,lai nemaz nebūtu jākrāso.Šajā sakarībā ir ideja to izbūvēt no laminētā(brūnā) finiera atgriezumiem.Nopirkt vajadzīgā platuma gabalus(tas ir reāli) un tik skrūvēt klāt pat necenšoties taisīt savienojumus uz spārēm,bet paskrūvējot plātnes galos līstes sastiprināšanai.Nekādas zāģēšānas,nekādas krāsošanas,arī pats materiāls lētāks nekā visprastākā "vagonka".Jautājums,ko neesmu ņēmis vērā,ja tā nekur neesmu redzējis darām?Manuprāt arī izskatīties vajadzētu normāli,katrā ziņā labāk ,nekā no tādas kvalitātes "vagonkas",kādu varu atļauties.

Re: veeja kastes
Autors: Alvisss ()
Datums: 16/10/2009 11:09

A kas vainas Pinotexam??? Mna ka reizi ir pasūtītas tādas vienkāršas vasarnīca tipa ardurvis, kura sapsūtas ar vagonku. Ka reizi bija doma tas krasot ar pinotexu, jo krasot ar ellas krasu nebija padoma.

Re: veeja kastes
Autors: Karluha ()
Datums: 16/10/2009 11:50

kaa man teica viens celtnieks-gribi kraasainu uudeni, peerc pinotex. vinjsh peec paris gadiem noiet nost. runa tieshaam iet par dazhiem gadiem. pats arii redzeeju vienai maajai veejakastes kuraiu atlupusi kraasa.

Re: veeja kastes
Autors: Karluha ()
Datums: 16/10/2009 13:49

Kaa diez ir ar beiclakaam?

Re: veeja kastes
Autors: aaaa ()
Datums: 16/10/2009 14:45

Labākās no Pinotex-lukalaik beiclakām ir Beckers ražojuma. Vi;ni garantē, ka tās nelobās un neizbal. Nezinu, pārbaudījis neesmu, bet vispār zinot Beckers krāsu kvalitāti, varētu arī ticēt. Cena, protams, kosmoss.
Piemēram, šie:
[www.beckers.se]
[www.beckers.se]

Re: veeja kastes
Autors: aaaa ()
Datums: 16/10/2009 14:47

Reku mūsu mēlē tas pats:
[www.salonsobjekts.lv]

Re: veeja kastes
Autors: Klunkurs ()
Datums: 23/10/2009 01:08

pinotexam nav nevainas, ja vien to pareizi uzklāj
kokam jābūt 16-18% mitrumam, jāliek pinotex grunts, tad pinotex klasika (var tonēt), un tikai tad UV aizsardzība (var tonēt, bet neiesaku, labāk bezkrāsianu).
Un viss būs štokos, jo tādā veidā esmu apstrādājis ne tikai vēja kastes un koka fasādes, bet arī koka sētas vairogus.
Tā lūk, liekat aiz auss.

Re: veeja kastes
Autors: Ambrosio ()
Datums: 23/10/2009 09:51

Hm, man pašam būs jānokrāso koka mājiņa. Runāju ar vienu celtniecības sfēras pārstāvi, izteicu savas šajā forumā izlasītās šaubas par Pinotex krāsas ilgmūžību uz koka virsmas. Viņš man teica - kā praktiski neviens jau nekrāso pēc tehnoloģijas (kā Klunkurs uzrakstīja), tāpēc arī neturās.

Vai kādam (bez Klunkura) reāli ir pieredze kā tas Pinotex uzvedas, ja visu izdara kā vajag - grunts, krāsa, aizsardzība?

Re: veeja kastes
Autors: sandris1 ()
Datums: 23/10/2009 20:53

Ir pieredze ar Pinotex.Pinotexam tiešām nav ne vainas, ja to lieto pareizi.Vispirms protams jālieto grunts Pinotex Base, kura iesūcas dziļāk koksnē un kalpo kā aizsarglīdzeklis.Pēc tam, kad grunts nožuvusi, var klāt virsū vai nu Pinotex Ultra vai Pinotex Classic.Abi šie līdzekļi satur vielas aizsargāšanai pret pelējumu un koksnes zilējumu.Pinotex Classic labi piemērots zāģētām virsmām.Nevajadzētu arī šos līdzekļus lietot , ja temp ir zemāka par +5.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  ********  **     **  ********  
 **     **  ***   ***  **        ***   ***  **     ** 
 **     **  **** ****  **        **** ****  **     ** 
 *********  ** *** **  ******    ** *** **  ********  
 **     **  **     **  **        **     **  **        
 **     **  **     **  **        **     **  **        
 **     **  **     **  ********  **     **  **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727