UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Atsauksmes par būvfirmām :  Building.Lv Forums

Iesaku!
Autors: Agnese_7 (80.232.170.---)
Datums: 16/12/2008 08:56

Ja vajag celt, būvēt, labot, mūrēt, betonēt, bruģēt, krāsot, līmēt, siltināt utt. vai skaistu fasādi, tad zvani 29663863 vai raksti trispadsmitb"at"inbox.lv. Ieskaties www.trispadsmib.lv.

Re: Iesaku!
Autors: v_t (78.84.44.---)
Datums: 16/12/2008 09:17

agnese, apsveicu ar pārdomātu mārketinga stratēģiju! - vispirms nolikt konkurentu (ekers) un tad izjāt baltā zirgā.


Re: Iesaku!
Autors: taapat vien (195.13.247.---)
Datums: 16/12/2008 09:23

Izskatās, ka visiem šiem darbiem tiek ņemti "supčiki". Ja tas ir tā, tad par garantijām, termiņiem, kvalitāti un LABĀM CENĀM nevar būt ne runas.
neveiksmīgs PR. Ar tādu reklāmu Tu drīzāk ļaunu vari nodarīt, nekā labu.

Re: Iesaku!
Autors: taapat vien (195.13.247.---)
Datums: 16/12/2008 09:25

P.s. - ne trispadsmiB.lv ne trispadsmiT.lv nestrādā :DD taa kaa :D mosh no sākuma uztais domēnu un tad reklamē ? :DD

Re: Iesaku!
Autors: v_t (78.84.44.---)
Datums: 16/12/2008 09:35

vispār, jau strādā: [www.trispadsmitb.lv]

Re: Iesaku!
Autors: taapat vien (195.13.247.---)
Datums: 16/12/2008 09:47

Uraa :D nopietns kantoris. Divu ofisu remonts un viena uzbūvēta koka būda.
Bet nu lab ne par to ir runa ... každij droč..t kak on hičit.

Re: Iesaku!
Autors: a (78.84.218.---)
Datums: 16/12/2008 10:47

Tipisks celtnieku marketinga strategijas meistarstikis.Tadus pietiek izlasit lidz pirma teikuma pirmajam komatam un viss ir skaidrs.

Re: Iesaku!
Autors: Agnese_7 (80.232.170.---)
Datums: 16/12/2008 12:28

Nesapratu?! Visi raud, kā iekrituši ar meistariem, bet es Jums vēlos ieteikt kādu labu meistaru, tā Jūs man veselu darvas mucu uzlejat virsū. Nu tad cīnaties paši ar meistaru meklēšanu un mācaties no pašu kļūdām. Es zinu, ka labus meistarus grūti atrast.
Sorry. Mājas lapas adrese ir www.trispadsmitb.lv Cerams, ka Jūs kļūdas nekad nepieļausiet.
Objektu ir krietni vairāk. Bildītes tikai dažas.

Mani izbrīna Jūsu attieksme.

Re: Iesaku!
Autors: Agnese_7 (80.232.170.---)
Datums: 16/12/2008 12:31

v_t Wrote:
-------------------------------------------------------
> agnese, apsveicu ar pārdomātu mārketinga
> stratēģiju! - vispirms nolikt konkurentu (ekers)
> un tad izjāt baltā zirgā.
>
>

Neko es nenoliku. Tikai uzprasīju viedokļus un pieredzi.
Domāju, ka tieši tam šis forums radīts.

Re: Iesaku!
Autors: taapat vien (195.13.247.---)
Datums: 16/12/2008 12:46

Agnese - relax, take it easy ! :)

P.s kā tu kā neatkarīgs cilvēks no malas zini ka objektu ir vairāk un tikai bildītes ir dažas? Es daudz dažādu būvnieku un kompāniju zinu, i to es nezinu vai visi objekti ir salikti mājas lapā un kuru tieši nav.

A tu ierindas pasūtītāja (domājams vienam objektam) zini viņu objektus un zini par notiekošo mājas lapā.


Re: Iesaku!
Autors: Agnese_7 (80.232.170.---)
Datums: 16/12/2008 13:16

Pazīstami, pazīstami! Vairākus objektus pati pasūtīju un vairākus esmu piespēlējusi no paziņām. Pārbaudīta vērtība, tāpēc arī iesaku.
Nav viņiem ofisi un biroji, kuros sēž IT speciālists, kurš visu laiku atjaunotu kaut ko. Tāpēc arī cenas pieņemamas, jo nav jāuztur administrācija.

Re: Iesaku!
Autors: v_t (78.84.44.---)
Datums: 16/12/2008 14:29

nū, tas jau ir daudz labāk. ja, vēl, tas viss būtu noticis bez nevainīgās informācijas par ekeru, tad vispār - cepuri nost!

Re: Iesaku!
Autors: Agnese_7 (80.232.170.---)
Datums: 16/12/2008 15:10

Ar Ekeru ir cits stāsts. Jāizskata konkursa rezultāti un jāpieņem lēmums. Tāpēc vācu informāciju.

Re: Iesaku!
Autors: einārs (80.232.248.---)
Datums: 16/12/2008 23:18

Priekš kam mums labi meistari, ja mēs paši labi meistari :D

Re: Iesaku!
Autors: taapat vien (195.13.247.---)
Datums: 17/12/2008 10:35

Agnesīt, un kur ta tu strādā ja nav noslēpums? Kas par konkursiem un kas jāizskata? Un vai tad tā to info ievāc? Kopējā forumā, kur katrs var uzrakstīt pilnīgu bull shitu par kompāniju bez jebkāda pamata? Manuprāt ir tādas lietas kā lursofts un tamlīdzīgi, kur var ievākt info par kompāniju. kas tādi, ar ko elpo, apgrozāmie līdzekļi, peļņa utt. Tas vairāk par da jebkuru šeit tev noderētu.


Re: Iesaku!
Autors: Agnese_7 (80.232.170.---)
Datums: 17/12/2008 14:40

taapat vien Wrote:
-------------------------------------------------------
> Agnesīt, un kur ta tu strādā ja nav noslēpums?
> Kas par konkursiem un kas jāizskata? Un vai tad
> tā to info ievāc? Kopējā forumā, kur katrs
> var uzrakstīt pilnīgu bull shitu par kompāniju
> bez jebkāda pamata? Manuprāt ir tādas lietas
> kā lursofts un tamlīdzīgi, kur var ievākt info
> par kompāniju. kas tādi, ar ko elpo, apgrozāmie
> līdzekļi, peļņa utt. Tas vairāk par da
> jebkuru šeit tev noderētu.
>
>

Kurš te prasa apgrozījumu, peļņu. Es interesējos no cilvēciskā viedokļa, vai nepiečakarē un vai labi, kvalitatīvi strādā. Protams, ka es kopējā forumā negaidu, lai man uzskaita apgrozāmos līdzekļus, peļņu utt.

Strādāju valsts iestādē Rīgā. Ja tev tas kaut ko maina, bet tagad slima guļu mājās, un vēlējos lietderīgi izmantot laiku, bet laikam nekā ........

Es nesen tikai pieslēdzos šim forumam, bet man šķiet, ka te rosās cilvēki, kuriem nav ko darīt, un tāpēc borzī visiem virsū, nevis tādi, kas grib kaut ko jaunu, noderīgu uzzināt un padalīties savā pozitīvajā vai negatīvajā pieredzē ar citiem. Uzskatu, ka tieši šim mērķim šis forums tika izveidots.

Re: Iesaku!
Autors: taapat vien (195.13.247.---)
Datums: 17/12/2008 15:23

Agnesiit, neviens te neborzī. Tas pirmkārt. Otrkārt, no cilvēciskā viedokļa valsts iestādēm ir pilnīgi pie kājas kāds ir uzņēmums. Paskaties iub(ā). Visiem publiskajiem konkursiem norādīts min. 70 % noteicoais kritērijs cena un tad kā kad, kam 20 % garantijas kam 20 % termiņi. Bet nevienā no konkursiem kritērijs nav - vai tu esi foršs puika kurš strādniekiem maksā algu, vai nē.

Uzzināt tu šeit arī vari pajautājot. Taktiskā kļūda bij izteikt negatīvo par ekeru un tad noreklamēt "foršos" puikas trīspadsmit. Un ja reiz tie trīspadsmit ir tik forši, kamdēļ tev viņus mainīt pret ekeru, vai kādu citu?


Re: Iesaku!
Autors: einārs (87.110.163.---)
Datums: 17/12/2008 22:50

nu ko var cepties.ir labi celtnieki,nu ļoti labi,bet kam tas interesē.nevajag jau uzspiest. :)

Ekers
Autors: Odaidze (78.84.36.---)
Datums: 23/05/2009 22:58

Ja kāds vēlas paskatīt EKERS galdniecības mēbeles, tad uzrakstiet - domāju mums būs par ko parunāt!!!



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******    *******   **    **  **     **  **     ** 
 **     **  **     **  ***   **   **   **   **     ** 
 **                **  ****  **    ** **    **     ** 
 ********    *******   ** ** **     ***     ********* 
 **     **         **  **  ****    ** **    **     ** 
 **     **  **     **  **   ***   **   **   **     ** 
  *******    *******   **    **  **     **  **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727