UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Atsauksmes par būvfirmām :  Building.Lv Forums

140 Ls pāris stundās vai urbjmašīnas remonts
Autors: koment (---.exigengroup.lv)
Datums: 20/06/2011 09:58

Pagājušajā gadā saniķojās 2 urbjmašīnas Black&Decker - viena vairs nedarbojas, bet otrai nebija vajadzīgo apgriezienu. Meklēju servisa centru, jo kādreiz biju tur normāli veicis remontus, bet tādu neatradu. Meklēju internetā, bet urbjmašīnas remontē maz vietās. tad atradu I Remontu servisu (nosaukumi firmai mainījušies - vai nu I vai II - kā nu laikam tas vadītājs Ivars izdomāja savu burtu likt, kad radās problēmas). Firmai sava mājas lapa (normāli) un tuvu pie darba - kinostudijas teritorijā. Aizbraucu un atdevu urbjmašīnas un sāku gaidīt zvanu. Telpas firmai likās dīvainas - garāža, kur viss mētājās kaudzēs, kaut kādi plaukti bija, bet nu iespaids tāds šaubīgs. Pēc nedēļas pazvanīja un teica, ka esot apskatījuši - remonts abām maksās 140 Ls! Tad nu sašutumā braucu pakaļ urbjmašīnām, jo netaisījos par amatieru (kaut normālām)urbjmašīnām maksāt cenu, kas tuvojas jaunas pusprofesionālas iekjārtas pirkumam. man vēl sāka teikt, ka tā ir - jo remonts taču ir profesionālāks, detaļas dārgākas utt. un gribēja par katras apskati noplēst 5 Ls. Tad nu gan saniknojos ne pa jokam un kaut kā izdevās tās atgūt bez maksas.
Vakar beidzot bija laiks un nolēmu pajaukt pats urbjmašīnas - jo negribējās uzreiz mest ārā. Brīnums Nr.1 - skatos, skrūves izskatās tāpat kā bija pirms aizvešanas - ar kaļķiem. Tātad nav attaisīta! Kā tad veica defektāciju un sastādīja maināmo detaļu sarakstu. Taisīju vaļā - atvienojies vads pie slēdža! Pievienoju - strādā kā bitīte. Otrai urbjmašīnai nācās nedaudz patīrīt korpusu no iekšas un nostiprināt vienu plāksnīti, kas berzās gar patronu.

Secinājums - firma (www.iirs.lv) pelna uz auniem un pieklājīgiem cilvēkiem. Ja esi mazs auns, tad patērēsi 5 Ls + ceļa izdevumi par it kā apskati, ja liels, tad visus 75 Ls. Un viņus iedrošina tas, ka grūti kaut kur atrast normālu darbnīcu.

Re: 140 Ls pāris stundās vai urbjmašīnas remonts
Autors: kundziņš (---.simnet.lt)
Datums: 20/06/2011 10:34

ļoti labi. Esi ietaupijis 140 ls. Tagad varēsi kārtīgi jāņus nosvinēt.

Es tavā vietā būtu uzzvanijis un pačakarējis dienu tiem krāpniekiem par to ka urbmašīnas nemaz nebija atvērtas..

Re: 140 Ls pāris stundās vai urbjmašīnas remonts
Autors: umka (84.38.142.---)
Datums: 08/09/2011 12:10

Tas kantoris ir baigie kāsēji! Biju iedomājies ka nomainīt akumulatoru elementus ir lētāk kā pirkt jaunu BOSCH akumulatoru,skuju tur viņi man ierubīja 33Ls, lai tak iet ieskrieties, kaut ko pukstēja ka BOSCH izmanojot lētos elementus!Da kāda man starpība, nopirku aķīti pie dīlera par 19Ls un divu gadu garantiju!

Re: 140 Ls pāris stundās vai urbjmašīnas remonts
Autors: Dzindzis (---.mt.lv)
Datums: 08/09/2011 12:28

Ja ir ko apkāst kapēc gan neapkāst. Daudzi kantori datortehnikai defektaciju ari taisa neatverot pašus aparātus :))

Re: 140 Ls pāris stundās vai urbjmašīnas remonts
Autors: gunbox (84.237.234.---)
Datums: 08/09/2011 16:28

Kā uz to skatās. Ir "kaktu" kantori un ir "kaktu" cilvēki.
Normāla kantorī, ja arī tev viņi būtu attaisījuši abas un konstatējuši problēmu, tev par atvēršanu vien un ja vēl netīrīta, tad putekļu tīrīšanu noplēstu savus 20 latus. Tev paveicās, ka nonāci kā "kaktu" cilvēks "kaktu" kantorī. Tas tev deva iespēju neiztērēt ne santīmu. ;)
Otra nianse. Normāla katorī, iespējams, nemaz nebūtu paprasījuši par kontakta pievienošanu un plāksnītes nostiprināšanu nevienu santīmu, bet, kā jau teicu, par atvēšanu un tavu darba putekļu notīrīšanu cena ir par darbu uz 1h.
Gribējis gan atrast labdarības servisus, ne? :)Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
CEHjb
This is a moderated forum. Your message will remain hidden until it has been approved by a moderator or administrator

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.
Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727