UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Atsauksmes par būvfirmām :  Building.Lv Forums

Celtnieks-zaglis Ruslans Tomass
Autors: Yellow (46.109.99.---)
Datums: 03/06/2011 22:45

Aicinu būvēt gribētājus būt uzmanīgiem ar šo vīru! Nenoliedzama pieredze un viņa kvēlās runas par savu strādīgumu un godīgumu savā darbībā kobrveidīgi iemidzina uzmanību, un drīz vien šķiet, ka tāmes vairs nav jāpārbauda.
Uzmanīgu mani padarīja parastu metāla leņķīšu cena, kura 0,48Ls vietā tika norādīta 1,8Ls par gabalu. Tad nolēmu visām tāmēm kārtīgi iziet cauri. Rezultāts šaušalīgs-par neiedziļinoties sīkumos(kura kopā arī sastādītu krietnu summiņu), kopējais „pārtēriņš”-pāri par 1000Ls! Turklāt tikai uz pāris darbiem-jumta siltināšana+ koka balkona izveide. Kokmateriāli sarēķināti dubultīgi. Jau iepriekš minēto leņķīšu aprēķins-gandrīz desmitkārtīgs( 8Ls vietā norādīti 68Ls). Rakstu šeit ne dēļ atriebības, bet gan tādēļ, lai neiegrābtos citi. Šim saitam ir augsts reitings googlē, un ja kādreiz kāds izsitīs šo vārdu vai telefona numuru, šī infa būs pirmajās rindās. Personiski es būtu bijis ļoti pateicīgs tam cilvēkam, kurš kaut ko tādu būtu ierakstījis pirms manis-diemžēl tad, kad es izsitu viņa vārdu googlē, tādas infas nebija. Ceru, ka kādam palīdzēs, izvēloties celtniekus savai topošajai mājai. Tātad Ruslans Tomass no Bauskas , +371 26101593 (ja vien nebūs mainījis)

Re: Celtnieks-zaglis Ruslans Tomass
Autors: vvvvv (81.198.32.---)
Datums: 06/06/2011 09:27

Ojā-par šo vīru jau leģendas klīst-par viņa tāmēm un "uzcenojumiem":) Bet mīļais cilvēk-ir ar tev prāts-uzticēt mājas celtniecību čigānam:)))

Re: Celtnieks-zaglis Ruslans Tomass
Autors: Korneval (84.237.158.---)
Datums: 12/06/2011 12:21

Jā,ir dzirdēts par šo vīru-par viņa "leģendārajām" tāmēm un labo muldēšanu. Nesen no viena viņa strādnieka dzirdēju,ka viens tāds nervozāks pasūtītājs šim pat pa muti par zagšanu esot iedevis...

Re: Celtnieks-zaglis Ruslans Tomass
Autors: Kola (46.109.144.---)
Datums: 02/04/2012 13:38

Šis parazītcilvēks Ruslans Tomass nu darbojās firmas TOMASS BŪVE aizsegā. Pazīstu viņu nesen, bet no cilvēkiem, kas viņam ir pietuvināti zinu stāstīt, ka cilvēks nu jau ir pieradis dzīvot apkrāpjot citus godīgus cilvēkus. Šā ''būvnieka'' pakalpojumu upuriem gribētu likt aizdomāties- Vai vēlaties būvēt ar negodīgā ceļā iegūtiem celtniecības materiāliem, ko viņš izmanto savā darbā, ja tā to vispār var saukt. Tomass būve- neiesaku nevienam!

Re: Celtnieks-zaglis Ruslans Tomass
Autors: raihs (81.198.179.---)
Datums: 02/04/2012 17:18

Veseli trīs riska faktori,kas būtu jāņem vērā,pirms sākt darboties ar šo tipiņu:
1) Viņš ir celtnieks,un šī profesija kopš treknajiem gadiem jau pati par sevi daudziem(arī man tai skaitā) skan kā sinonīms vārdam "zaglis"
2)Viņš ir čigāns,kas daudziem(arī man tai skaitā) skan kā sinonīms vārdam "zaglis"
3)Viņš jau n-tos būvē sev māju. Un naudas viņam pietrūkst...Manā objektā pēc viņa pat neviens salūzis gāzbetona bloks nepalika, neviens dēļa gals...Visu aizstiepa!

Re: Celtnieks-zaglis Ruslans Tomass
Autors: Janka666 (95.68.20.---)
Datums: 03/04/2012 20:10

Ar čigu saieties jau arī jāmāk :D



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  **    **  **     **  **    **  **     ** 
 **  **  **   **  **   **     **  ***   **  **     ** 
 **  **  **    ****    **     **  ****  **  **     ** 
 **  **  **     **     *********  ** ** **  ********* 
 **  **  **     **     **     **  **  ****  **     ** 
 **  **  **     **     **     **  **   ***  **     ** 
  ***  ***      **     **     **  **    **  **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727