UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Atsauksmes par būvfirmām :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Sētu meistars Vitālijs - kādam ir pieredze? Krāpnieks?
Autors: Šarlote (78.84.196.---)
Datums: 14/09/2010 13:58

Varbūt kāds ir licis sētu pie puiša vārdā Vitālijs? Pajauns puisis, brauc ar kaut kādu Audi (ar garo aizmuguri), sētu cenas bija ļoti, ļoti ok. Diemžēl numurs ir slēgts, uz kuru līdz šim viņam varēja piezvanīt. Varbūt kādam ir kādi citi viņa kontakti? Zinu, ka viņš strādāja kopā ar vēl vienu puisi. Būšu ļoti pateicīga, jo situācija izveidojusies pagalam nepateicīga :(. Paši esam no Dreiliņiem, cik sapratu, viņš no Rīgas.

Re: Sētu meistars Vitālijs - kādam ir pieredze? Krāpnieks?
Autors: spk (---.tieto.com)
Datums: 14/09/2010 14:11

Avansu samaksājāt?

Re: Sētu meistars Vitālijs - kādam ir pieredze? Krāpnieks?
Autors: Šarlote (78.84.196.---)
Datums: 14/09/2010 16:42

Nē. Bet pieņēma pasūtījumu un bija ļoti laba cena. Tagad situācija tik stulba, ka nevar saprast - gaidīt uz viņu, būs gatava tā sēta solītajā laikā vai nebūs? Mums tomēr to sētu vajag. Vai meklēt ko citu vietā? Neesmu pārliecināta, ka par tādu cenu ko vietā atradīsim.

Re: Sētu meistars Vitālijs - kādam ir pieredze? Krāpnieks?
Autors: heating (---.44.92.62.static.cust.telenor.com)
Datums: 14/09/2010 17:21

Fakes!!!Meklee jaunu!!Varbuut ssitais bija dempingotaajs!!Vai ar ja neesi redzeejsi vinu pedeejso darbus tad labaak prom no mazu cenu piedavaajumiem!!Izsuuti taja pasaa ss.lv zogu buvetaajiem piedavaajumus un apskaties kada ir realaa cena par to zzogu!!

Re: Sētu meistars Vitālijs - kādam ir pieredze? Krāpnieks?
Autors: spk (---.tieto.com)
Datums: 14/09/2010 17:43

Krāpnieks. Ne klasiskajā celtnieku krāpniecībā - paņem avansu un notinas, bet tomēr.
Šarlote, a par ko Jūs ikdienā strādājat?

Re: Sētu meistars Vitālijs - kādam ir pieredze? Krāpnieks?
Autors: Šarlote (78.84.196.---)
Datums: 14/09/2010 18:28

Bet mēs jau avansu nepaspējām samaksāt. Tagad pat ir bail, ir viens cits variants, bet šis gan prasa avansu... Un tagad man tiešām ir bail maksāt :(. Kā lai pārbauda, vai viss ir ok? Un saņemšu to, par ko maksāju?
Īsti nesapratu jautājuma nozīmi, bet darbs saistīts ar PR un medijiem :).

Re: Sētu meistars Vitālijs - kādam ir pieredze? Krāpnieks?
Autors: heating (---.44.92.62.static.cust.telenor.com)
Datums: 14/09/2010 19:07

Nekaadus avansus!!!Jamaksaa par padariitu darbu nevis kautkaadi avansi!!Es saviem stardniekiem maksaaju pa nedeelaam............ir kopeeja summa un tad katru nedeelu izmaksaaju kaadu dallu.... protams par padariitu darbu!!
Bet te jau atkal koks ar diviem galiem...........stradnieks domaa lai pasutitaajs nepiecakaree nesamksaajot un savukaart pasutitajs domaa lai stardnieks nepiecakaree!!

Re: Sētu meistars Vitālijs - kādam ir pieredze? Krāpnieks?
Autors: Šarlote (78.84.196.---)
Datums: 14/09/2010 19:23

heating Wrote:
-------------------------------------------------------
> Nekaadus avansus!!!Jamaksaa par padariitu darbu
> nevis kautkaadi avansi!!Es saviem stardniekiem
> maksaaju pa nedeelaam............ir kopeeja summa
> un tad katru nedeelu izmaksaaju kaadu dallu....
> protams par padariitu darbu!!
> Bet te jau atkal koks ar diviem
> galiem...........stradnieks domaa lai pasutitaajs
> nepiecakaree nesamksaajot un savukaart pasutitajs
> domaa lai stardnieks nepiecakaree!!


Nu tur jau tā lieta. Es jau saprotu arī to darba veicēju no viņa viedokļa. Bet man kā pasūtītājam arī bail, ka nepiečakarē. Turklāt 30% ir liela summa tomēr, jo mums sētas metri ir 70 un tā summa kopā sanāk visai sālīta :(.

Re: Sētu meistars Vitālijs - kādam ir pieredze? Krāpnieks?
Autors: DsKs (81.198.9.---)
Datums: 14/09/2010 19:33

Var nopirkt visus nepieciesamos materialus,kuri jebkura gadijuma staves tava teritorija,par darbu samaksu sanem pec padarita darba un ne savadak,jautajums,cik biezi notiks apmaksa,vienreiz menesi,nedela,diena vai viss uzreiz,par to ir javienojas ...

Re: Sētu meistars Vitālijs - kādam ir pieredze? Krāpnieks?
Autors: DsKs (81.198.9.---)
Datums: 14/09/2010 19:37

Ja iet runa par uznemumu principu,tad tur pasutitajs izpilditaju drate pec pilnas programmas un esosa gadijuma tavs zoga buvetajs samaksu par darbu sanemtu labakaja gadijuma 60 dienas pec zoga uzstadisanas :)

Re: Sētu meistars Vitālijs - kādam ir pieredze? Krāpnieks?
Autors: aaaa (78.84.172.---)
Datums: 14/09/2010 22:58

Man vārtus taisīja liela firma un arī viņiem bija 50% priekšapmaksa. Bet nu man uz rokas bija visi līgumi, viss oficiāli.

Re: Sētu meistars Vitālijs - kādam ir pieredze? Krāpnieks?
Autors: Šarlote (78.84.196.---)
Datums: 15/09/2010 13:35

Nu firmai priekšapmaksa ir samērā ierasti, tas bija vienkārši meistars un arī šis jaunais variants ir meistars, kurš atšķirībā no pazudušā, prasa priekšapmaksu :(.
Bez tam, cenas nebūt nav nekādas lētās, gandrīz tāpat kā firmā taisīt. Šodien ar vīru runājām, ka tad jau varbūt drošāk firmā uzreiz sūtīt. Es gan nesaprotu, kāpēc meistariem tās cenas tik augstas, izmaksas taču viņiem daudz mazākas kā lielai firmai.

Re: Sētu meistars Vitālijs - kādam ir pieredze? Krāpnieks?
Autors: DsKs (80.233.221.---)
Datums: 15/09/2010 16:30

uznemumam sodien ir gruti palicis but letakam,jo dileri ir nolaidusies lidz tadam limenim,ka viniem pajaat,kam pardot preci,atnak kaimina Janka pirmoreiz uz salonu vai cenu uzjauta uznemums,kurs ieperkas par 100k gada pie ta dilera ... cena visiem viena ... ka tik pardot ...

Re: Sētu meistars Vitālijs - kādam ir pieredze? Krāpnieks?
Autors: DsKs (80.233.221.---)
Datums: 15/09/2010 16:34

To aaaa ... lielai firmai prieksapmaksa uz privatpersonu tadel,lai tu nepasutitu preci un pec tam nepadotu fraku ... man vairs nevajag un viss ...tadel ari prasa iemaksu,talak vini pasuta preci ( uz vietas sodien neviens vairs neko netur no 'neejosam' lietam ) un atgada vinu lidz pasutitajam ...

Re: Sētu meistars Vitālijs - kādam ir pieredze? Krāpnieks?
Autors: amiitis (195.13.240.---)
Datums: 16/09/2010 12:32

Kantoriem kas prasa priekšapmaksu jāiet ar līkumu, tāpat ar krutajiem meistariem :)

Re: Sētu meistars Vitālijs - kādam ir pieredze? Krāpnieks?
Autors: aaaa (---.lattelenet.lv)
Datums: 16/09/2010 12:40

Normālās valstīs tādu priekšapmaksu gandrīz nepazīst, bet pie mums, kur katrs katru mēģina uzmest tā ir gandrīz vai nepieciešamība. Un pilnībā saprotu, ka priekšapmaksas nav, ja pilda firma firmai, bet ja pasūtījumu piesaka privātpersona, tad kaut pretī lielākā Latvijā būvkompānija - tev prasīs priekšapmaksu. Ne jau aiz gara laika, vienkārši ir vēljoprojām daudz cilvēku, kas pasaka paldies par uzbūvēto lietu un čau, naudas man nav. Un iepūt tu viņam. Domāju, tie ir tie paši, kas atkritujmus melnā maisā ved uz mežu :)

Re: Sētu meistars Vitālijs - kādam ir pieredze? Krāpnieks?
Autors: Vienstāvs (---.lmt.lv)
Datums: 16/09/2010 12:47

Daudziem pazīstamiem mazajiem uzņēmējiem jau ap 2008.gadu bija nopietnas problēmas ar "uzmešanu" (no citu uzņēmumu puses). Tā rezultātā daži no minētajiem mazajiem darbību beiguši. Pārējo tāmēs acīmredzot bijuši iekļauti neparedzēti izdevumi "uzmetieniem no citu pasūtītāju puses". Lūk no kā rodas lielie Latvijas uzcenojumi.

Re: Sētu meistars Vitālijs - kādam ir pieredze? Krāpnieks?
Autors: DsKs (80.233.221.---)
Datums: 16/09/2010 15:09

To aaaa ... reals stasts no dzives,nesen un tepat pie mums - uznemums pasuta preci otram uznemumam,par cik sadarbiba jau agrak bijusi rodas jautajums,kadel vajag prieksapmaksu,atbilde,mums prieksapmaksu prasa rupnica, bet pasiem naudas ko samamsat rupnicai mums nav ... tad nafiga vispar tadi dileri nepieciesami,pasuta no rupnicas,pasuta transportu un atved ... dileris tada zina ari starte ar tadu ideju,ka pie vina var pasutit,sanemt preci un pec tam samaksat ... fakstisi krievu laikos ta skaitijas elementara spekulacija un par to vajadzeja sedet :)

Re: Sētu meistars Vitālijs - kādam ir pieredze? Krāpnieks?
Autors: DsKs (80.233.221.---)
Datums: 16/09/2010 15:13

To Vienstāvs ... Latvija lielie uzcenojumi rodas tadel ka rupji sakot ahuje... vini visi ... jau teicu - EU identiskam uznemuma jautajam par cenam - viniem 5 gadus ( !!! ) piemeram kapara caurule nav cena mainijusies, tad kada velna pec mums vislaik mainas,iet labi,skruve procentus,sudigi,laizam leja,tagad kad aizodusi,ka sak iet labak,atkal skruve cenas atpakal ...

Re: Sētu meistars Vitālijs - kādam ir pieredze? Krāpnieks?
Autors: spk (---.tieto.com)
Datums: 20/09/2010 09:28

Atcerējos sakāmvārdu - visi tik gudri, ka nav kam pa muti iedot :) Neviens tak neliedz visiem gudrajiem spriedelētājiem pašiem veidot lielus un pareizus uzņēmumus ar vispareizākajām cenu politikām, vai ne?
Būtībā, runa ir par riska cenu, un kurš riskēs - pasūtītājs vai izpildītājs. Arī slēdzot rakstisku līgumu, pasūtītājs, maksājot avansu, riskē nostāties nenodrošināto kreditoru pulciņā.
Mana pieredze. Ja uzņēmumam ir liels apgrozījums, bet man prasa avansu, jo neesot apgrozāmo līdzekļu - es līgumu neslēdzu, nekad. Ja netic man, paši vainīgi :) ne es viņiem kādu skādi nodaru, un pats arī mierīgāk guļu. Mazajiem gan mēdzu maksāt avansu, pats zinu, ko nozīmē apgrozāmo līdzekļu trūkums darbības sākumā. Lielāks risks, protams, bet rezultātā patīkamākas cenas. Neesmu uzmests ne reizi.
Ar privātpersonām sadarbojos tikai tad, ja labi pazīstu, vai labu draugu ieteiktiem. Esmu uzmests 2.5 reizes, 2 x kā parasti uzmet, un 0.5 tāpēc, ka vēlāk naudu atguvu, bet tas prasīja laiku un "neafišējamas darbības".

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   *******   **         ********   ******** 
    **     **     **  **    **   **     **  **       
    **            **  **    **   **     **  **       
    **      *******   **    **   ********   ******   
    **            **  *********  **     **  **       
    **     **     **        **   **     **  **       
    **      *******         **   ********   ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727