UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Atsauksmes par būvfirmām :  Building.Lv Forums

Halturšiki
Autors: AZE (81.198.23.---)
Datums: 14/12/2009 21:35

Edgars Gžibovskis un Ervīns Šuhs
Šos darboņus ir grūti nosaukt par celtniekiem, drīzāk "halturšikiem" - naudas izspiedējiem. Uzticētos darbus paveic ļoti nekvalitatīvi un nekad darbus nepaveic līdz galam. Pieprasa naudu par neizdarītiem un slikti izdarītiem darbiem. Neuzticiet viņiem mājas celtniecību, dabūsiet labot un pārtaisīt ŠO DARBOŅU paveiktos nedarbus.
Es šiem uzticēju pamatu, mūra un jumta būvniecību. Nu visu salaiduši dēlī. Paldies dievam izsaucu būvuzraugu, lai šis novērtē, ko šie paveikuši. Jumts nepareizi uzbūvēts, mūris spīd cauri (nav kārtīgas šuves), vienīgais ko kaut cik normāli paveikuši ir pamati.
Nekad neuzticiet šiem darboņiem mājas celtniecību.

Ar cieņu,

Cietušais

Re: Halturšiki
Autors: m. (78.84.91.---)
Datums: 14/12/2009 21:42

Ar taam *muuris spiid cauri* lietaam nav tik smuki kaa velamies, man arii karatermam kaada simboliska spiid cauri. Bet blokus lika viiri ar 30 gadu pieredzi un izcilu reputaaciju. Atsaucaas uz to ka apmetiisi un visss bus ok. Es tomerr vairaak sliecos uz aizmest vai aizpuust ar putaaam. shis spraugas no arpuses/iekspuses lai vejels nestaigaa. Jautaaajums atveerts - pa ziemu lai izvedinaas kartiigi maja.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **     **  **      **  **      **  **    ** 
 **   **   **     **  **  **  **  **  **  **  **   **  
 **  **    **     **  **  **  **  **  **  **  **  **   
 *****     **     **  **  **  **  **  **  **  *****    
 **  **     **   **   **  **  **  **  **  **  **  **   
 **   **     ** **    **  **  **  **  **  **  **   **  
 **    **     ***      ***  ***    ***  ***   **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727