UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
KIRBY "Super putekļusūcējs"???
Autors: tevocis (83.136.136.---)
Datums: 09/10/2008 08:30

Kādas atsauksmes par šo izstrādājumu?

Re: KIRBY "Super putekļusūcējs"???
Autors: LaurisV (91.193.65.---)
Datums: 09/10/2008 09:12

Produkts jau labs, tikai ne par to cenu, ko prasa mūsu smadzeņu skalotāji- 1500-2000Ls. Un vēl uztaisa līzinga piedāvājumu par 35Ls mēnesī- nu, kā tagad izskatās? Pievilcīgi? Man gribējās teikt- afigeķ, kur pievilcīgi, 5 gadus maksāt katru mēnesi pusi no komunālo maksājumu summas.
Pieklājīgi pasūtīju to izplatītāju, paldies, protams, ka man māju izsūca un paklāju iztīrija.
Nākamajā dienā apskatījos e-bay, ka identisku var iegādāties par ~600$, kas jau ir +- adekvāta summa.

Re: KIRBY "Super putekļusūcējs"???
Autors: EjTakTu (194.8.16.---)
Datums: 09/10/2008 09:31

Iekopēšu vienu daudz maz sakarīgu komentu no kāda foruma. Kaut gan mājai praktiskāks manuprārt ir iebūvējamais sūcekļpūtējs par adekvātāku cenu.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Varbūt kādam būs interesanti izlasīt arī manu viedokli, tā kā esmu strādājis gan Kirby, gan Lux gan esmu mēģinājis strādāt Rainbow firmā. Un ko es varētu teikt, Pirmais - Rainbow. Tehnika ir pilnais s.... Neko galīgi netīra, izmazgā varbūt pašā augšā bet ne vairāk. Tapēc esmu arī aizgājis no tās firmas nostrādājot tur divus gadus, jo nevaru pārdot to ko pats uzskatu par sliktu. Otrais - Kirby. Tehnika laba tīrīšanas ziņā. Kādu laiku. Lielākais mīnus ir tas, ka visas galvenās detāļas ir no plastmasas un agri vai vēlu lūzt. Un arī tās prezentācijas metode daudzus šokē. Firma liek izturēties pret klientu ka pret cūku. Un vairāk par to mazu gabaliņu tīrīt ir aizliegts! Es pārdevu diezgan labi, bet tomēr firma nebija priecīga un visu laiku atkārtoja ka vairāk jāuzmācās un japazemo klientu, tad pirks! Un kad klients zvana ja kautkas salūzt tad neviens netaisās pir viņa braukt. Arī cenas ziņā, Kirby cenas ir tādas, kādas tu tos vēlētos pasniegt. Var būt pieci simti, var būt trīs un vairāk tūkstoši. Atkarīgi no klienta. Nostrādāju tur trīs gadus, aizgāju uz Lux. Tehnika ļoti laba, daudz labāka par to pašu Kirby, atšķiras tikai ar to ka nav mitrās tīrīšanas, bet nu kvalitātes ziņā super. Tas arī nav nemaz vajadzīgs bet nu klientiem nez kapēc tas vajadzīgs. Serviss brīnišķīgs, un apmācīja mani izturēties pret klientiem jau pavisam citādi. Nekādu pazemojumu, nekādu uzmākšanos. Strādāt tur bija superīgi un neviens klients vēl nesūdzējās, jo tur arī klientiem zvana pēc prezentācijas lai uzzinātu vai palika amierināti, un arī iztīrīt vajag visu paklāju vai nu to divānu. Daudzus pārdevējus atvedu strādāt uz Lux no Kirby. Aizgāju no turienes jo sāku strādāt savu biznesu. Bet joprojām dažreiz satiekos ar kolēģiem. Ja kādam interesē, atstāju biroja telefonu tai pēdējai kompānijai - Lux - 7893857. Tur var zvanīt un pieteikties uz prezentāciju, gan arī ja interesē darba iespējas. Ar ceņu, Gints.

Re: KIRBY "Super putekļusūcējs"???
Autors: Gatis lod (195.13.166.---)
Datums: 09/10/2008 10:50

Lai nemuld tas Ej Tak Tu, neviens neko nepazemo, tas ir atkarīgs no pārdevēja, kāds ir viņa pārdošanas stils utt. Es nopirku Kirbi un nekas tur nelust, bet cena gan bija traka. Tagad skatos iepirk irobotu, kas tev izslauka māju, kad tu aizej uz darbu, cena gan adekvāta, 220LVL un 290LVL. Gatis
a kas ir LUX? Elektrolux??

Re: KIRBY "Super putekļusūcējs"???
Autors: EjTakTu (194.8.16.---)
Datums: 09/10/2008 11:22

Gati lod!
EjTak Tu nemuld. EjTakTu iedeva infu. Pilns teksts.
[www.sap.lv]
Te vēl [www.sudzibas.lv]
Par Lux
[www.lux-com.ee]

Re: KIRBY "Super putekļusūcējs"???
Autors: Gatis lod (195.13.166.---)
Datums: 09/10/2008 12:14

Jā, palasīju komentārus, tomēr kirbi ir pats labākais. Paši esam ļoti apmierināt (izņemot cenu), vienīgais pietrūkst rotējošā birste mēbeļu tīrīšanai. Dzīvoklī labi noderēja paklāja tirīšanai, tagad mējā perfekti vaskošanai (masīva grīda un lamināts)

Vai ir kādam ko teikt par irobot? ir doma paņemt.

Re: KIRBY "Super putekļusūcējs"???
Autors: Pow (62.85.110.---)
Datums: 09/10/2008 12:38

Kärcher SV 1902 (ar tvaiku) rullē.

Re: KIRBY "Super putekļusūcējs"???
Autors: nja (87.110.148.---)
Datums: 09/10/2008 21:53

nu kirby tok nerullē :D no tā troksnis ir tāds pats kā 10 rokeru močiem ttikai krietni pretīgāks :D a cena 2500ls :D:D:D

Re: KIRBY "Super putekļusūcējs"???
Autors: Raivis72 (87.226.22.---)
Datums: 09/10/2008 22:05

Nopērkot labu karcher aparātu un pieliekot klāt labas birstes, efekts būs vēl labāks nekā kirby, un tas maksās ne vairāk kā 200 lvl. Kāda velna pēc pārmakāt. Arī serviss karcheram uz vietas.

Re: KIRBY "Super putekļusūcējs"???
Autors: elektriķis Māris (86.63.172.---)
Datums: 10/10/2008 00:00

esmu redzējis visu šo firmu prezentācijas, neviens nevienu par cūku nesaukāja, bet lux'am bija visprofesionālākais džeks.

Ar to putekļu izsūkšanu no noteikta laukuma bišku ir triks, bet nu OK, piekrītu, ka tas verķis varētu būt labāks par 10x lētāko, bet nu nejau 10x labāks. Galvenais tur ir uzgaļi ar tām turbofunkcijām, pārējais ir tīrā sūkšana IMHO.


Re: KIRBY "Super putekļusūcējs"???
Autors: xxx (195.122.28.---)
Datums: 10/10/2008 09:44

Pats nopirku no paziņas kuram ir uzkopšanas firma un tirgo Alto pofesionālos sūecējus mazgātājus utt. Kauktas drusku pāri 100 LS. Veikalos tādus netirgo. Vienkāršs kā zirga deķis ar lielu jaudu un putekļju tvertni 10l (laikam). Ja vajagot var kaut ūdeni sūkt.

Re: KIRBY "Super putekļusūcējs"???
Autors: aaaa (---.ltnet.lv)
Datums: 10/10/2008 10:00

Es tomēr nesaprotu, kāpēc nevar vienkārši ieiet veikalā un nopirkt normālas firmas parastu putekļusūcēju, par cenu virs 100Ls un dzīvot bēdu nezinot???
Vēl celtniecības laikā vairākas reizes tiku izīrējis lielo Bosch sūcekli. Ja godīgi, parastais sadzīves sūcējs būtībā sūc vēl labāk, vienīgais lielajam pluss ir tāds, ka nav maisu un ir ļoti liela tvertne. Visādi citādi - nesaprotu, kur tā fiška.

Re: KIRBY "Super putekļusūcējs"???
Autors: spk (194.197.79.---)
Datums: 10/10/2008 10:45

Es gan saprotu :) To tiešām var, bet ir cilvēki, kas nevēlas "vienkārši". Un daži var arī atļauties. Nu kā, ar iebūvētajiem putekļusūcējiem piem. - tu iegūsti papildus sūkšanas jaudu, klusumu, svara nestaipīšanu pa kāpnēm, piemaksājot par to latus 700. Noteikti ir cilvēki, kas šo pievienoto vērtību attiecīgi arī vērtē. Citi nē.
Par "Ķirbī" jau arī - samaksājot par to ierīci ap 500 Ls (vietējie "pārstāvji" dodas atpūsties :D e-bay jau sen eksistē ), kautkādu pievienoto vērtību pār vulgāro sūcekli jau iegūst, bet izvērtēt, vai bija to vērts, ir katra paša ziņā.

Re: KIRBY "Super putekļusūcējs"???
Autors: xxx (195.122.28.---)
Datums: 10/10/2008 11:53

Un mani vienmeer ir intereseejis jautaajusm cik intensiivi cilveeki izmanto taas n-taas funkcijas? Domaaju ka reaali tie visi uzgaliishi utt. prichindalaji sagulst skapii ar puteklju kaartu viewnma peec meenesha otram peec 2 gadiem...

Re: KIRBY "Super putekļusūcējs"???
Autors: v_t (78.84.44.---)
Datums: 10/10/2008 12:08

ķirbis un līdzīgie? džimijs neils saka, ka kapitāls sūds. es piekrītu: [www.youtube.com]

Re: KIRBY "Super putekļusūcējs"???
Autors: elektriķis Māris (83.136.136.---)
Datums: 10/10/2008 12:10

xxx, toties tev ir kruts sūcējs ar ko to putekļu kārtu no tiem uzgalīšiem nosūkt 1x mēneši B)

Re: KIRBY "Super putekļusūcējs"???
Autors: a (---.radioswh.lv)
Datums: 10/10/2008 12:33

Nezinu par Kirbi, bet biju aiznemies, tiesa uz vienu tirisanas reizi vienu no Rainbow izstradajumiem.Modeli neatceros, tacu varu teikt sekojoso - salidzinot ar visadiem ''sadzives sucejiem cena lidz Ls100, kadi man ir bijusi, jaudas zinja tas bija labakais, kadu biju lietojis.
Iespejams, ka kads Karcers ari varetu but labs, BET , tam diemzel nevienam modelim nav elektriskas birstes ar rotejosam slotam, kadas bija tam Rainbow.Un mana gadijuma, kad dzivokli vajadzeja izmezt paklajus pirms pardosanas, tas ieekonomeja gan laiku gan produktivitati.

Ta ka uz so bridi majai vel neesmu atradis/izvelejies puteklju suceju, tad labprat uzklausitu vel viedokljus.Tacu viens ir skaidrs - tas udens filtrs + rotejosas birstes suceja truba ir elementi kurus velos potencialaja puteklju suceja modelii.

ps. A kas tad tam Rainbow tik sudigs, ka to te noliek?Cena laikam tam bija kautkas ap 1000 usd...tas varbut? Bet citadi/tehniski?

Re: KIRBY "Super putekļusūcējs"???
Autors: Gatis lod (87.110.46.---)
Datums: 19/10/2008 19:35

Neko nedzirdēju par irobotu, ko vēlos ņemet.

Kādu viedokli lūdzu.

Re: KIRBY "Super putekļusūcējs"???
Autors: Agris.A. (84.237.172.---)
Datums: 24/11/2008 19:19

KIRBY jau labs, bet letak aizbraukt uz Ameriku, papeldeties un pie reizes nopirkt KIRBY!

Re: KIRBY "Super putekļusūcējs"???
Autors: loģiski (81.198.233.---)
Datums: 24/11/2008 19:49

KABAČI un MELONI arī ir labi.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******    ********    ******    ********  **      ** 
 **    **   **     **  **    **   **        **  **  ** 
 **         **     **  **         **        **  **  ** 
 **   ****  ********   **   ****  ******    **  **  ** 
 **    **   **         **    **   **        **  **  ** 
 **    **   **         **    **   **        **  **  ** 
  ******    **          ******    **         ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727