UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā1234
Pašreizējā: 4 no 4
Re: Cik ilgi LATVENERGO čakarēs jaunos klientus un nepieslēgs elektrību?
Autors: Teorētiķis (178.16.22.---)
Datums: 23/05/2014 14:23

Zodčijs, nesāksim te valsts iekārtu pārspriest, bet par jautājumu, kurš variants tad ir ideālais:
-Paliek kā ir ka, daļu sedz ST daļu jaunais lietotājs.
-Visu sedz ST, jeb precīzāk maksā visi elektrības lietotāji.
-Sponosorē valsts - maksā visi nodokļu maksātāji.
-Vēl kāds variants?

Re: Cik ilgi LATVENERGO čakarēs jaunos klientus un nepieslēgs elektrību?
Autors: binary (178.16.22.---)
Datums: 23/05/2014 14:33

Teorētiķis Wrote:
-------------------------------------------------------
> 2.Es negribētu konkurenci kā Indijā
> [www.google.lv] :)
> kad katrs var vilkt savu vadu bez jebkādas
> poņas

Kaut kāda poņa jau viņiem ir. Piemēram, fāzes - sarkanajā, dzeltenajā un zilajā vadā, nulle - melnajā vadā, zeme - zaļajā vadā :D


Teorētiķis Wrote:
-------------------------------------------------------
> 3.Jāpiekrīt, VK, kāpēc man vecam
> patērētājam būtu jamaksā vairāk par to ka
> jauns patērētājs vēlās ievilkt elektrību
> savā iespejamā īpašumā kaut kur laukos 5km
> no tuvākā elektrības staba?

Nu tad jau var arī paturpināt. Kāpēc man kā darbiniekam 1/2 no nopelnītā jāmaksā nodokļos (ieskaitot tos, ko "maksā darba devējs")? Kāpēc man kā pircējam jāmaksā PVN? Kāpēc man kā auto lietotājam jāmaksā akcīzes nodokli par degvielu? Atceļam visus nodokļus un pārejam uz 100% barteru sistēmu - tad arī būs tā, ka tērējam un saņemam pēc nopelniem.

Problēmu ar elektrības kastēm uz katras neapdzīvotās pļavas var risināt arī citādos veidos.

Re: Cik ilgi LATVENERGO čakarēs jaunos klientus un nepieslēgs elektrību?
Autors: Zodčijs (178.16.22.---)
Datums: 23/05/2014 14:52

-Visu sedz ST, jeb precīzāk maksā visi elektrības lietotāji.
-Sponosorē valsts - maksā visi nodokļu maksātāji...to Teorētiķis...

Ļoti Atvainojos...ja arī turpinām lēkāt no viena grāvja otrā - tad der precizēt - kurš kāds grāvis tas ir...

Vai tad "visi elektrības lietotāji" - nav tie paši "visi nodokļu maksātāji"?
Aplokšņu algu apjomu te iekšā nejaucam...ja jautājumu skatām pēc būtības...atbilde visiem ir zināma

Re: Cik ilgi LATVENERGO čakarēs jaunos klientus un nepieslēgs elektrību?
Autors: Zodčijs (178.16.22.---)
Datums: 23/05/2014 14:56

Indijā ir bišku vairāk iedzīvotāju nekā mums (par kādu nieka miljardu) - nu tas jau sīkums - nav jau būtiski - ka viņiem tur vienā ciemā dzīvo 2miljoni... prīmā piemērs salīdzināšanai...

Re: Cik ilgi LATVENERGO čakarēs jaunos klientus un nepieslēgs elektrību?
Autors: chingching (85.10.211.---)
Datums: 03/05/2015 11:36

gribu pirkt zemes gabalu, paprasiju st cik maksās elektrība, šie atsūta 8keur+pvn+vēl var būt lielāka summa, ja vējš pūš no ziemeļiem
lieta tāda, ka tur tuvumā šobrīd nevienam nav legāla elektrības pieslēguma, tad nu tur uztaisīja kolektīvo iesniegumu, kur uzradās zili brīnumi, jāvelk no 3 KM attāluma, kgan 200m attālumā ir vismaz divas līnijas... no mana gabala kādi 150m...
vistuvākajam gabalam ir 5k eur un sākot no 5m no tā gabala visiem ir 8k eur, pat man ir 8k eur, kaut gan jāvelk 800m kabeļa pazemi!
tātad izmaksas 5m kabelim un 800m pa zemi ir identiski
mani vairāk uztrauc, vai nevar būt tā, ka es nopērku to pleķi un tad kad sagribu tiešām to elektrību st atkal paskatās kafijas biezumos un ierubī man 30k eur, jo toreiz students nemācēja skaitīt

pirkt/aizmirst/nepirkt/varbūtnepirkt ? :)

Re: Cik ilgi LATVENERGO čakarēs jaunos klientus un nepieslēgs elektrību?
Autors: Roli (85.10.211.---)
Datums: 03/05/2015 20:38

Ko lai saka jūtu Tev līdzi. Man tada paša problēma. Varu izstastit- tadat bija doma atjaunot veco māju, taka tas bija kopipašums, tad mūsu valsts idiotiski likumi, tam pielika punktu, Tai pat laika par manu topošo īpašumu uz kura tagad būvēju māju atjaunoja elektrolīniju 5+2 mājam, protams tas divas aizmirsa pieslēgt, vai vienkārši negribēja, jo uz to bridi, ipašnieki bija miruši un mantinieki vēl nebija pieteikušies, vienam ta ari neuzradas, bet otram uzradas, bet īpašums tika pamests jo elektribas ta nebija. Pats intresantākais sākas, kad vēlak gribēju jaunai mājai pieslēgt elektribu (līnija 30m no mājas) atbilde no Latvenergo, ka tas neesot iespējams jo līnijai nepietiekot jaudas, ja gribot jaierīko jauna līnija 1.5km Tai laika tas maksāja man10 tuk. latu bez pvn kas sastadija tikai 60 % no visam izmaksam, pagaisgad ierīkojot ceļu atraku to sasadito kabeli, nezinu ka pareizi viņus raksturo, bet izskatijas tāds patievs, zem 2cm diametā, izskatas ka šie domā ka mēs vēl lidz šim dzīvojam akmens laikmeta. Tā ari vel ar elektribu neesmu ticis galā,bet taka tuvāka laika doma sāk apdzīvot māja, tad ja netikšu ar tie ..... gala, tad nekas cits neatliks, kā izmantot vecās mājas pieslēgumu, labi ka attālums starp mājam kadi 100m

Iet uz lapu: Iepriekšējā1234
Pašreizējā: 4 no 4


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   ********   ********   **    **  **    ** 
 **     **  **     **  **     **  **   **   ***   ** 
 **         **     **  **     **  **  **    ****  ** 
 ********   ********   **     **  *****     ** ** ** 
 **     **  **         **     **  **  **    **  **** 
 **     **  **         **     **  **   **   **   *** 
  *******   **         ********   **    **  **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727