UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Pašreizējā: 2 no 4
Re: Cik ilgi LATVENERGO čakarēs jaunos klientus un nepieslēgs elektrību?
Autors: elektriķis Māris (86.63.172.---)
Datums: 09/04/2008 00:16

a ko man uz to teikt, nav nekādu faktu, moš tante 20 gadus dzīvo tumsā un krāj naudu parādam :P. Es te netaisos risināt klientu apkalpošanas jautājums LE vietā, padalos ar savu pieredzi i viss :lol:

morāle viena - ko esi paņēmis, par to ir jāsamaksā atbilstoši pastāvošajai kārtībai.

Re: Cik ilgi LATVENERGO čakarēs jaunos klientus un nepieslēgs elektrību?
Autors: Tedijs (78.154.135.---)
Datums: 09/04/2008 00:31

nU NAUKO DZĪVOT UZ PARadiem. Stulbeņu bars, tad arī neviens neko neliks maksāt vairāk! ESMU PAR lielu maksāšanu, jo strādāju Latvenergo! :)

Re: Cik ilgi LATVENERGO čakarēs jaunos klientus un nepieslēgs elektrību?
Autors: iespejupasaule (87.110.231.---)
Datums: 09/04/2008 21:51

ko var nemties un perties?/ Le vairs nav monopola stavokla un tiem kam liekas, ka Le cenas ir par augstu(taa arii ir,zinu pec arii nu jau savas pieredzes)drosi var izmantot alternatiivu un nebuus ne stabi jaamaina ne arii 9 meenesi jaagaida
saprotu ka tuuliit saaks viens otrs aplikt un noniecinaat alternatiivo energiju :)
bet ne jau reklaamas peec te raxtu, jo arii manaa pagastaa(olaine) ir pietiekami daudz probleemu ar elektro apgaadi
taapec jau esu pieveersies alternatiivai energijai un ticiet man tie kuri uzstaadiis alternatiivo energiju un pasuutiis LE ar savaam lielajaam izmaksaam 70% gadiijumu buus vinnestaa, kaut vai taapec, ka straujaas buuvnieciibas deel biezi vien LE nepietiek resursu lai uzreiz nodrosinaatu el.padevi nerunaajot par jaunu liiniju izbuuvi arii te forumaa ir pietiekami daudz piemeeru par LE neizdariibu un nespeeju
nav jaameklee lauku regioni tepat salaspilii vai olaines pagastaa ir vietas kur jaudas nepeitiek jo redz LE nav liidzeklu pievilkt jaunu(jaudiigaaku) liiniju

mol iztieciet kaa ir vai arii maksaajiet par jaunu liiniju 2-8 km ha mees samaksaasim un veel peec tam maksaasim par patereto?? tad jau labaak ielikt naudu alternatiivaja un nemaksaat vairs neko

esu krietni daudz info salicis muusu maajs lapaa un turpinu mekleet un piedaavat iespeejas un info lai cilveeki pashi izlemj ko dariit un kaa.
taapec mees meeginaam atrast labaako risinaajumu katram kas atnaak un apjautaajas un pilniigi bez maksas.
teikshu godiigi jo vairaak intereseesies un jautaas jo vairaak buus info kas kur un kaa neba mees neesam vieniigaa valsts uz shiis planeetas kurai ir probleemas ar elektroenergiju, un biezi vien noskatiits risinaajums citur pasaulee viennoziimiigi derees arii mums un straadaas kaa naakas

ja nu kaadam interesee

www.iespejupasaule.lv

Re: Cik ilgi LATVENERGO čakarēs jaunos klientus un nepieslēgs elektrību?
Autors: reiganss (87.110.23.---)
Datums: 08/08/2009 23:21

Apmēram pirms gada un pāris mēnešiem es uzsāku šo tēmu un uzrakstiju kāda bija mana situācija tanī laikā. Varbūt kad kāds atceras- ja nē var jau palasīt velreiz. Nedaudz tā īsi un vienkārši uzrakstīšu kāda tad ir situācija šobrīd. Esmu ticis pie elektrības pilnīgi legāli un oficāli, ar visiem līgumiem. Un pateicoties šī brīža krīzei man tas izmaksāja apm.300Ls. Pats neko nemeklēju un biju visam atmetis ar roku kā ir-ir. Bet te vienu brīdi mani pašu uzmeklēja, un piedāvāja tādu lietu kad varētu to elektrību ievilkt- nu apm pa 1000Ls. Es neko tādā ipaši lielā sajūsmā nebiju jo nauda šajos laikos arī ta ir kā ir. Un teicu ja gribat tad taisat bet nauda man nav. Pēc brīža mani sameklēja kāds cits maistars arī no Latvenergo, un teica kad vajagot apskatīties kāda situācija ir uz vietas varbūt ka sanāktu lētāk. Kad apskatījāmies tad jau pēc 5 min. bija skaidrs kad 1000Ls. nevajag pietikšot ar kādiem 600 Ls. Es teicu nu kad par to 600 Ls. varētu padomāt, bet man pašam ir skaitītāja uzskaites skapis un kabeļi, ko tad ar tiem. Nu tad būšot vēl lētāk. Nākošā dienā man atkal pazvanīja un prasija vai man nav kādi 100 Ls. nu baigi vajagot- algas esot apgriestas jaunus pieslēgumus arī nekur netaisa-haltūras nav. Ja es varot iedot 100 Ls. tad uzreiz sākšot taisīt un nākošā dienā būšot gatavs. Es domāju kad tas ir kaut kāds naudas izkrāpšanas triks, nu bet ņēmu un noriskēju. Iedevi 100 Ls. un tiešm nākošā dienā bija veči klāt un visu salika. Es pat nepaspēju tikt ar dokumentu sakartošanu galā tik ātri. Pēc divām dienām uzlika skaitītāju un viss kārtībā. Atdevu večiem vēl 200 Ls. un kārtīgu ogu vēl uztaisiju. Tad nu mans lozungs pagaidām ir tāds LAI ŠĪ KRĪZE NEKAD NEBEIKTOS.

Re: Cik ilgi LATVENERGO čakarēs jaunos klientus un nepieslēgs elektrību?
Autors: spk (89.207.243.---)
Datums: 09/08/2009 11:01

Nja, labs topiks. Šinī visā stāstā īsti nav skaidrs, kāda pērtiķa pēc kabeļa ierakšanai nepieciešama firma, it sevišķi, ja zināms, kādu tieši kabeli vajag. Un vēl man liekas ārkārtīgi jauki, ka tehniskajos noteikumos tiek norādīta cena.

Re: Cik ilgi LATVENERGO čakarēs jaunos klientus un nepieslēgs elektrību?
Autors: zihers (81.198.141.---)
Datums: 09/08/2009 11:36

Cik nu nācies sastapties ar jaunu Latenergo pieslēgumu tāmēm, tad krīze tajās nekādi neizpaužas. Neskatoties uz itkā tirgus situāciju un jauniem "Elektroenerģijas tirdzniecības un lietošanas noteikumiem", situācija nav uzlabojusies, vismaz no patērētāja viedokļa, jo joprojām praksē LE izmanto monopolstāvokli. Metodiku pieslēguma maksas aprēķinam bīda Latenergo un savas intereses neviens neaizmirst. Protams, LE paši izbūvi neveic, līdz ar to izmaksas un izbūves kvalitāte no viņiem prasāma tikai kā no pasūtītāja. Vēl tādas nianses kā Latenergo joprojām ir valsts uzņēmums un sadalīts nosacītās daļās, bet tas kā klientam neko nedod un klientu apkalpošanu neuzlabo.
Tas Ls4500 projekts gan pajocīgi izskatās, bet par to izmaksu veidošanos jau daudziem ir skaidrs, labas attiecības jākopj.

Re: Cik ilgi LATVENERGO čakarēs jaunos klientus un nepieslēgs elektrību?
Autors: janisssj (87.110.131.---)
Datums: 10/08/2009 12:55

Vēlies nopelnīt internetā!!!
Te būs saiti, kur pats pelnu, kādā maksā vairāk , kādā mazāk.
Ja piereģistrējas vairākos, tad var nopelnīt diezgan paprāvu naudas summu
Piereģistrējies un pelni arī Tu !
[www.billionaireptc.com]
[www.neobux.com]
[getrefmails.com]
[isabelmarco.com]
[www.money.theleech.org]
[LatBux.Lv]
[www.performanceptc.com]
[www.colph.com]

Re: Cik ilgi LATVENERGO čakarēs jaunos klientus un nepieslēgs elektrību?
Autors: Breksis (---.btv.lv)
Datums: 12/08/2009 10:37

Man pagājušajā gadā, tie paši mēsli, Lvrgo savā pieslēguma noteikumā ieliek 1,5K Ls,
maksā, ja ne tad vēlāk būs vēl dārgāk, bet man zemes gabals ar māju maksāja 4K Ls =1999 gadā, kabelis no staba 15 m jāaizvelk līdz robežai un kaste.
Reiganss pasaki kur tu tos meistarus rāvi, kas vienā dienā sataisa, man tur pa 1,5
projektus taisa uz AutoCada un vēl smadzenes čakarē.

Re: Cik ilgi LATVENERGO čakarēs jaunos klientus un nepieslēgs elektrību?
Autors: Marina (---.ngn.lv)
Datums: 10/01/2010 14:38

iespejupasaule Wrote:
-------------------------------------------------------
> ko var nemties un perties?/ Le vairs nav monopola
> stavokla un tiem kam liekas, ka Le cenas ir par
> augstu(taa arii ir,zinu pec arii nu jau savas
> pieredzes)drosi var izmantot alternatiivu un
> nebuus ne stabi jaamaina ne arii 9 meenesi
> jaagaida
> saprotu ka tuuliit saaks viens otrs aplikt un
> noniecinaat alternatiivo energiju
> bet ne jau reklaamas peec te raxtu, jo arii manaa
> pagastaa(olaine) ir pietiekami daudz probleemu ar
> elektro apgaadi
> taapec jau esu pieveersies alternatiivai energijai
> un ticiet man tie kuri uzstaadiis alternatiivo
> energiju un pasuutiis LE ar savaam lielajaam
> izmaksaam 70% gadiijumu buus vinnestaa, kaut vai
> taapec, ka straujaas buuvnieciibas deel biezi vien
> LE nepietiek resursu lai uzreiz nodrosinaatu
> el.padevi nerunaajot par jaunu liiniju izbuuvi
> arii te forumaa ir pietiekami daudz piemeeru par
> LE neizdariibu un nespeeju
> nav jaameklee lauku regioni tepat salaspilii vai
> olaines pagastaa ir vietas kur jaudas nepeitiek jo
> redz LE nav liidzeklu pievilkt jaunu(jaudiigaaku)
> liiniju
>
> mol iztieciet kaa ir vai arii maksaajiet par jaunu
> liiniju 2-8 km ha mees samaksaasim un veel peec
> tam maksaasim par patereto?? tad jau labaak ielikt
> naudu alternatiivaja un nemaksaat vairs neko
>
> esu krietni daudz info salicis muusu maajs lapaa
> un turpinu mekleet un piedaavat iespeejas un info
> lai cilveeki pashi izlemj ko dariit un kaa.
> taapec mees meeginaam atrast labaako risinaajumu
> katram kas atnaak un apjautaajas un pilniigi bez
> maksas.
> teikshu godiigi jo vairaak intereseesies un
> jautaas jo vairaak buus info kas kur un kaa neba
> mees neesam vieniigaa valsts uz shiis planeetas
> kurai ir probleemas ar elektroenergiju, un biezi
> vien noskatiits risinaajums citur pasaulee
> viennoziimiigi derees arii mums un straadaas kaa
> naakas
>
> ja nu kaadam interesee
>
> www.iespejupasaule.lv



Re: Cik ilgi LATVENERGO čakarēs jaunos klientus un nepieslēgs elektrību?
Autors: Marina (---.ngn.lv)
Datums: 10/01/2010 14:42



reiganss (87.110.23.---)
Datums: no 08/08/2009 23:21
Citate:
Apmēram pirms gada un pāris mēnešiem es uzsāku šo tēmu un uzrakstiju kāda bija mana situācija tanī laikā. Varbūt kad kāds atceras- ja nē var jau palasīt velreiz. Nedaudz tā īsi un vienkārši uzrakstīšu kāda tad ir situācija šobrīd. Esmu ticis pie elektrības pilnīgi legāli un oficāli, ar visiem līgumiem. Un pateicoties šī brīža krīzei man tas izmaksāja apm.300Ls. Pats neko nemeklēju un biju visam atmetis ar roku kā ir-ir. Bet te vienu brīdi mani pašu uzmeklēja, un piedāvāja tādu lietu kad varētu to elektrību ievilkt- nu apm pa 1000Ls. Es neko tādā ipaši lielā sajūsmā nebiju jo nauda šajos laikos arī ta ir kā ir. Un teicu ja gribat tad taisat bet nauda man nav. Pēc brīža mani sameklēja kāds cits maistars arī no Latvenergo, un teica kad vajagot apskatīties kāda situācija ir uz vietas varbūt ka sanāktu lētāk. Kad apskatījāmies tad jau pēc 5 min. bija skaidrs kad 1000Ls. nevajag pietikšot ar kādiem 600 Ls. Es teicu nu kad par to 600 Ls. varētu padomāt, bet man pašam ir skaitītāja uzskaites skapis un kabeļi, ko tad ar tiem. Nu tad būšot vēl lētāk. Nākošā dienā man atkal pazvanīja un prasija vai man nav kādi 100 Ls. nu baigi vajagot- algas esot apgriestas jaunus pieslēgumus arī nekur netaisa-haltūras nav. Ja es varot iedot 100 Ls. tad uzreiz sākšot taisīt un nākošā dienā būšot gatavs. Es domāju kad tas ir kaut kāds naudas izkrāpšanas triks, nu bet ņēmu un noriskēju. Iedevi 100 Ls. un tiešm nākošā dienā bija veči klāt un visu salika. Es pat nepaspēju tikt ar dokumentu sakartošanu galā tik ātri. Pēc divām dienām uzlika skaitītāju un viss kārtībā. Atdevu večiem vēl 200 Ls. un kārtīgu ogu vēl uztaisiju. Tad nu mans lozungs pagaidām ir tāds LAI ŠĪ KRĪZE NEKAD NEBEIKTOS.


Man interese telef. numuri ,kurš to taisīja Jums.Man arī tagad vajag to skaitītāju vilkt trafā un vajag to iespējāms lētāk izdarīt.....

Re: Cik ilgi LATVENERGO čakarēs jaunos klientus un nepieslēgs elektrību?
Autors: m. (78.84.91.---)
Datums: 10/01/2010 15:25

No kurienes tad isti to elektriibu piesleedza, sakumaa tika minetas visaadas attalas elektribas slegshanas vietas. Finala versijaa pietika tikai ar skaititaja skapja uzstadiiishanu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: Cik ilgi LATVENERGO čakarēs jaunos klientus un nepieslēgs elektrību?
Autors: Giga (46.109.234.---)
Datums: 06/04/2013 19:07

visus kam ir interesants jautājums par jauna elektrības pieslēguma izveidi un jo īpaši lauku mājās kur pieslēguma nav vispār uzaicinu iesaistīties jaunā diskusiju grupā '21 gadsimtā Latvijā bez elektrības': [www.draugiem.lv]

Re: Cik ilgi LATVENERGO čakarēs jaunos klientus un nepieslēgs elektrību?
Autors: anno (84.237.142.---)
Datums: 06/04/2013 20:06

Elektrības ievilkšanas izmaksu aprēķins no Sadales tīkla Rīgā : ZS KL 25m (attālums līdz stabam) un 0,4kV transformatora stacija! un sadales skapis Ls 1300 ar PVN, tad vēl papildus projektēšanas darbi, topogrāfiskais plāns, un kaut kādas EPL izmaksas, ko sedz sistēmas Lietotājs, aprēkinā nav iekļauti izdevumi par elektroapgādes būvprojekta izstrādi, cik tas varētu būt gala summā? Vai projektēsanas darbi un būvprojekta izstrāde divas dažādas lietas? Šķiet, ka jādomā par sveču iegādi....

Re: Cik ilgi LATVENERGO čakarēs jaunos klientus un nepieslēgs elektrību?
Autors: Vienstāvs (212.93.105.---)
Datums: 06/04/2013 20:29

Latvenergo (sadales tīkla) īpašumā iecerētas elektropārvades līnijas un tavā īpašumā iecerētas būves projekti pilnīgi noteikti ir dažādas lietas. Kopīga tiem var būt (tavā īpašumā esoša) daļa topogrāfijas, bet iecerētā Latvenergo līnija, iespējams, var šķērsot citus īpašumus, kuru īpašnieku atļauju, iespējams, Tu vari nemaz nedabūt...

Re: Cik ilgi LATVENERGO čakarēs jaunos klientus un nepieslēgs elektrību?
Autors: Rx (77.38.137.---)
Datums: 06/04/2013 20:46

Latvenergo ir Energokomersans, ar tam atbilstošu tiesību likumdošanu. Pieslēdzot jaunu lietotāju, tam (energokomesantam-Latvenergo) ir tiesības šķērsot privāto zemi, saskaņojot projektu ar īpašnieku . Bet privātās zemes īpašniekam ir tiesības pieprasīt savus noteikumus, bet ne aizliegt! Ja nevar panāk vienošanos, procesu risina Tiesa, kas nosaka, kā tiks projekts realizēts!. Un par samaksu šim apgrūtinājumam: nav vairs servitūta. Ir vienreizēja zemes apgrūtinājuma kompensācija 5% no zemes kadastrālās vērtības izrēķinātas uz 1m2. Un viss....( šī summa iznāk ļoti, ļoti maza...!!!).Paliek tikai apgrūtinājums. Un tālākā gaitā, ja kāds pa šo trasi arī grib saņemt elektrību, un jāvelk kabelis...tad Energokomersantam ir tiesības tikai brīdināt par darbiem un rakt bez atļaujām no zemes īpašnieka. To drīkst darīt, ja nepalielinās aizsardzības zona.... Ja palielinās- saskaņošana...

Re: Cik ilgi LATVENERGO čakarēs jaunos klientus un nepieslēgs elektrību?
Autors: anno (84.237.142.---)
Datums: 11/04/2013 00:15

Mēs esam pieprasījuši max jaudu, līdz ar to var pieslēgties pie staba, kas iet pa ielu (asfalta segums) un ir 25m no zemes gabala, kaut arī viena el.līnija iet tieši gar žogu,( tā teica Sadales tīklā), tālākos topikos atradu projektēšanas firmas, kas taisīja par pieņemamām cenām el. projektus.
Iespējams, ja prasītu mazāku jaudu, tad izmaksas būtu arī mazākas, bet var būt problēmas ar motoru darbināšanu.

Re: Cik ilgi LATVENERGO čakarēs jaunos klientus un nepieslēgs elektrību?
Autors: papa (83.136.136.---)
Datums: 28/05/2013 14:47

To Reiganss. Elektrību tu pievilki tik lēti, tapēc ka kāds cits bija samaksājis tos 5000 ls, bet necēla māju unelektrība viņam nebija vajadzīga.
Bet neticu ka tas notika par 300 ls, jo 600 latu jau jāmaksā tikai par pieslēgumu.

Re: Cik ilgi LATVENERGO čakarēs jaunos klientus un nepieslēgs elektrību?
Autors: Praktiķis (46.109.255.---)
Datums: 28/05/2013 22:14

Latvenergo savas tāmes sastāda pēc Dienvidus tilta tāmju paraugiem,un problēma jau ir tajā,ka mēs,patērētāji,dzīvojam konkurences apstākļos,un mums grūti pieņemt to,ka 1stabs maksā 1000ls-vismaz vairākumam.Tad,kad es slēdzos pie LMT,par pieslēgumu arī bija jāmaksā,kad parādījās konkurence-šī maksa pazuda un ne tikai....

Re: Cik ilgi LATVENERGO čakarēs jaunos klientus un nepieslēgs elektrību?
Autors: Praktiķis (46.109.255.---)
Datums: 28/05/2013 22:28

....bet tas taču ir valsts uzņēmums! Kā Valsts pret mums,tā mēs pret valsti.....

Re: Cik ilgi LATVENERGO čakarēs jaunos klientus un nepieslēgs elektrību?
Autors: v_t (78.84.88.---)
Datums: 29/05/2013 10:23

jā, mēs nobalsojām, ka tam jāpaliek par valsts/tautas īpašumu. bet ir ne mazums veidu kā jebko padarīt par privātkantori - siles piepildītāju, apkarinātu ar veselu rindu mazākiem privātkantoriem.
mēs esam piečakarēti kā allaž, un esam mierīgi noskatījušies uz tarifu celšanu, oik, faktisko deelektifikāciju drakonisko ievilkšanas cenu veidā.
nez, vai grieķus arī tā piečakarētu?

Pašreizējā: 2 no 4


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  ********  **    **   ******     *******  
  **  **   **        **   **   **    **   **     ** 
   ****    **        **  **    **         **        
    **     ******    *****     **   ****  ********  
    **     **        **  **    **    **   **     ** 
    **     **        **   **   **    **   **     ** 
    **     ********  **    **   ******     *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727