UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Pašreizējā: 2 no 10
Re: "Depo" boikots!
Autors: JanisKals (87.246.131.---)
Datums: 18/10/2020 20:21

Identiska situācija - bez maskas atteicās ielaist veikalā. Ja ir izvēle būt par vergu un nesāt masku vai izvēlēties būvniecības veikalu, kurā ciena cilvēktiesības, izvēle acīmredzama. Kā būvnieks Depo veikalā katru mēnesi atstāju ap 1500-2000 EUR, tagad šajā veikalā nerādīšos arī pēc visas plāndemijas.

Re: "Depo" boikots!
Autors: Aldiss (81.198.247.---)
Datums: 18/10/2020 20:40

Paldies par ziņu.
Tagad zinu vismaz vienu veikalu, kurš atbildīgi izturas pret darbinieku un apmeklētāju veselību. Rīt noteikti došos uz Depo un iepirkšos vairāk nekā parasti.

Mums līdz šim ir paveicies, ka nav daudz slēgto uzņēmumu vīrusa dēļ, tie daži, kam darbinieki masveidā saslima, neizpildīja pasūtījumus un saņēma soda sankcijas.

Depo zina, cik viņiem izmaksās dienas, triju vai nedēļas dīkstāve, ja pēc masveida darbinieku saslimšanas būtu jāslēdz veikals, tādēļ Parodijas veikalā neielaiž. Un pareizi dara.

Re: "Depo" boikots!
Autors: ParodijaNeValsts (46.230.133.---)
Datums: 18/10/2020 22:04

JanisKals rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Identiska situācija - bez maskas atteicās ielaist
> veikalā. Ja ir izvēle būt par vergu un nesāt masku
> vai izvēlēties būvniecības veikalu, kurā ciena
> cilvēktiesības, izvēle acīmredzama. Kā būvnieks
> Depo veikalā katru mēnesi atstāju ap 1500-2000
> EUR, tagad šajā veikalā nerādīšos arī pēc visas
> plāndemijas.

+++ Tieši tā. Lai Depo iet ellē,viņi faktiski ir covidfašistu līdzskrējēji,kas ir līdzatbildīgi noziegumā pret Latvijas tautu! Kautko dzirdēju par Maxima,kad tur arī apspiež cilvēkus,nezinu,nekad tajā miskastē neiepirkos iepriekš...

Re: "Depo" boikots!
Autors: Parodija NeValsts (116.202.17.---)
Datums: 18/10/2020 23:04

Esmu idiots jo sarunājos pats ar sevi, jo uzrastiju pats ieprieks zem cita nika. Man pietiek, brauksu uz roginu.

Re: "Depo" boikots!
Autors: Vilnis_Radio (81.198.190.---)
Datums: 18/10/2020 23:21

Pilnmēnesi ārā neredzēju. Es dzirdēju, ka politiķi apsver paaugstināt nodokli tiem, kuriem mājām ir dakstiņu jumti, lai kompensētu zaudējumus, kuri būvmateriļu lieltirgotājiem rodas no tā, ka cilvēki neapmeklē to veikalus.

Re: "Depo" boikots!
Autors: ParodijaNeValsts (46.230.133.---)
Datums: 18/10/2020 23:28

Debīliķi,ko raksti zem mana nika??Ir tev vai nav cieņa pret šī portāla domubiedriem?Tas tikai parāda tavu lētumu,tipisks covidšova nozombētais:)

Re: "Depo" boikots!
Autors: ParodijaNeValsts (46.230.133.---)
Datums: 18/10/2020 23:31

Vilnis_Radio rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Pilnmēnesi ārā neredzēju. Es dzirdēju, ka politiķi
> apsver paaugstināt nodokli tiem, kuriem mājām ir
> dakstiņu jumti, lai kompensētu zaudējumus, kuri
> būvmateriļu lieltirgotājiem rodas no tā, ka
> cilvēki neapmeklē to veikalus.

hehehe,tur tev taisnība,bet ne jau par valsti,bet gan Ruukki,Tode,Ranilla u.c kantori kož pirkstos,kaut vai tas pats Depo,kas tos mēslus tirgo no jumta segmenta... Pa lielam dakstiņu jumti ir izdevīgi tikai un vienīgi tā saimniekam!

Re: "Depo" boikots!
Autors: Parodija NeValsts (31.220.40.---)
Datums: 18/10/2020 23:38

Vispaŗ atvainojiet par manu kliegšanu, patiesībā esmu trollītis kā jau visos saitos kur var kaut ko komentēt, mans uzdevums ir piedirst šo forumu un sagrozīt prātus noderīgajiem idiotiem (ja nu kāds uzķeras) tādiem kā es pats. Labi iedzeršu trīsgraudnieku, uzkodīšu gurķīti un iešu uz savu gultiņu hruščovkā. Ne man dakstiņu jumts, ne es Depo iepērkos, esmu nelaimīgs trolītis ar naidu uz Latvijas valsti. Pa televizoru rāda, cik labi krievijā, man naids uz visu citu.

Re: "Depo" boikots!
Autors: ParodijaNeValsts (46.230.133.---)
Datums: 19/10/2020 00:44

Pēc IP adreses redzams,ka tu esi aunupiere nevis ParodijaNeValsts:D hehehe,ierēkt tik par tādu muļķi var,uzvelc uzpurni un ej gulēt,rīt celies,uzvelc masku un skrien atkal vergot,neaizmirsti par izsargāšanos no bīstamā vīrusa:D

Re: "Depo" boikots!
Autors: ETT (85.254.147.---)
Datums: 19/10/2020 08:37

Ja nu sāksim par IP adresēm, tad lielais Depo boikotētājs atrodas Norvēģijā un boikotē tur neesošo Depo :D

Re: "Depo" boikots!
Autors: Parodija NeValsts (51.81.254.---)
Datums: 19/10/2020 08:46

Kā tu to zini? Esmu atmaskots, jopcikiņ, viss vienīgā cerība ir ņemt manu izdomāto dakstiņu jumtu līdzi uz roģinu un komentēt no turienes. Viss tagad skrienu uz vilcienu lai velns jus parauj nolādētie amerikāņi! P.s. koferī vietas apenēm nav viss piebāzts ar dakstiņiem.

Re: "Depo" boikots!
Autors: ParodijaNeValsts (46.230.130.---)
Datums: 19/10/2020 12:41

Aldiss rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Paldies par ziņu.
> Tagad zinu vismaz vienu veikalu, kurš atbildīgi
> izturas pret darbinieku un apmeklētāju veselību.
> Rīt noteikti došos uz Depo un iepirkšos vairāk
> nekā parasti.


Tu kļūdies draugs... Tu kā gāji tur arī iesi,bet es vairs tur neiešu,vai grūti ar matemātiku?:) Depo apgrozījumu un cilvēku pieplūdumu vairs nekādi nevar kāpināt,tieši pretējais tagad notiek,mazāk cilvēku,mazāk apgrozījuma,mazāk peļnas,toties mana un vēl dažu tūkstošu cilvēku naudiņa aizies citiem,godīgiem tirgotājiem,kas nepakļaujas vai arī piever acis uz režīma fašistikajiem ieteikumiem! Depo ir speciāli noorganizējis apsardzi,lai apspiestu tautu pie ieejas,tā jau ir dubultļaunprātība,par kuru viņi tagad samaksās no savas kabatas!

Re: "Depo" boikots!
Autors: Ambrosio (95.68.82.---)
Datums: 19/10/2020 13:37

ETT rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ja nu sāksim par IP adresēm, tad lielais Depo
> boikotētājs atrodas Norvēģijā un boikotē tur
> neesošo Depo :D

Ha ha, tiešām. Internet piekļuvei izmanto Ice Communication Norge AS. Tā kā [www.ice.no] mājas lapā neredzu VPN pakalpojumus, tad var secināt, ka puisis Norvēģijā cenšas sev sev kādu slimību nopelnīt, šļakstoties ar žulti. :)

Re: "Depo" boikots!
Autors: Cogito (78.84.175.---)
Datums: 19/10/2020 13:57

Piespamojuši trakāk par Ligiru.

Pat ja vispār ir pasaulē kāda vieta, kurā var fanātiķus pārliecināt un pārprogrammēt, tad celtniecības forums tā noteikti nav. ;)

Re: "Depo" boikots!
Autors: agrais (89.254.148.---)
Datums: 19/10/2020 15:06

Maxsimu ari solija boikotet...un? Maxsimas ka ir ta ir, pilna Latvija. Par kaut kadu boikotesanu var runat tikai kāds sestdienas pircējs, kurš tur noperk kadu sikumu.Bet ja darbojies pa nopietnam, tad nemaz citur īpasi nav kur iepirkties. Nu vismaz Liepaja. Senukai galigi garam, Kursi ari nekas pratigs...nu vairak jau ar nav.Taka pat gribot boikotet nekas nesanak...Tapēc tā visa tukša plurkstesana.

Re: "Depo" boikots!
Autors: pans (213.226.141.---)
Datums: 19/10/2020 19:28

Vispār senukai Rīgā dažas lietas ir palikušas lētāk nekā depo. Domāju tieši tādas pašas. Tas ne par boikotu, bet vispār ;)

Re: "Depo" boikots!
Autors: ĪstāParodijaNeValsts (212.3.194.---)
Datums: 19/10/2020 20:24

Džeki, es kļūdījos. Maskas ir vajadzīgas. Biju ieķēris un sarunāju muļķības. Piedodiet.

Re: "Depo" boikots!
Autors: v_t (84.237.187.---)
Datums: 20/10/2020 10:46

nez kāpēc valdību tik pēkšņi sāk interesēt tautas veselība?
pēdējo 30 gadu laikā tā ir to vien darījusi kā centusies padarīt medicīnu nepieejamu pēc iespējas plašākam iedzīvotāju lokam. turklāt kovidšova laikā to padarīja it īpaši nepieejamu. turklāt šo -aucību ciniski sauc par rūpēm nācijas par veselību.
un, ak, tu brīnums! tādas rūpes par savām tautām izrāda uzreiz vesela strīpa valdību! un visas uzreiz! jūs ticat šīm rūpēm?
bet nav ļaunuma bez labuma - terorismu noņēma kā ar roku. kā mazefektīvu instrumentu, salīdzinot ar mazo ļoti šausmīgo, acīm neredzamo un visur esošo ragaino bumbulīti.

Re: "Depo" boikots!
Autors: sqq (85.254.75.---)
Datums: 20/10/2020 13:25

vēl viens sazvērestības toriju upuris, citkārt tik gudrais v_t

Re: "Depo" boikots!
Autors: v_t (84.237.187.---)
Datums: 20/10/2020 13:32

laiks rādīs.

Pašreizējā: 2 no 10


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   *******   **     **  **          *******  
    **     **     **  ***   ***  **    **   **     ** 
    **            **  **** ****  **    **          ** 
    **      *******   ** *** **  **    **    *******  
    **            **  **     **  *********         ** 
    **     **     **  **     **        **   **     ** 
    **      *******   **     **        **    *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727