UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Dibeli Keraterm blokam
Autors: m. (84.237.175.---)
Datums: 24/08/2020 11:21

Kadus dibelus lietot Keraterm caurumotajam blokam, parastie slid ara. Intresetu bilde

Re: Dibeli Keraterm blokam
Autors: m. (84.237.175.---)
Datums: 25/08/2020 12:46

?

Re: Dibeli Keraterm blokam
Autors: SerViss (85.254.75.---)
Datums: 25/08/2020 13:44

Varbūt ķīmiskie.
[www.la.lv]

Re: Dibeli Keraterm blokam
Autors: SerViss (85.254.75.---)
Datums: 25/08/2020 13:46


Re: Dibeli Keraterm blokam
Autors: Hmm (213.180.113.---)
Datums: 25/08/2020 13:52

Piemēram Mungo MQ, ML vai MO. Urb bez trieciena. Nupat iemaucu mālā caurumotajā ķieģelī, turās. Ķīmijai arī vajadzētu strādāt, neesmu lietojis.

Re: Dibeli Keraterm blokam
Autors: agrais (89.254.148.---)
Datums: 26/08/2020 07:59

Man draugam tadi bloki paslaik mūrējas, vakar ņēmu petīt tuvāk. Mana skatījuma tur tikai ar ķīmiju, nekadi citi man zinamie dībeli neturēsies.Jo praktiski jau nav kur tureties....Tas bloks jau no planas sieninas un caurumiem vien sastāv.Gleznu jau piekabinat varētu, bet virtuves iekārtu gan nē.Ķimijas noperkamas visos celtniecības veikalos, es savā laika pirku Depo, tur divu veidu bija.Bet ir dazadi veidi, gan ar silikona pistoli spiezami, gan jau gatavas kapsulas, gan jau vel kaut kas.Bija Yutube labs video, tur par visada veida dibeliem un kimijām pastastija.Gan krievu valoda....

Re: Dibeli Keraterm blokam
Autors: agrais (89.254.148.---)
Datums: 26/08/2020 08:06

[www.youtube.com] te viens no variantiem, bet ja pamekle, tad vel var atrast...Nesaprotu kapec te gaidi dienam atbildi, bet pameklet kaut kur citur slinkums...Viss tacu atrodams dazu minūsu laikā.

Re: Dibeli Keraterm blokam
Autors: m. (84.237.175.---)
Datums: 26/08/2020 10:39

Varbut koka tapas ieskruvetas dibela skruves turesies?

Re: Dibeli Keraterm blokam
Autors: ETT (85.254.147.---)
Datums: 26/08/2020 13:01

Koka tapas ir pats pēdējais, ko varētu likt dībeļu vietā.

Re: Dibeli Keraterm blokam
Autors: binary (90.139.33.---)
Datums: 26/08/2020 15:07

agrais Wrote:
-------------------------------------------------------
> Ķimijas noperkamas visos celtniecības veikalos,
> es savā laika pirku Depo, tur divu veidu bija.Bet
> ir dazadi veidi, gan ar silikona pistoli
> spiezami, gan jau gatavas kapsulas, gan jau vel
> kaut kas.

Aha, man jumiķi ar silikona pistoli pamēģināja monolītajā joslā to ķīmiju iespiest. Beigās no tūbas noņēma uzgali (to, kurš sajauc ķīmiskās masas abas komponentes) un iespieda bez sajaukšanas. Lieki teikt, ka tā ķīmija nesacietēja.

Paveicās, ka tas bija tikai vienam vītņstienim - tam, kuru, ar Hilti līmējot, viņi ar galu atbalstīja pret monolīto joslu un nemaz neielika ar ķīmiju aizpildītajā caurumā… Lai gan arī par pārējiem stieņiem man nav pārliecības, ka turās kā nākas - ar caurumu tīrīšanu viņi neaizrāvās (cik nu sanāca ar kompresoru izpūst, tik izpūta, bet faktiski tas ir gandrīz tas pats, kas netīrīt nemaz).

Pēcāk pats to pašu "ar silikona pistoli spiežamo" ķīmiju mēģināju palietot, lai FIBO pamatā ielīmētu vītņstieņus skursteņa stūros. Pēc šiem mēģinājumiem tiku pie jaunas silikona pistoles. Tagad vairs neatminos, kā man sanāca tos caurumus aizpildīt, jo pistole principā tika iznīcināta jau pirmajās minūtēs.

Nu ja ir kaut kāda "heavy duty" pistole, tad varbūt var. Bet "lētā gala" pistolēm ar tādu ķīmijas tūbiņu salieks vai nu "gaili", vai arī to plāksni, pret kuru balstās "gaiļa" augšējais gals.

Re: Dibeli Keraterm blokam
Autors: agrais (89.254.148.---)
Datums: 26/08/2020 18:12

Nu nezinu, es saspiedu 19 caurumus, nekas nesaliecās un nesaluza. Pistole parstā, bet ne pasa letaka, ar tam jau pat silikonu normali nevar iespiest. Ja gribi būveties, tad instrumentos baigi taupīt nevar, tas ir jasaprot. Bet ja gribi ar koka pulki izlidzeties...tad pietiks ar cirvi...I tad jau kaut cik normalu vajag.Nu par to pulki autoram bija domats.

Re: Dibeli Keraterm blokam
Autors: m. (84.237.175.---)
Datums: 26/08/2020 18:20

Man 6 caurumi apmeram... negribas lielu kimijas komplektu pirkt.

Man ir epoksida sveki pieliekamaja, varu ielimet tos koka dibelus

Re: Dibeli Keraterm blokam
Autors: Aldiss (91.105.12.---)
Datums: 26/08/2020 18:31

Tikai ne koka!!!!
Koks mitruma ietekmē izplešas un izžustot saraujas, pēc 5-10 gadi tādu dībeļi sausajā sezonā varēs brīvi izvilkt.

Re: Dibeli Keraterm blokam
Autors: agrais (89.254.148.---)
Datums: 26/08/2020 19:27

Ta tubiņa depo maksa 6-9 eiro, dažadi veidi. Ka reizi taviem 6 caurumiem pietiks. Vai tas ir pa dargu?Bet ja jau esi nolemis pulki cauruma bāzt...nu tad uz prieksu.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******   **         *******   **    **  ******** 
 **    **  **        **     **  **   **   **    ** 
 **        **        **         **  **        **   
 **        **        ********   *****        **    
 **        **        **     **  **  **      **     
 **    **  **        **     **  **   **     **     
  ******   ********   *******   **    **    **     

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727