UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

kas ir galvenais mājā?
Autors: personality disorder (62.85.92.---)
Datums: 01/02/2020 13:12

Mājā galvenais ir daiļais dzimums, kurš necieš vešmašīnas feilerus. Bet visām vešmašīnām sāk feilerēties durvju slēdzis.Domāju, ka te noteikti jābūt kādam gudrajam, kurš to ir ir atrisinājis, nemainot slēdzi, jo dažām vācu vešmašīnām tas maksā 65 e...

Re: kas ir galvenais mājā?
Autors: Praktiķis (212.3.192.---)
Datums: 01/02/2020 17:03

Nezinu kādas problēmas mēdz būt citiem,bet man sievasmātei HOOVER veļasmašīnai nolūza plastmasas mēlīte ar ko atver durvis. Izlocīju no 2mm skārda,kaut ko piemetināju klāt, ko nevarēja izlocīt. Darbojas.
Otra problēma,ka tās durtiņas it kā neregulējas,bet tik un tā uz skrūvju brīvkustības tiesu tās var regulēt un no tā bieži vien atkarīgs vai mašīna noslēdz durvis . Bez tā nevar palaist programmu..

Re: kas ir galvenais mājā?
Autors: Tinis (46.109.221.---)
Datums: 01/02/2020 17:25

Man Indesit 20 gadus nokalpoja un nekādu problēmu ar durvīm nav bijušas.

Re: kas ir galvenais mājā?
Autors: personality disorder (62.85.92.---)
Datums: 02/02/2020 07:51

Baigi liels paldies!! Mani urdīja mazliet tāda doma, ka varbūt kāda brīva lufte ir vainīga. Pamēģināšu paregulēt. Indesit man 2 bija. Gultņi izjuka ik pa pāris gadiem, bet elektronika nekad.Tādēļ pārgāju uz AEG, kā man ieteica džeks no Briāna 15, kas tagad pazudis. Arī citai AEG gultņi mūžīgi un SIEMENS, bet AEG durvju slēdži bojājas pa 15 gadiem apmēram.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  **     **  ********   ********  
 ***   ***   **   **   **     **  **     **  **     ** 
 **** ****    ** **    **     **  **     **  **     ** 
 ** *** **     ***     **     **  **     **  ********  
 **     **    ** **     **   **   **     **  **        
 **     **   **   **     ** **    **     **  **        
 **     **  **     **     ***     ********   **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727