UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: jumtu eksperts?
Autors: Pelēcis (78.84.68.---)
Datums: 08/11/2019 23:02

Ja tas ir kondensāts, kāpēc slapjums parādās tikai lietus laikā? Gaisa mitrums 100% ?

Re: jumtu eksperts?
Autors: ParodijaNeValsts (80.89.74.---)
Datums: 08/11/2019 23:14

Šis bija viens no faktoriem-(kondesāts),kāpēc izvēlējos kārtīgu dakstiņu jumtu. Pats arī piedalījos visā procesā no A līdz Z,jo vnk neuzticos cilvēkiem.Tagad vismaz zinu kas "lācītim vēderā".Ja es pasaku izdarīt kārtīgi,tad kāda nu kuram tā izpratne,ko nozīmē labi padarīts darbs,švaki vispār ar kvalitāti mūsu sabiedrībā. Un beidziet man pārmest,kad atbalstu dakstiņu jumtus,man nav nekādu labu pretargumentu,lai atbalstītu tos metāla draņķus.Pat savam nākošajam malkas šķūnim likšu dakstus,lai vēl vienu ēku rotā skaistais māla dakstiņš.

Re: jumtu eksperts?
Autors: Tinis (95.68.14.---)
Datums: 08/11/2019 23:18

Man ir bleķa jumts. Tiesa aukstajos bēniņos un bez plēves. Problēmu ar kondensātu nav. Un liku pats. Neuzticos mūsdienu "celtniekiem". Gribi, lai ir labi izdarīts, dari pats.

Re: jumtu eksperts?
Autors: agrais (92.49.18.---)
Datums: 09/11/2019 07:23

Peleci...sini gadījuma kondensats nav vainīgs.Tas slapjums rodas tikai no lietus. Protams, kondensats var radit problemas, bet Tev nav siltinats, jumts nesen uzlikts...Meklē tik vietu kur pats jumts tek...Man pasam ir viens īpasums kur ir padomjlaika metala jumts, nekadas pleves nav. Nezinu vai ir kondensats, bet nekadu problemu nav, ne slapjš ne mitrs un nekas arī nepūst. Tie gan ari ir aukstie beniņi...Tev pleve ir, ja arī būtu kads mazs caurumiņš, tad nav taču tads kondensats kur straumēm tecetu lai sienas mitras paliktu...Ja butu tur kadas apkures , nu tad vēl aiz matiem to kondensatu varetu pievilkt par vainigu. Butu tuvak tad aizbrauktu un atrastu to problemu. Bet kur Liepaja, kur Cesis,,,

Re: jumtu eksperts?
Autors: Praktiķis (80.89.73.---)
Datums: 09/11/2019 09:00

"Jumta plēvi ir nepareizi ievadīt teknē".... Man gribas smīnēt. Ar jumtiem darbojos jau teju 30 gadus,un ticiet man ,tehnoloģiskie risinājumi mainās tik pat regulāri kā politiskās partijas Saeimā.
Kāds te minēja,ka plēve jāpielīmē pie kondensāta lāseņa un tikai tā var to dabūt līdz teknei. Tad pastāstiet man-kā ir jānostiepj plēve,lai pirms tā lāseņa neveidotos "ūdens maiss""-? Absurds! Šis te paņēmiens nav ilgdzīvotājs,kā daudzi iepriekšējie. Katrs jumts ir individuāls un tam ir vajadzīgs savs konkrēts risinājums-tāpēc jumiķim ir jābūt ar galvu.
"Jumiķi lielījās,ka plēvi ievadījuši teknē" Malači! Tieši tā arī ir jādara-it īpaši ja uz jumta ir dakstiņprofils kam nekādā gadījumā nedrīkst blīvēt ciet kores atveres,lai nebloķētu ventilāciju.
Šādā variantā gan neder standarta lāsenis-nepieciešams platāks,kas pilnībā nosedz teknē ievadīto plēvi. Tad šī teknē ievadītā plēve ir tik pat aizsargāta pret atmosfēras iedarbību,kā tā,kas ir uz jumta.
Jā plēve teknē atstāta saulē un vējā plandoša,tad tas nebūs uz ilgu laiku-tā ir taisnība.

Re: jumtu eksperts?
Autors: Pelēcis (78.84.68.---)
Datums: 09/11/2019 09:28

Metāla jumts ir Balexmetal PE klasika, t.i. plakanais. Plēve pland un tarkšķ vējā, jau teicu jumiķiem, ka uztaisījuši tarkšķi, it kā nebūtu samaksāts. Par tikai kondensātu pašiem šaubas, jo slapjuma daudzums ir liels. Pagaidām ir aukstie bēniņi un gar malām plaukstas platuma vaļējas malas, viss bēniņos vēdinās un temp kā ārā. Jā, aicināsim kādu prātīgu trešo personu apskatīt uz vietas.

Re: jumtu eksperts?
Autors: Teorētiķis (87.110.26.---)
Datums: 10/11/2019 00:08

Diemžēl daudzu celtnieki terminu "ielaist plēvi teknē" ir uztvēruši burtiski.
Tas vairāk ir domāts, plēve beidzās uz lāseņa kurš savukārt tālāk nonāk renē.
Tur vēl ir daži nosacījumi, minimālais jumta slīpums u.t.t.
Bet vispār, būvniecība privātajā sektorā praktiski ir bez kontroles (vairākumā gadījumu), kas cieši saistīts ar finasiālo rocību vai vēlmēm. Mezglu rasējumu nav, būvē kā māk, bez līgumiem, attiecīgi nav arī kontroles, pieņemšanas, nodošanas u.t.t.

Re: jumtu eksperts?
Autors: Pelēcis (78.84.95.---)
Datums: 28/11/2019 19:31

Par tekošu jauno jumtu vēl arvien nekādas skaidrības.
Šeit ieteiktais visu Cēsu jumtu speciālists vairāk bija noraizējies, ka tik neaizvainotu mūsu jumta būvniekus, ka tos nevar vainot. Cēsīs visi visus pazīst, neitrālu konsultāciju nedabūt.
Neviens jau nevaino, gribam tikai atrast, KUR tek, jo turpina tecēt.
Tikmēr pat santehniķis, kas atnāca izvilkt ūdensvadus mājā, uzskatīja par vajadzīgu pateikt, kā tek mūsu "jaunais jumts".
Varbūt atrastos neitrāls jumiķis, kas var apskatīt jumtu Cēsīs. Par samaksu.

Re: jumtu eksperts?
Autors: Mairis (81.163.72.---)
Datums: 28/11/2019 19:50

Uzzvani Rukki kantorim uz Valmieru. Varbūt ieteiks kādu.

Re: jumtu eksperts?
Autors: Pelēcis (84.237.255.---)
Datums: 12/01/2020 19:35

Laikam jāsāk plāns B. Jau 5. mēnesi mūsu jumta būvnieks nav vīžojis pat atnākt paskatīties uz savu brāķa darbu. Laiks ir slapjš, līst visu laiku un jauni plankumi sāk izplatīties jau uz griestiem.
Nedomājām gan, ka tik smukā pilsētiņā iespējama tāda attieksme.

Re: jumtu eksperts?
Autors: ParodijaNeValsts (176.11.90.---)
Datums: 08/02/2020 23:21

Pelēcis rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Laikam jāsāk plāns B. Jau 5. mēnesi mūsu jumta
> būvnieks nav vīžojis pat atnākt paskatīties uz
> savu brāķa darbu. Laiks ir slapjš, līst visu laiku
> un jauni plankumi sāk izplatīties jau uz
> griestiem.
> Nedomājām gan, ka tik smukā pilsētiņā iespējama
> tāda attieksme.

Protams,kad tas ir nenormāli,ja darbu izpildītājs pat neabrauc apskatīties kas tur notiek.Gan jau kautko nepareizi izdarījuši,mani vairs nekas neizbrīna šajā parodijvalstelē,kur cilvēkam uzticēties paliek aizvein grūtāk. Vai tiešām cilvēks nevar būt kā cilvēks,turēt vārdu,uzņemties atbildību un citas labas lietas? Nākamais etaps tev tur var gadīties,kad pelējums izplatās,ja nenovērsīsi to mitruma problēmu. Un starpcitu,kādu jumtu tu vispār tur uzliki?

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **   *******   **     **  **     **   *******  
 **     **  **     **  **     **  **     **  **     ** 
 **     **         **  **     **  **     **  **        
 **     **   *******   **     **  **     **  ********  
 **     **         **   **   **    **   **   **     ** 
 **     **  **     **    ** **      ** **    **     ** 
  *******    *******      ***        ***      *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727