UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Nepieciešama palīdzība!
Autors: lindapeterane (159.148.180.---)
Datums: 18/05/2018 18:07

Labdien ☀️☀️☀️
Esmu 4.kursa reklāmas menedžmenta studente un bakalaura darba ietvaros veicu aptauju par mājas lapu kā reklāmas instrumentu. Lūdzu aizpildiet doto aptauju. Jums tas prasīs vien dažas minūtes sava laika, savukārt man tas būs liels solis pretī bakalaura darba noslēgumam.

>>>[ej.uz]
Milzīgs paldies jau iepriekš!

Re: Nepieciešama palīdzība!
Autors: Rx (46.109.211.---)
Datums: 18/05/2018 23:09

Aptaujas jautājumi neko neizsakoši konkrētismā...Patīk, nepatīk...Bet kas tieši...Kas slikti...kas "nepareizi", kas neērti...Kāda jēga tiem?
Varat domāt visu ko....bet vismaz , jo ir iedvesma pakritizēt: Logo: Neveiksmīgs šrifts- izmērs: Prasti burti, neizskatās pēc dizainera darinājuma...Vārdi katrs savā burtu lielumā , pie kam, ja atšķiras, jo vēlaties kādu darbību uzsvērt, tad tiem tiešām jāatšķirās Vārdu DIZAINS un DRUKA lielumi mazliet atšķirās un tas noved pie domas, ka nemākat vienādu burtu augstumus ievērot...disonanse. Krāsu pumpiņas ne ta RGB, ne ta ...jo dzeltens vispār praktiski neredzams. Jāmaina fona krāsa, vai citu krāsu salikums. Jūras zilais vispār ir "bezgaumīgs", ne ar vienu toni praktiski nesadzīvo.Tādu krāsu varēja samaisīt kā zilo Padomju laikā... Teksta burti ļoti plāni, un izskatās smalki pelēki. Nedzīvi, vāji, nepārliecinoši, itkā krāsa tonerī beigusies... Kontaktu dati jūras zilajā fonā balti....Jums patīk? Tāda sajūta ka tie ielikti, lai nav redzami, bet ja nu ļoti grib saskatīt tad...mocaties ar saskatīšanu... Ieejam Pakalpojumi: Ieejam - meklējam-braucam ar peli uz " "Tipogrāfijas produkcija". Nekā "iekšā" nav. Tikai vārdi- tipogrāfijas produkcijas atslēgvārdi...Bet vajadzēja tā, ka uzbraucam ar peli uz "Vizītkartes, veidlapas, bukleti, kalendāri.." un mums atveras jau bildītes-dizaini, izmēri, iespējas, krāsas, materiāli, izmēri.........Nekā! Un klāt vēl bezgauimīgi lielais teksts: Atsauksmes ar "fantāzijas-atsauksmes tekstu" kurš izsauca smaidu, zinot, kā atsauksmes tiek ģenerētas daudzajās reklāmu pārdošanas lapās....Annna no Vangažiem tikko nopirka...Jānis Krauliņš, ilggadējs dakteris....( ...izdomāti personāži konsultē un iesaka). Tas strādā "muļķiem". Piedodiet ja ne tā kā domājāt, bet dizains ir ne tikai gribēšana, bet arī zināšanas.

loan offer
Autors: erica (80.246.31.---)
Datums: 18/09/2018 20:52

Sveiki,
Lai informētu sabiedrību par to, ka privātā aizdevuma aizdevēja Morgan Erica kundze ir devusi finansiālu iespēju ikvienam, kam vajadzīga finansiāla palīdzība. Mēs izsniedzam aizdevumu ar 2% procentu likmi personām, firmām un uzņēmumiem saskaņā ar skaidriem un saprotamiem noteikumiem un nosacījumiem. Sazinieties ar mums šodien pa e-pastu, lai mēs varētu sniegt jums mūsu noteikumus un nosacījumus: (morganerica007 at gmail.com)

Re: Nepieciešama palīdzība!
Autors: Sr. William Smith (45.33.70.---)
Datums: 18/11/2019 16:48

Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, lai atrisinātu savu finansiālo problēmu? Mēs izsniedzam biznesa kredītus, personiskos kredītus, mājas aizdevumus, algas aizdevumus, laulību aizdevumus, studentu kredītus, automašīnu aizdevumus, banku aizdevumus un kredītus, lai apmaksātu rēķinus. Mēs apstiprinām arī aizdevumus melnajā sarakstā iekļautajiem klientiem. Ja jūs interesē, lūdzu, sazinieties ar mums: WhatsApp +919066210641

WhatsApp +919066210641
E-pasts: paulloanfundshelp1@#$%&gmail.comJūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
vCvyw

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.
Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727