UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Nepieciešama palīdzība!
Autors: lindapeterane (159.148.180.---)
Datums: 18/05/2018 18:07

Labdien ☀️☀️☀️
Esmu 4.kursa reklāmas menedžmenta studente un bakalaura darba ietvaros veicu aptauju par mājas lapu kā reklāmas instrumentu. Lūdzu aizpildiet doto aptauju. Jums tas prasīs vien dažas minūtes sava laika, savukārt man tas būs liels solis pretī bakalaura darba noslēgumam.

>>>[ej.uz]
Milzīgs paldies jau iepriekš!

Re: Nepieciešama palīdzība!
Autors: Rx (46.109.211.---)
Datums: 18/05/2018 23:09

Aptaujas jautājumi neko neizsakoši konkrētismā...Patīk, nepatīk...Bet kas tieši...Kas slikti...kas "nepareizi", kas neērti...Kāda jēga tiem?
Varat domāt visu ko....bet vismaz , jo ir iedvesma pakritizēt: Logo: Neveiksmīgs šrifts- izmērs: Prasti burti, neizskatās pēc dizainera darinājuma...Vārdi katrs savā burtu lielumā , pie kam, ja atšķiras, jo vēlaties kādu darbību uzsvērt, tad tiem tiešām jāatšķirās Vārdu DIZAINS un DRUKA lielumi mazliet atšķirās un tas noved pie domas, ka nemākat vienādu burtu augstumus ievērot...disonanse. Krāsu pumpiņas ne ta RGB, ne ta ...jo dzeltens vispār praktiski neredzams. Jāmaina fona krāsa, vai citu krāsu salikums. Jūras zilais vispār ir "bezgaumīgs", ne ar vienu toni praktiski nesadzīvo.Tādu krāsu varēja samaisīt kā zilo Padomju laikā... Teksta burti ļoti plāni, un izskatās smalki pelēki. Nedzīvi, vāji, nepārliecinoši, itkā krāsa tonerī beigusies... Kontaktu dati jūras zilajā fonā balti....Jums patīk? Tāda sajūta ka tie ielikti, lai nav redzami, bet ja nu ļoti grib saskatīt tad...mocaties ar saskatīšanu... Ieejam Pakalpojumi: Ieejam - meklējam-braucam ar peli uz " "Tipogrāfijas produkcija". Nekā "iekšā" nav. Tikai vārdi- tipogrāfijas produkcijas atslēgvārdi...Bet vajadzēja tā, ka uzbraucam ar peli uz "Vizītkartes, veidlapas, bukleti, kalendāri.." un mums atveras jau bildītes-dizaini, izmēri, iespējas, krāsas, materiāli, izmēri.........Nekā! Un klāt vēl bezgauimīgi lielais teksts: Atsauksmes ar "fantāzijas-atsauksmes tekstu" kurš izsauca smaidu, zinot, kā atsauksmes tiek ģenerētas daudzajās reklāmu pārdošanas lapās....Annna no Vangažiem tikko nopirka...Jānis Krauliņš, ilggadējs dakteris....( ...izdomāti personāži konsultē un iesaka). Tas strādā "muļķiem". Piedodiet ja ne tā kā domājāt, bet dizains ir ne tikai gribēšana, bet arī zināšanas.

loan offer
Autors: erica (80.246.31.---)
Datums: 18/09/2018 20:52

Sveiki,
Lai informētu sabiedrību par to, ka privātā aizdevuma aizdevēja Morgan Erica kundze ir devusi finansiālu iespēju ikvienam, kam vajadzīga finansiāla palīdzība. Mēs izsniedzam aizdevumu ar 2% procentu likmi personām, firmām un uzņēmumiem saskaņā ar skaidriem un saprotamiem noteikumiem un nosacījumiem. Sazinieties ar mums šodien pa e-pastu, lai mēs varētu sniegt jums mūsu noteikumus un nosacījumus: (morganerica007 at gmail.com)

Re: Nepieciešama palīdzība!
Autors: Sr. William Smith (45.33.70.---)
Datums: 18/11/2019 16:48

Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, lai atrisinātu savu finansiālo problēmu? Mēs izsniedzam biznesa kredītus, personiskos kredītus, mājas aizdevumus, algas aizdevumus, laulību aizdevumus, studentu kredītus, automašīnu aizdevumus, banku aizdevumus un kredītus, lai apmaksātu rēķinus. Mēs apstiprinām arī aizdevumus melnajā sarakstā iekļautajiem klientiem. Ja jūs interesē, lūdzu, sazinieties ar mums: WhatsApp +919066210641

WhatsApp +919066210641
E-pasts: paulloanfundshelp1@#$%&gmail.com

https://building.lv/forums/37/202923/202923/_subject_
Autors: Grace Lille (197.210.55.---)
Datums: 12/05/2023 17:20

Sveiki, tas ir Grace Lille aizdevumu hipotēkas aģents... Vai jūs meklējat steidzamu aizdevumu?

Lūdzu, sazinieties ar e-pasta adresi, ja vēlaties pieteikties aizdevumam ar zemāko likmi tūlīt!!!
E-pasta adrese: gracelille322@#$%&gmail.com
Tiešā Whatsapp saziņa: +4917634215369

Re: Nepieciešama palīdzība!
Autors: Claudia Klein (45.87.212.---)
Datums: 12/07/2023 02:41

Labdien un laipni lūdzam Spotcap Global Financial Services! Mani sauc Klaudija Kleina, esmu aizdevējs un arī finanšu konsultante. Piedāvāju visa veida aizdevumu pakalpojumus

Vai jums ļoti nepieciešams finansiāls atbalsts? Vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir jā, es ieteikšu sazināties ar manu uzņēmumu, izmantojot | spotcapglobalservices@#$%&gmail.com | vai sūtiet īsziņu vietnē WhatsApp, izmantojot: +31642117819 | un jums ir aizdevums savā kontā 24 stundu laikā, jo mēs sniedzam lieliskus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevuma pakalpojumus (personīgais aizdevums, biznesa aizdevums un daudz ko citu), piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro un izsniedzam aizdevumus ar zemu procentu likmi 3% gadā. Mans uzņēmums palīdzēs jums sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevumu produktu klāstu.

Es atzīstu faktu, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams to risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti saņemt kapitāla aizdevumu no vietējām bankām vai citām finanšu iestādēm, jo augsta procentu likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda attiecība pret ienākumiem, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresa banku apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams 24 stundas diennaktī - jūs varat saņemt aizdevumu un pabeigt darījumus jebkurā laikā un vietā

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem/jautājumiem? - Sūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices@#$%&gmail.com | vai sūtiet īsziņu vietnē WhatsApp, izmantojot: +31642117819 | & Saņemiet atbildi nekavējoties

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums, un jūs saņemsiet aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir tavās rokās!!

Re: Aizdevums
Autors: Claudia Klein (45.87.212.---)
Datums: 12/07/2023 02:42

Labdien un laipni lūdzam Spotcap Global Financial Services! Mani sauc Klaudija Kleina, esmu aizdevējs un arī finanšu konsultante. Piedāvāju visa veida aizdevumu pakalpojumus

Vai jums ļoti nepieciešams finansiāls atbalsts? Vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir jā, es ieteikšu sazināties ar manu uzņēmumu, izmantojot | spotcapglobalservices@#$%&gmail.com | vai sūtiet īsziņu vietnē WhatsApp, izmantojot: +31642117819 | un jums ir aizdevums savā kontā 24 stundu laikā, jo mēs sniedzam lieliskus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevuma pakalpojumus (personīgais aizdevums, biznesa aizdevums un daudz ko citu), piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro un izsniedzam aizdevumus ar zemu procentu likmi 3% gadā. Mans uzņēmums palīdzēs jums sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevumu produktu klāstu.

Es atzīstu faktu, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams to risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti saņemt kapitāla aizdevumu no vietējām bankām vai citām finanšu iestādēm, jo augsta procentu likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda attiecība pret ienākumiem, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresa banku apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams 24 stundas diennaktī - jūs varat saņemt aizdevumu un pabeigt darījumus jebkurā laikā un vietā

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem/jautājumiem? - Sūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices@#$%&gmail.com | vai sūtiet īsziņu vietnē WhatsApp, izmantojot: +31642117819 | & Saņemiet atbildi nekavējoties

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums, un jūs saņemsiet aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir tavās rokās!!

Re: Nepieciešama palīdzība!
Autors: Wagner Clerk (109.248.149.---)
Datums: 20/08/2023 07:55

Es vēlētos jūs visus ieteikt uzticamam un patiesam privātā aizdevuma aizdevējam, kurš apstiprināja manu aizdevumu tikai dažu stundu laikā pēc tik daudziem neveiksmīgiem mēģinājumiem saņemt aizdevumu, es biju pārsteigts un priecīgs, ka privātais aizdevējs mani izglāba un piedāvāja aizdevums ar 2% procentu likmi, sazinieties ar viņu tūlīt, ja jums ir nepieciešams steidzams aizdevums E-pasts: (christywalton355@#$%&gmail.com) vai whatsapp viņai +12522852093

Re: Aizdevums
Autors: patrick louis (51.158.231.---)
Datums: 28/03/2024 13:48

Vai jums ir nepieciešams personīgais/komerciālais aizdevums, lai sāktu savu biznesu vai sakārtotu savu māju?
Refinansējiet uzņēmumu vai iegādājieties īpašumu, aizdevumu, lai samaksātu rēķinus/parādus
Mēs piedāvājam ātros kredītus ar saprotamiem noteikumiem un nosacījumiem.
ja jums ir nepieciešams aizdevums, sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: MacKenziescott21@#$%&outlook.com



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  **    **  **     **  ********  **     ** 
       **  **   **   **     **  **    **  **     ** 
       **  **  **    **     **      **    **     ** 
       **  *****     *********     **     **     ** 
 **    **  **  **    **     **    **      **     ** 
 **    **  **   **   **     **    **      **     ** 
  ******   **    **  **     **    **       *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727