UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Veramo vārtu automātika. Kādu izvēlēties?
Autors: VW (178.16.22.---)
Datums: 13/05/2014 14:27

Sveiciens visiem!

Iesakiet, lūdzu, Veramo vārtu automātikas komplektu. Vārtu kopējais platums ir ~3 metri.
Izmantošanas biežums 2x dienā ;)

Paldies par info!

Re: Veramo vārtu automātika. Kādu izvēlēties?
Autors: Antonc (178.16.22.---)
Datums: 13/05/2014 22:29

Tikai ne Nice.

Re: Veramo vārtu automātika. Kādu izvēlēties?
Autors: aae (178.16.22.---)
Datums: 14/05/2014 09:36

Man Nice veramie iet 5 gadu bez problēmām.

Re: Veramo vārtu automātika. Kādu izvēlēties?
Autors: igaunis (178.16.22.---)
Datums: 14/05/2014 13:21

Sveiki,

Es arī esmu tādas izvēles priekšā un biju sadomājies arī par Nice.Sakiet kāpēc ne Nice?

Re: Veramo vārtu automātika. Kādu izvēlēties?
Autors: Rx (178.16.22.---)
Datums: 14/05/2014 14:00

Es sev uzliku BFT PHOBOS N BT . Tai ir magnetiskās- regulējamās atdures-herkona relejkontakti uz bīdekļa. Tas ļauj pielagoties jebkurai situācijai. Nevajag nevienu atduri vārtiem. Līdz ar to, samazinās sniega problēmas, atdures uzstādīšanas problēmas un to esamība ceļa centrā. Varti atdurās - spriegojas viens pret otru. Kartīga- stabila mehānika. Visādas programēšanas iespējas- spēks, ātrums, aizsardzība, ....Pieliku klāt vārtu stāvokļa LED- skaņas kontroli, kas parāda vartu stāvokli, procesu. Līdz ar to, vienmer redzams, kas ar vārtiem notiek, kādā tie stāvoklī...jo ne viemēr vārti ir labas redzamības zonā. Nice, cik palasīju, gala slēdžu nav.....Tātad tie ir mehaniskie- fiziskas atdures, līdz kurām varti iet, un sastopot slodzi apstājās.

Re: Veramo vārtu automātika. Kādu izvēlēties?
Autors: aae (178.16.22.---)
Datums: 14/05/2014 15:02

Jā, Nice, vismaz Wingo modelim nav herkona gala slēdži. Ir ārēji vai iekšēji mehāniskie vai iespēja vadības blokā programmēt gājiena ilgumu pēc laika. Ar pēdējo tomēr neizdevās dabūt vēlamo precizitāti, paliku pie iekšējām (pašā mehānismā) atdurēm, tātad arī bez puļķa ceļa vidū. Pieļauju, ka pieregulēt Nice varētu būt nedaudz lielāks čakars kā krutākus brendus. Tomēr ja visu dara pats, sākot no eņģu un stiprinājumu projektēšanas, uz kopējā patērētā laikā fona nav liela starpība. Nicam arī ir aizsardzības, spēka un citas programmēšanas iespējas. Negribu izcelt vienu vai otru, bet kad pats pētīju piedāvājumu, Nice bija lētākais no tiem, kas nav ķīnas sū%#. Ir jau labu laiku nostrādājis, tāpat veiksmīgi izturēts vārtu taranēšanas gadījums, kur eņģes un nedaudz arī vārtu rāmis salocījās, bet mehānismam nekas.

Re: Veramo vārtu automātika. Kādu izvēlēties?
Autors: ibm (178.16.22.---)
Datums: 19/05/2014 11:39

Man ir "Calypso 400" komplekts, pirku un uzstādīju pats. Itāļu. Tādus piedāvā gan Cenuklubs, gan Žogu fabrika utt. Iet 4 gadus bez problēmām, ik dienu 2-4 cikli, nedēļās nogalēs mēdz būt vairāk.

Sākumā biju nobažījies par to, ka šim modelim nav gala slēdžu, viss notiek uz vēršanās cika ilguma rēķina. Konsultanti mierināja, ka tas nav nekas slikts, jo vārti stingrāk fiksējas salīdzinot ar gala slēdža variantu. Tā kā dzīvojam klajā vietā, tad pārliecinājos, ka pārdevējam taisnība par to, ka cikla beigās vārtu vērtnes tiek stingri piespiestas pie atdurēm un vējos, kas mums pūš bieži un daudz, nekas nekratās un nelauž ne mehānismu, ne vārtus. Savukārt ražotājs ir paredzējis, ka mehānisms nebojājas, ja cikla beigās atduras un vienkārši zināmu laiku vēl mēģina darboties (kamēr ir vadības spriegums). Kad cikls beidzas, vērtne "nelec" atpakaļ, bet paliek stingri piespiesta "vaļā"vai "ciet" stāvoklī pie atdurēm. Jebkurā variantā, pareizi noregulējot, nav nekādu problēmu. Mehānismis pilnībā slēgts (nav no apakšas vaļā, kā dažiem modeļiem) un tas mums ir svarīgi, jo blakus ir grants ceļi un sausā laikā pa gaisu iet gana daudz putekļu.
Neko nereklamēju, bet viss darbojas bez jebkādām problēmām. Cena arī nav sirdi plosoša.

Re: Veramo vārtu automātika. Kādu izvēlēties?
Autors: Cezars (94.186.111.---)
Datums: 23/05/2018 14:05

Šīs pašas izvēles priekšā. Vai ir kādi ieteikumi - vai iepriekš - aprakstītās automātikas darbojas arī šobrīd?

Re: Veramo vārtu automātika. Kādu izvēlēties?
Autors: Niks (neīstais) (212.3.193.---)
Datums: 23/05/2018 21:36

Man ekspluatācijā jau 10 gadus ir Nice Calypso 400. Virina divas vārtu vērtnes, katra vērtne 1,7m plata. Ekspluatēju katru dienu. Pa šiem 10 gadiem ar elektroniku nav bijušas nekādas problēmas. Vienu reizi nobeidzās (noķīlējās) viena "roka" (štoks) un tagad nesen otra "roka" (štoks). Varbūt, ja savlaicīgi būtu sekojis līdzi to štoku darbībai un patīrījis tos no iekšpuses, tie nebūtu man galīgi noķīlējuši. Manuprāt 10 gadu atpakaļ tam štokam bija bija mazliet cita konstrukcija, tagad cita - uzlabota, jo saplīsušo vietā nopirku jaunus štokus (katrs maksāja 50 EUR) un tiem manuprāt iekšas ir uztaisītas labāk. Ar motoriem nekādas problēmas nav bijušas. Principā apmierināts. Pēc štoku nomaiņas, domāju, ka darbosies vēl 10 gadus.
Visu, ko iepriekš rakstīja imb, ir taisnība.

Re: Veramo vārtu automātika. Kādu izvēlēties?
Autors: Rx (46.109.211.---)
Datums: 23/05/2018 22:22

Manis- Rx aprakstītajam BFT PHOBOS N BT nav bijis atteikumu.

Re: Veramo vārtu automātika. Kādu izvēlēties?
Autors: Cezars (91.190.58.---)
Datums: 24/05/2018 09:25

Paldies par INFO. No šiem laikam arī būs jāizvēlas. BFT man ir garāžas vārtiem līdz ar to domāju, ka varētu no vienas pults darbināt abas ierīces. Cenas starpība ap 150 EUR būs jāpadomā.

Re: Veramo vārtu automātika. Kādu izvēlēties?
Autors: kkk (159.148.172.---)
Datums: 24/05/2018 10:46

Nu no vienas pults parasti var darbināt arī dažādu ražotāju vārtus, tikai uztvērējs jāpiepērk. Šajā sakarā varu pastāstīt kā man gadījās - pie BFT vārtu automātikas pieslēgts cits uztvērējs, virinu BFT vārtus ar "svešu" pulti, viss ok. VIenā brīdī beidz darboties, bet ar oriģinālo BFT pulti strādā. Pārbaudīju pievienojumus itkā viss ok, uztverējam barošana ir. Tad ievēroju, ka uz BFT plates mirgo diodes kombinācijā, kas cik atceros tika aprakstīta kā "jāapstiprina iestatījumu izmaiņas". Tikko to izdarīju, tā viss atkal sāka rukāt. Itkā nekas pēdējā laikā netika mainīts, vismaz cik man zināms :). Stipri agrāk gan tiku pieregulējis gala slēdžus motoros, nelienot kastē, bet vai tas varēja izraisīt "apstiprināmāš iestatījumu izmaiņas" - nav ne jausmas.

Savāda problēma ar Nice veramo vārtu automātiku
Autors: VW (95.68.116.---)
Datums: 31/05/2020 10:38

Sveiki,

NICE TOONA 4024 vārtu automātika izvēlēta un uzstādīta un 2 gadus kalpoja bez problēmām, bet tagad parādās dīvains "gļuks", kurš parādījās sākot ar rudeni, bet notiek neregulāri. Respektīvi- tiek nospiesta poga un vārti veras vaļā un atveroties uzreiz verās ciet. Esmu pat sistēmu resetojis, bet gļuks palika.

Vai kādam ir bijis kas līdzīgs ai ir kādas idejas?

Re: Savāda problēma ar Nice veramo vārtu automātiku
Autors: ETT (80.89.76.---)
Datums: 31/05/2020 11:19

Nepārzinu konkrēto sistēmu, bet idejas līmenī

Re: Veramo vārtu automātika. Kādu izvēlēties?
Autors: Rx (95.68.112.---)
Datums: 31/05/2020 12:58

Ja uzreiz veras ciet...Ir mana loģika: Veroties vaļā, atvēršanās stāvokli gala poziciju fiksē herkons- magnēta darbināms kontakts. Magnēts blakām- kontakts savienojas. Ja šis kontakts kaut kādu iemeslu dēļ nenostrādā, tad vārti iet tālāk, sastop pretestību (palielinās motora vadības strāva...un ieslēdzas reversais režīms, itkā vārti tiktu bloķēti ar kādu iemeslu, neaizejot līdz herkonam. Ieslēdzas reverss motoram un vārti iet ciet. Tas pats jau var notikt, ja kāda iemesla dēļ motoram kādā vārtu atvēršanās stāvoklī palielinās slodze, un atkal notiek reverss. Motora pretestības slieksni , vismaz manam automātam, var iestādīt. Ja tā, strāva uz pārslēgšanos ir par mazu, tad arī būs tā, ka pašas vērsis ciet, jo gala stāvokļa spēki ir lielāki (vārtiem kas virinās kā grāmata). Svarīgi ir optimāli izvēlēties motora-vārtu montāžas nosacījumus-atļautos leņķus.

Re: Veramo vārtu automātika. Kādu izvēlēties?
Autors: Katls (77.219.9.---)
Datums: 31/05/2020 13:08

Vai arī gala slēdzis... Testeri rokā un skaties, ko dod ārā sensori un slēdži. Nekam trakam, teorētiski, nevajadzētu būt.

Re: Veramo vārtu automātika. Kādu izvēlēties?
Autors: ETT (95.68.6.---)
Datums: 31/05/2020 18:15

Nez kur palika viss pārejais koments, bet Dievs ar viņu, nākošie to pašu vien driķējuši :)

Re: Veramo vārtu automātika. Kādu izvēlēties?
Autors: VW (95.68.116.---)
Datums: 01/06/2020 01:03

Paldies par izsmeļošu viedokli, tagad viss nedaudz skaidrāk paliek.
Ko man tad darīt, ja tas gļuks ta ir ta nav. Vai es saviem spēkiem varu pats ko darīt?

Re: Veramo vārtu automātika. Kādu izvēlēties?
Autors: binary (90.133.9.---)
Datums: 01/06/2020 09:04

Tas, vai tu vari pats saviem spēkiem kaut ko darīt, nav atkarīgs no tā, cik regulāri tas gļuks parādās. Ja ir "iekāriens" uz tādām lietām, tad pat korekti strādājošus vārtus gan jau var pārjaukt un iepazīt to uzbūvi, pie reizes arī saprast potenciāls gļukus. Ja nav "iekāriena", tad arī ar nestrādājošiem vārtiem pats neko nepadarīsi.

Garantijas nav?

Re: Veramo vārtu automātika. Kādu izvēlēties?
Autors: Katls (77.219.9.---)
Datums: 01/06/2020 14:46

Ka tev tas gluka ir/nav. Tad viena no iespējām, ka Vārtiem drusku mehānika piestrādājusies un iespejams uz vibraciju drusku kautkam nepietiek, lai 100% iedotu impulsu. Tajā vietā, kas galaslēgzim pieskarās pieskočot spicku, zem magnēta palikt sērkociņu kastītes kartoniņu... Ja tā ir mehāniska problēma, tad tur pietiks ar pusspicku un makgaivereni... Ja elektroniska, tad tā būs drusku lielāka problēma.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********   **    **  ********   ******** 
 ***   ***  **     **  ***   **  **     **  **       
 **** ****  **     **  ****  **  **     **  **       
 ** *** **  ********   ** ** **  ********   ******   
 **     **  **     **  **  ****  **     **  **       
 **     **  **     **  **   ***  **     **  **       
 **     **  ********   **    **  ********   ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727