UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Šobrīd Latvijā labākās pēc kvalitātes pieejamās granulas apkurei
Autors: igaunis (178.16.22.---)
Datums: 08/07/2013 19:59

Jautājums visiem ,kas ir saskārušies ar granulu apkuri.Kāada Latvijas ražotāja ražotās granulas šorīd skaitās vai ir viskvalitatīvākās?
Ja varat tad uzreiz lūdzu ar cenu un kontaktiem?

Re: Šobrīd Latvijā labākās pēc kvalitātes pieejamās granulas apkurei
Autors: Enrike (178.16.22.---)
Datums: 10/07/2013 22:01

Tas ir visai retorisks jautājums :O) un atbildēt uz to var viennozīmīgi tikai apkures sezonas beigās , pie tam tikai veicot eksperimentus vairāku gadu garumā un ar vairākiem piegādātājiem - tikai tā rodas tāda veida pieredze , un cik mana mazā 5-u gadu pieredze rāda , tad ja apmierina kvalitāte 1-mā sezonā , tad nākamajā tur pat cena augšā . Pats esmu vēl meklējumos , bet gribu pabrīdināt citus ka tik sūdīgas granulas kā pagājušo vasaru ņemot no Grandega manā 5-cu sezonu pieredzē nav gadījušās ( varbūt man ar pārējiem veicās - bet 1-mā / 2-rā sezona Inčukalns , ( vēlāk krīze darīja savu , nācās meklēt lētākas alternatīvas ) , 3-ā sezona Jēkabpils - bija baigi OK , cena / kvalitāte super , gribēju turpināt sadarbību - atkal cena augšā , sanāca tikpat cik Inčukalna , 4-ā sezona Gulbene , bija labi , bet atkal cena augšā , 5-ā sezona Grandeg-a tirgotā - visvissliktākās . Negribu lai domā ka te ceļu neslavu Grandeg-am , pašam Grandeg ECO katls - tikai vislabākās atsauksmes .

Re: Šobrīd Latvijā labākās pēc kvalitātes pieejamās granulas apkurei
Autors: igaunis (178.16.22.---)
Datums: 11/07/2013 06:04

Enrike,paldies par komentaru.Cik es esmu dzidejis tad saka ,ka Incukalna un Cesis (Stalli) granulas esot vislabakas ,kad cenai ir atbilstosa kvalitate?!Vai variet iedot kadu kontaktu no Incukalna?Vai pirkat pa teiso vai mo starpniekieme?

Re: Šobrīd Latvijā labākās pēc kvalitātes pieejamās granulas apkurei
Autors: specs (178.16.22.---)
Datums: 16/07/2013 22:42

Inčukalna granulām tiešais kontakts ir latgranula.lv. Ticiet man, ka reālā cena visām granulām ir viena. Lētākas, lasi sūdīgākas, nokurināsiet vairāk + iegūsiet problēmas, kas bojās jūsu komforta sajūtu. Iesaku uz cenu netaupīt, jo neko neietaupīsiet. Cita lieta ir nenopirkt sūdīgas granulas pa dārgo, jo liela cena nenozīmē augstu kvalitāti, bet zema gan nozīmē sūdīgu. Ja Inčukalns ir jūsu pusē, netērējiet ne minūti laika jel kādiem meklējumiem.

Re: Šobrīd Latvijā labākās pēc kvalitātes pieejamās granulas apkurei
Autors: boocis (178.16.22.---)
Datums: 18/07/2013 22:44

Liepājas pusē-kur var nopirkt granulas-labas?

Re: Šobrīd Latvijā labākās pēc kvalitātes pieejamās granulas apkurei
Autors: GirtsL (178.16.22.---)
Datums: 26/08/2013 12:37

Interesejos kur Rigas tuvumaa, var iegadaties labas kvalitates granulas!
Pasam nav pieredzes, jo kurinasu pirmo sezonu.
Pagaidam pec rekomendacijam esmu atradis SB solar veklaa- Liepajas ielas un Ulmana g. krustojums, Bikolat razotas.
Privatajiem pardod par 118Ls/960kg. Diemzel piegaadi nepiedavaa.
Ir kadi alternativi ieteikumi, kur vel var nopirkt, bet tikai ar labam atsauksmem.

Re: Šobrīd Latvijā labākās pēc kvalitātes pieejamās granulas apkurei
Autors: luks (178.16.22.---)
Datums: 31/08/2013 00:16

visu pāgājušo sezonu pirku krustpils ielā uzreiz tajā līkumā aiz pārbrauktuves sezonas sākumā bija gaišākas pēc tam kļuva arvien tumšākas bet viss bija labi uz 130m2 māju ēda ap 500kg ar temperatūru 21 grāds

Re: Apkures Granulas
Autors: Stanislavs (85.10.211.---)
Datums: 20/03/2017 17:25

Sveicinati...
Es rakstu jusu uznemumam jo velos iegut labus sadarbibas partnerus,
es skatos zemakas cenas uz apkures granulam, ar piegadi uz arzemem, (konkreti uz Daniju).
Velos uzinat vienas tonas cenu ar piegadi, un cenu par divdesmit tonam, ar piegadi.

Es esmu Latvietis,kurs dzivo Danija, esu privat percona, un velos atvert uznemumu, apkures granulu tirgu Danija, un velos palidzet saveiem (Latviesiem) ar biznesa paplasinasanu,
Tadel es rakstu vairakiem uzniemumiem par cenam un jautajumu,vai jums tas interese?

Paldies par sapratni. ;)

Talrunis: +4540898855
+37126998319

Re: Apkures Granulas
Autors: Kapliss (85.10.211.---)
Datums: 20/03/2017 23:19

1. Te tādus sadarbības partnerus nemeklē.
2. Tas, ko raksti, nav bizness... Bizness tas varbūt izskatās ekseļa tabulās, bet ne reāli dzīvē.
3 Tie, kas taisa biznesu ar granulām Vācijā un Dānijā, granulas ved ar kuģiem un vilciena sastāviem no Krievijas un Baltkrievijas, citādi ar fūrēm transporta izmaksas noēdīt tik daudz, ka paliksi mīnusos.
4. Latvijā "lieku granulu" nav, visu lauvas tiesu paņem Skandināvija, Latvijā knapi sanāk vietējiem kurinātājiem. Tāda ir situācija, emu par šo nedaudz interesējies.

Re: Šobrīd Latvijā labākās pēc kvalitātes pieejamās granulas apkurei
Autors: cezars83 (107.167.108.---)
Datums: 05/10/2017 09:07

Kāda šodienas situācija - pieredze ar granulu kvalitāti - tirgotājiem. Padalieties ar savām pārdomām. Interesē granulas Rīgā - pierīgā

Re: Šobrīd Latvijā labākās pēc kvalitātes pieejamās granulas apkurei
Autors: soseds2 (87.226.51.---)
Datums: 18/11/2017 14:41

Sveiki! Varbūt kāds zin, kurā depo ir granulas un vai vispār ir vēl. Varbūt kkur ir lētāk. Depiņā bija pa 2.60e. Man nav granulu katls, bet gan paštaisīta granulu krāsns garāžai. Derētu jebkuras granulas.

Re: Šobrīd Latvijā labākās pēc kvalitātes pieejamās granulas apkurei
Autors: Georgs999 (213.226.141.---)
Datums: 18/11/2017 15:21

Berģu depiņā tonnām stāv.

Re: Šobrīd Latvijā labākās pēc kvalitātes pieejamās granulas apkurei
Autors: Hmm (213.180.113.---)
Datums: 18/11/2017 15:24

Cik reizes pēdējā mēneša laikā esmu bijis pirkt briketes, vienmēr ir bijušas granulas un visu laiku aktīva rosība pie brikešu un granulu paletēm gan Berģu gan Krasta Depo.

Re: Šobrīd Latvijā labākās pēc kvalitātes pieejamās granulas apkurei
Autors: soseds2 (87.226.51.---)
Datums: 19/11/2017 11:20

Pie mums Ulmaņa depo nav jau labu laiku, tad jābrauc uzcitiem. Paldies!

Re: Šobrīd Latvijā labākās pēc kvalitātes pieejamās granulas apkurei
Autors: DzinPo (83.177.140.---)
Datums: 20/11/2017 19:35

Siguldas šosejas Depo ir visu laiku..
Bet apskatījos cenu ~184eur/tonna. Un, ja gadījumā vilinoši liekas tās nocenotās granulas (-30%), kas it kā ir tikai ar saplīsušu maisu, tad nepērciet tās..Es kāreiz nopirku, reāli tās ir samirkušas, vismaz daļa..Tagad tās granulas līdz deglim nemaz netiek - sabirst skaidās ejot pa šneku..



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  ********  **     **  **     **  **      ** 
  **  **   **         **   **   **     **  **  **  ** 
   ****    **          ** **    **     **  **  **  ** 
    **     ******       ***     **     **  **  **  ** 
    **     **          ** **     **   **   **  **  ** 
    **     **         **   **     ** **    **  **  ** 
    **     **        **     **     ***      ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727