UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Ūdens filtri privātmājai
Autors: Aigaritto (159.148.21.---)
Datums: 18/03/2013 09:37

Par cik atradu tikai vienu tēmu kops 2007 gada tad taisu jaunu !
Padalieties ar pieredzi kadas sistemas uzstadit ja ir problemas ar udens kvalitati ko dod dzilurbums
Dzelzs mana gadijuma norma LV esot 0.4, bet man ir 1.3 un parejas iedaļas ari ir diezgan lielās auzās..

Padalieties ar kantori pie ka būru verts aizbraukt parunār par filtriem ...

Un vel jautajums kādas ir atsauksmes par Geyser filtriem krievi ražo vinus ja nemaldos !

Re: Ūdens filtri privātmājai
Autors: igaunis (80.232.139.---)
Datums: 18/03/2013 09:48

Labdien,

Esmu nonācis tieši tādas pašas izvēles priekšā jo esmu atradus 3 variantus samērā līdzīgus,kurus vēl neesmu sapratis kā atšķirt ,kurš labāk:

SIA Akvapro+371 27583602 www.akvapro.lv;akvapro at akvapro.lv
SIA Filtru Serviss ;Ģ. Bērziņš 29862601;girts at filtruserviss.lv
SIA Hidrostandrts Rinalds Skulte;rinalds.skulte at hidrostandarts.lv
67612045
67617590
29352198

Ja Jums kādam ir komentāri par šiem uzņēmumiem tad dodiet arī man ziņu.
Cik saprotu tad visi ir sākuši savas gaitas Hidrostandartā un pēc tam ir atvēruši savus uzņēmumus

Re: Ūdens filtri privātmājai
Autors: khe (46.109.173.---)
Datums: 18/03/2013 11:01

www.ibizness.lv/uznemums/jjk-serviss-sia/
Bija veiksmīga sadarbība ar šo.

Re: Ūdens filtri privātmājai
Autors: ...... (46.109.144.---)
Datums: 18/03/2013 14:12

es savulaik uz hidrostandartu aizvedu ūdeni, pēc analīzēm arī nospriedām ko darīt. tā kā es izvēlējos attīrīt ūdeni visai mājai, tad man tas filtrs izmaksāja ap 500ls( aktīvā ogle, pašmazgājošais). pret kalķi nolēmu necīnīties, jo nebija pārāk paaugstināti rādītāji. Bērziņa kungs tolaik stradāja hidrostandartā un pats personīgi mani nokonsultēja, varu teikt visu to labāko. pirmām kārtām jāzin ko vajag attīrīt no ūdens, tālāk jau tikai cena svarīga. ražotāju ir daudz un izvēle katra paša ziņā.

Re: Ūdens filtri privātmājai
Autors: Aigaritto (159.148.21.---)
Datums: 18/03/2013 15:05

Principā šodien biju Divos kantoros Udensboss .lv un Hidrostandarta ! paradot Analizes udenim lieta sekojosha Udensboss piedavataja udens mikstinataju kas aizvac kalki un dzelzi..prieksh mana dzelzs daudzu atsevishku atdzlzotaju nevajagot cena 420 Ls ! Hidrostandarts.lv aizbraucot prieksha divi gudrishi kur viens stumhj otram rokas manus udens analizes un tolkam neko par cenem un iekartam kadas izveleties nevar pateikt ..beigas no viniem sapratu ka grib man notirgot gan mikstinataju, gan atdzelzotaju...summa ap 850 Ls....pagaidam rezultats 1:0 udens bosas laba jo konsultacija un tas ko man meginaja piedavat liekas adekvataks...rit meginashu aizbraukt vel pie kada targasa ko saka

Re: Ūdens filtri privātmājai
Autors: Vienstāvs (212.93.96.---)
Datums: 18/03/2013 15:22

Vai šodien nav ūdens cauruļu ar, piemēram, teflona pārklājumu iekšā, kam kaļķis nepielīp?

Re: Ūdens filtri privātmājai
Autors: Niks (195.62.150.---)
Datums: 18/03/2013 18:56

Biju izstādē Māja 2013 un hidrostandarts stendā aprunājos ar speciālistu. Manām vajadzībām viņš nemēģināja neko " iesmērēt" un arī teica, ka vajagot tikai mīkstinātāju ap Ls400, jo manā gadījumā esošo dzelzi arī tas pats mīkstinātājs noņemšot.

Re: Ūdens filtri privātmājai
Autors: MW (212.93.100.---)
Datums: 18/03/2013 22:50

Īsti nesaprotu, kāds ir darbības princips, kā mīkstinātājs, kas ar Na jonu aizvieto Ca jonu (atkaļķo), spēj noņemt arī Fe...? Ir dzirdēts, ka Fe uzkrājas jonu apmaiņas sveķos, un pēc laika mīkstinātājs ir kļuvis Fe avotu. Es tiecos uzstādīt tikai atdzelžotāju, Ca man netraucē.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******     *******   **      **  **    **   ******  
 **    **   **     **  **  **  **  ***   **  **    ** 
 **         **     **  **  **  **  ****  **  **       
 **   ****   ********  **  **  **  ** ** **  **       
 **    **          **  **  **  **  **  ****  **       
 **    **   **     **  **  **  **  **   ***  **    ** 
  ******     *******    ***  ***   **    **   ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727