UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

par sašķidrinātās gāzes apkures sistēma privātmājai
Autors: igaunis (80.232.139.---)
Datums: 22/02/2013 10:00

Labdien visiem,

Sakiet lūdzu vai Jūs variet kāds pēc savas personīgās pieredzes pakomentēt par sašķidrinātās gāzes apkures sistēmas ekonomisko pamatojumu privātmājas apkurei

Re: par sašķidrinātās gāzes apkures sistēma privātmājai
Autors: GM (80.81.38.---)
Datums: 22/02/2013 10:33

man ir, ļļooti ērti, bet cenu līmenis ir par augrstu. pašlaik plānoju uz rudeni atgriezties pie malkas apkures, un paralēli skatos jaunās tehnoloģijas.

Re: par sašķidrinātās gāzes apkures sistēma privātmājai
Autors: igaunis (80.232.139.---)
Datums: 22/02/2013 10:42

Labdien ,paldies par atbildi,sakiet lūdzu ko nozīmē cenu līmenis par augstu?

Re: par sašķidrinātās gāzes apkures sistēma privātmājai
Autors: MW (212.93.105.---)
Datums: 22/02/2013 10:49

Tas nozīmē, ka lētāk ir malka, granulas, siltumsūknis, dabas gāze, pieslēgties pilsētas apkurei, līdzīga cena ir dīzelim, dārgāka elektrībai.

Re: par sašķidrinātās gāzes apkures sistēma privātmājai
Autors: igaunis (80.232.139.---)
Datums: 22/02/2013 11:11

Paldies

Re: par sašķidrinātās gāzes apkures sistēma privātmājai
Autors: z (46.109.10.---)
Datums: 02/03/2013 23:21

MW Wrote:
-------------------------------------------------------
> Tas nozīmē, ka lētāk ir malka, granulas,
> siltumsūknis, dabas gāze, pieslēgties pilsētas
> apkurei, līdzīga cena ir dīzelim, dārgāka
> elektrībai.


cilvēks uzdod jautājumu par saškidrināto gāzi noteikti tāpēc, ka viņas pie malkas jāpieskaita šķūnīsa būvniecība, skaldītāja un kurinātāja alga, par siltumsūkņa ekspluatāciju viņs informaciju ir ievācis un iesaka dārgajam MW no savas kabatasnaudas to nosponsorēt...par trasi no lauku pagasta līdz tuvākajai pilsētai varbūt nedomasim, sponsoram MW noteikti lētak būs uzcelt māju pilsētā..... elektrība ir laba lieta, ja ķegums piedāvā atbilstošas jaudas, pretējā gadījumā jādziens " jaudas palielināsana" sakarīgi domājošam cilvēkam liek matiem stavus pat uz plikas pļeškas celties... normāli cilvēki šobrīd dabazgāzi piemin tikai tad, ja viņa jau ir mājas, pārējiem tikai atļauja pieslēgties pie piecis metrus attāla gāzesvada izmaksas tikpac, cik tās pašas mājas apkure ar sašķidrināto gāzi vismaz piecas sezonās... MW laikam ir klasiskais Rīgas iznirelis, kas iedomājas ka visiem ir tikpat labi, kā šim ušakova aizkrāsnī...
p.s. vai zināt par cik % pieaugusi sašķidrinātās gāzes cena pēdējos piecos gados un cik REIZES ir pieaugusi dabasgāzes un elektrības cena?

Re: par sašķidrinātās gāzes apkures sistēma privātmājai
Autors: ...... (46.109.144.---)
Datums: 03/03/2013 13:22

labs komentārs no z:)). turpinot domu- sanāk ka nevajag investēt nākotnē. nafig ieguldīt LS, ja tāpat var vilkt. ir taču lētāk ķieģeļu mūris un malka, vai ne? mana pieredze ir tāda, ka nekāda malka, ogles uc. neatsver paša neatkarību un komfortu. tagad lietoju granulas un esmu pārlaimīgs, jo labi atceros kā auga bērni pie 10* temp. vakarā pēc darba, kā esi nomūrējies staipot kurināmo, kā vienkārši esi apkures vergs...arī granulas nav idille, tomēr manā aprēķinu sistēmā attiecībā cenas/komforts/darbs šis ir labākais no apkures veidiem. ja būtu turīgāks, liktu zemes siltumsūkni. bet jautājumā par pievienoto vērtību- šķūnīšiem, siltumtrasēm un citām lietām, jāuzdod jautājums par dzīvot jēgu, dēļ kā tad cilvēks dzīvo? tupēt dzīvoklī un gausties par neizdevušos dzīvi? es labāk būvēju, ceļu un laboju un neskaitu ne centa, nevis meklēju iemeslu vainot valdību un tukšoju stipro alu no maximas.

Re: par sašķidrinātās gāzes apkures sistēma privātmājai
Autors: bobo (46.109.140.---)
Datums: 03/03/2013 13:32

+ 100

Re: par sašķidrinātās gāzes apkures sistēma privātmājai
Autors: MW (212.93.100.---)
Datums: 27/03/2013 00:32

O, mans ieraksts ir izsaucis lavīnu, atvainojos, ja kāds jūtas aizskarts. Es nesen apkopoju informāciju par to kā mainījusies dabas gāzes un elektrības cena pēdējos gados, šo info var apskatīt [twitter.com] 27. febr. ierakstā.


2004. gada 1.dec.
Lietotājiem, kuri gāzi saņem autocisternās un konteinercisternās, tarifs būs 344,20 lati par tonnu, kas ir par 12,1% vairāk

2013.g.
Latvijas propāna gāze sveic savus klientus svētkos un piedāvā iegādāties apkures gāzi tikai par 489 Ls/t bez PVN.

Cena nav kāpusi 2x bet, šis kurināmais pie šodienas cenas, tāpat ir dārgāks par manis iepriekš norādītajiem, šī cena vnk nevar kāpt.

Nu, ja, un vēl... dzīvoju laukos, šogad plānoju ierīkot siltumtrasi uz pagrabu, esmu daudzbērnu ģimenes galva, sildos ar siltumsūkni kuram servisa izmaksas ir 0 Ls. Piedāvāju tādu uzbūvēt arī Jums.

Re: par sašķidrinātās gāzes apkures sistēma privātmājai
Autors: hhg (87.110.100.---)
Datums: 29/03/2013 11:41

Kas tas par siltumsūkni bez izmaksām?

Re: par sašķidrinātās gāzes apkures sistēma privātmājai
Autors: Aleksandrs TheRegular (195.13.234.---)
Datums: 15/07/2020 10:59

Es izmantoju sašķidrinātās gāzes apkuri jau vairāk kā 4 gadus. Kopumā esmu apmierināts ar šo apkures sistēmu. Pirms tam apkurināju māju ar granulām, bet pēc tam, kad katls sabojājās, sāku pētīt tirgū piedāvātās alternatīvas un nolēmu pāriet uz gāzi. Apkures izmaksas ir pieaugušas, bet redzu tikai, šobrīd, labās puses. Mūsu ģimenei ļoti svarīgi bija, lai varētu taupīt savu laiku un pēc iespējas mazāk izmantot savus spēkus, lai apkurinātu māju, ar gāzes apkuri esam savas prasības izpildījuši. Tagad varam mierīgu sirdi aizbraukt atpūsties uz vairākām dienā un nav jālūdz draugu palīdzība, lai parūpējās par apkuri mūsu mājā, kā tas bija, kad kurinājām ar ar granulām.

Personīgi es pasūtīju gāzes apkures sistēmas uzstādīšanu no uzņēmuma Intergaz (https://www.intergaz.lv/lv/gazes-apkure-privatmajai). Protams, pirms tam veicu tirgus izpēti, tagad zinu, ka gāzes apkuri piedāvā uzņēmumi Intergaz, LPG un VIRAZHA. Nolēmu sadarboties ar Intergaz, jo tajā laikā viņi bija vienīgie, kas ilgtermiņā piedāvāja apkures sistēmas nomu un mēs varējām to atļauties ar savu ģimenes budžetu.

Re: par sašķidrinātās gāzes apkures sistēma privātmājai
Autors: binary (90.128.40.---)
Datums: 16/07/2020 10:11

Aleksandrs TheRegular Wrote:
-------------------------------------------------------
> Es izmantoju sašķidrinātās gāzes apkuri (..)

Vienā vietā raksta, ka pagājušajā gadā uzstādījis, citā - ka lieto jau vairāk kā 4 gadus. Tak определись pirms sāc bārstīties ar (anti)reklāmām.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  ********  ********    *******   **    ** 
 **  **  **  **        **     **  **     **   **  **  
 **  **  **  **        **     **         **    ****   
 **  **  **  ******    **     **   *******      **    
 **  **  **  **        **     **         **     **    
 **  **  **  **        **     **  **     **     **    
  ***  ***   **        ********    *******      **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727