UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3
Re: Motorzāģis "nelec"...
Autors: SerViss (178.16.22.---)
Datums: 02/06/2013 01:06

Pirmā aizdoma uz degvielas padevi. Pārbaudi degvielas filtru, kas gumijas trubiņas galā mētājas pa bāku. Sakarā ar dažādu degvielas kvalitāti ir gadījies redzēt tādu, kas izskatās kā lipīgā pernicā mērcēts. Jāpārbauda arī pati gumijas trubiņa, vai nav plaisu vai pārdilumu posmā līdz karburatoram, jo tad, uzberot ogles, karburatorā benzīna vietā tiek rauts gaiss. Nu, tālāk jau karburators, bet tad labāk vest meistaram.

Re: Motorzāģis "nelec"...
Autors: Vienstāvs (178.16.22.---)
Datums: 02/06/2013 08:54

Es pēc sausas bākas esmu cīnījies nevis ar darvveida, bet sālsveida aizsērējumiem karbūzī.

Re: Motorzāģis "nelec"...
Autors: Mārtiņš Gaumītis (178.16.22.---)
Datums: 12/11/2013 17:34

kapec manam stihl 034 av nevar dabut visus apgriezienus un jaudu?

Re: Motorzāģis slāpst uzgāzējot
Autors: ............... (---.google.com)
Datums: 01/02/2015 11:27

Didzisp Wrote:
-------------------------------------------------------
> Manuprāt galvenā problēma, ka nevar zāģi
> iedarbinat, ir tieši darbinātājā. Kad es
> pirmoreiz, deviņdesmitajos gados, dabūju husi
> rokā, tad nebija pilnīgi nekadu problēmu ar
> iedarbināšanu, jo no bērnības ar rīdziņām
> un močiem braukāts. Tur tak nav,
> iedarbināšanas metodikā, pilnīgi nekādas
> starpības, ja nu vienīgi motorzaģi nevar
> iestumt :) Tagad izaugusi paaudze, kura ar
> pļerkām nav braukājuši un vispār nezin, kas
> autiņam zem kapota, tapēc jānes zāģis uz
> servisu, lai iedarbina :) :) :)
> Nezinu, kas vispār ir servis, jo gan zaģi, gan
> krūmgriezi, gan zālespļāvēju, gan motobloku
> remontēju pats. Tak visi motori principā ir
> vienādāki.
> Ja par ūdeni degvielā, tad jau krievulaikos bija
> metodika, kad žigulim karbiņā špricēja ūdeni
> un tiešām motors labi darbojās. Problēma
> tikai, ka darbojās līdz pirmaham salam, jo
> ūdens sasala. Vārdu sakot, mūsu klimatā nebija
> nekādas jēgas. Mororzaģī par ūdeni vispār
> var aizmirst, jo divtaktu motorā eļļa
> izšķīdināta benzīnā, bet ūdenī eļļa
> nešķīst. Jau tagad ar tām ibiopiedevām ir
> problēma, jo jevropa liek jaukt benzīnam klāt
> bioetanolu, kas principa tā pati somogonka vien
> ir. Spirā eļļa nešķīst un 1:50 eļļas
> benzīna attiecība ir parmazu. Es kā javiņaai
> lēju 1:30, tā arī motorzāģim un krūmgriezim
> leju tādu eļļas benzīna attiecību. Mans
> princips kā tai krievu teicienā, kašu maslom
> ņeizporķiš. Neesmu redzējis nevienu nokautu
> motoru, kurā eļļas būtu pardaudz a uz
> ekoloģiju man nospļauties- divraktu motoram ir
> bišku jadūmo.

Re: Motorzāģis slāpst uzgāzējot
Autors: ............... (---.google.com)
Datums: 01/02/2015 11:29

Vai butu vaina degvielas sūknī, ja motorzāģis slāpst uzgāzējot?

Re: Motorzāģis "nelec"...
Autors: Rx (178.16.22.---)
Datums: 01/02/2015 11:42

Zinu tikai to: Ja nav iesilis, uzgāzējot slāpst. Ja bākā ir benzīns uz minimumu- uzgāzējot slāpst. Ja degviela ir liesa, slāpst. Ja bākas gaisa padeve ciet, slāpst ....

Re: Motorzāģis "nelec"...
Autors: artis74 (85.10.211.---)
Datums: 19/03/2016 08:39

STIHL nija remontā,nomanija kloķvārspstas blīvslēgus. Mazliet pazāģējām un tagad nevar iedarbināt,Svece visu laiku slapja,sajūta ka visu laiku pārsūc,jo reizēm dzirdama skaņa,ka kautkas pil. Vai vaina varētu būt karburatorā?

Re: Motorzāģis "nelec"...
Autors: Didzisp (85.10.211.---)
Datums: 19/03/2016 09:16

Dzirkstele ir? Sveci mainīji? Zāģi otrādāk apgriezi un visu to drazu pa sveces caurumu izpumpēji laukā? Ar atvērtu čoku un pilnu gāzi mēģināji darbināt?

Re: Motorzāģis "nelec"...
Autors: artis74 (85.10.211.---)
Datums: 19/03/2016 09:32

Mēģināju visādus variantus,nekas nelīdz.Pat darbinot neuzsit,vairs jau nav variantu.

Re: Motorzāģis "nelec"...
Autors: veseriss (85.10.211.---)
Datums: 19/03/2016 10:12

Neiedziļinājos problēmā, bet varu ieteikt vienu lietu, varbūt kādam kādreiz no der,ja zāgis slikti lec un strādā nevinmērīgi, bet izjaucot viss ir ok, der pārbaudīt vai izpūtējs nav aizaudzis, jo mājas apstākļos strādājot bieži negāzējam pārāk stipri un izpūtējs mēdz aizaugt, to viegli pārbaudīt noņemot nost un vienkārši iepūšot vienā un otrā galā, ja ir kaut mazākā pretsetība, vienkārši ar lodlampu vai uz gāzes jāizdedzina tas izpūtējiņš un jāzikrata tā netīrība. Man bija tāda situācia ar Stihl FS450 sekoru, negāja un viss - a te tāda lietiņa, iztīrijām un iet kā jauns.

Re: Motorzāģis "nelec"...
Autors: Didzisp (85.10.211.---)
Datums: 19/03/2016 10:36

Artis74, es Tev prasu, dzirkstele ir un vai ar citu svei provēji?

Re: Motorzāģis "nelec"...
Autors: Vilnis_Radio (85.10.211.---)
Datums: 19/03/2016 10:50

Es līdzīgi kā veseris - neiedziļinājos. Man bija situācija, kad tankā bākā ielēju benžu un noliku plauktā, steigā aizmirsu pieliet eļļu un nokāvu ātri vien. Sāka no sākuma nevienmērīgi strādāt un loģiski nomira beigās. Par laimi tiku cauri bez cilindra maiņas. Bet pēdējā laikā es neņemos ar sīkumiem, ja ir sajūta, ka kaut kas ne tā - tā aizvedu uz servisu un tur ātri un par nelielu naudu tieku galā. Pēc nopietna remonta patiesībā var būt n-tās versijas - kaut kas aizmirsts, ne tā salikts utt.

Re: Motorzāģis "nelec"...
Autors: Didzisp (85.10.211.---)
Datums: 19/03/2016 11:10

Man savādāk, kamēr aizvedīsi līdz servisam, kamēr sataisīs un vēl pakaļ jābrauc. Pa to laiku jau sen esmu salabojis un visu nozāģējus. Motorzāģis tak ir tik vienkāršs kā cirvis. Ja zāāģis nelec, tad ir tikai divi defekti, vai nu nav aizdedzes, vai ar degvielas padevi problēmas. Visi pārejie defekti, kipa blīvslēgs laiž garām, vai kompredija slikta, parādās pakāpeniski.
Protams, ja ielej benzīnu bez eļļas, tad labāk profesionālu zāģeri nolīgt, nevis zāģi bendēt. Man to nesaprast, kā var bez eļļas zāģet un nejus. Motors tak tad dūmu nemet un skaņa mainās. Lai gan es dzīvē esmu redzējis, kā ar sausu ķēdi zāģē, vai nemaz nezin, ka krūmgrieža ripa jāasina. Laikam visiem nav dota tehniska domāšana.

Re: Motorzāģis "nelec"...
Autors: Vilnis_Radio (85.10.211.---)
Datums: 19/03/2016 11:45

Neesi nu Didzi tik pašpārliecināts, zaudēsi modrību. ;) Mēdz būt daudzi citi defekti, kuri arī var uzrasties uz sitiena.

Re: Motorzāģis "nelec"...
Autors: Praktiķis (85.10.211.---)
Datums: 19/03/2016 18:14

Es arī ar Stihl jau daudzus gadus strādāju. Vecākie modeļi cimperlīgi kā jaunas meitas-tad tas,tad šitas. Jaunākie modeļi nedaudz labāki. Vecajiem modeļiem bieži mēdza nolekt kāda atsperīte vai šaibiņa,vai kāds nieks-visu laiku jāseko līdz. Ja svece slapja,bet dzirkstele ir, varbūt čoks nestrādā.Man tā arī vienreiz Stihl-am bija. Cimperlīgs verķis,bet labs-viegls-tāpēc marku nemainu.

Re: Motorzāģis "nelec"...
Autors: artis74 (85.10.211.---)
Datums: 19/03/2016 21:26

Sveci mainiju,dzirkstele ir. Visu laiku pārsūc un paklausoties sajūta ka karburatorā pil. Noliekot uz grīdas pēc laika paliek slapjums,benzīna smaka.

Re: Motorzāģis "nelec"...
Autors: SerViss (85.10.211.---)
Datums: 20/03/2016 05:51

artis74 Wrote:
-------------------------------------------------------
> Sveci mainiju,dzirkstele ir. Visu laiku pārsūc
> un paklausoties sajūta ka karburatorā pil.
> Noliekot uz grīdas pēc laika paliek
> slapjums,benzīna smaka.
...................................................
Ļoti līdzīgas pazīmes situācijai, kad karburatora membrāna palikusi cieta, neelastīga, stīvi spiež un pilnībā neatbrīvo adatu, lai tā varētu noslēgt plūsmu. Tādēļ visbiežāk notiek lieka benzīna pieplūde. Iespējams, ka pietiek ar vienkāršu karburatora izjaukšanu, vieglu membrānas pamīcīšanu un salikšanu atpakaļ. Tas tā, variants, neizejot no sētas.

Re: Motorzāģis "nelec"...
Autors: vārds (85.10.211.---)
Datums: 22/03/2016 12:24

Mājas vajadzībām labāk pirkt elektrisko zāģi. Pēc motorzāģa nav nekādas vajadzības. Elektriskais darbosies vienmēr, tur ir daudz mazāk detaļu kam saplīst.

Re: Motorzāģis "nelec"...
Autors: hmmmm (159.148.51.---)
Datums: 11/05/2017 16:34

Tas pats modelis tā pati problēma, auksts leca ok, karsts arī,bet kad biki padzisis vari raustīt kamēr rokas nokrīt. Tagad divi bluķi nozāģēti uzkarst nejēgā un iet tikai uz pilnu gāzi kā atlaiž tā mirst nost, gaisa filtru iztīrīju - nepalīdzēja.

Youtube redzēju video ka pilnīgi jauns husis tikko no plaukta tieši tāpat darās..

Re: Motorzāģis "nelec"...
Autors: skudrels (90.139.35.---)
Datums: 27/02/2020 08:14

Husis pielec labi strada principā bez problemam, bet kadas 3-4min. tad nosprāgst uzreiz pielaist nevar. Pagaidu 2 min. rauju pielec darbojas atkal to pašu laiku un sākas viss no gala. Aizdedze normā, dzirkstele ir karbūzis pārkrauts, degviela kartiba gaiss ari. Varbut kloķenei saļņiki?

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **    **  ********        **  **     ** 
    **      **  **   **              **  ***   *** 
    **       ****    **              **  **** **** 
    **        **     ******          **  ** *** ** 
    **        **     **        **    **  **     ** 
    **        **     **        **    **  **     ** 
    **        **     ********   ******   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727