UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Kas Jūsu skatījumā ir ''Eiroremonts''?
Autors: magda (80.232.236.---)
Datums: 01/06/2005 11:38

Vēlos zināt, kas ir ''eiroremonts'' un kāda tam atšķirība no parasta remonta, kapitālā remonta, renovācijas un rekonstrukcijas? Paldies visiem!

Re: Kas Jūsu skatījumā ir ''Eiroremonts''?
Autors: Ta luuk (159.148.150.---)
Datums: 01/06/2005 20:07

Eiro remonts ir remonts kurš veikst eiropas savienibas teritorija ;-))))


Ta luuk

Re: Kas Jūsu skatījumā ir ''Eiroremonts''?
Autors: grabeka (80.81.33.---)
Datums: 13/06/2005 17:05

Pēc eiro remonta tapetes neatlīp no griestiem un lamināta grīda pēc pirmās ballītes paliek savā vietā

Re: Kas Jūsu skatījumā ir ''Eiroremonts''?
Autors: Vienstāvs (---.lmt.lv)
Datums: 15/06/2005 01:26

Es ar Eiroremontu līdz šim sapratu slēdžus ~90cm (nevis ~1.50) augstumā (bērniem ērti), savukārt rozetes - tuvu grīdai (varbūt zīdaiņiem jā, bet man nepatīk).

Re: Kas Jūsu skatījumā ir ''Eiroremonts''?
Autors: andrek (81.198.143.---)
Datums: 15/06/2005 04:21

Vidi ap Tevi maksimāli piekrāmē ar rietumu "brīnumiem"- plastmasas logiem un durvīm, koka imitācijas lamināta grīdām, putuplasta dekoriem un līstēm, ģipškartona starpsienām, plastmasas un koka imitācijas lamināta dēļiem utt...tam visam piemet klāt kārtīgu cenrādi- lūk "Eiroremonts" gatavs, aita apcirpta.

Re: Kas Jūsu skatījumā ir ''Eiroremonts''?
Autors: jtdesign (---.btv.lv)
Datums: 15/06/2005 16:54

Ja pirms padsmit gadiem tas nozīmēja galvenokārt baltas sienas, piekārtos griestus un tepiķsegumu uz grīdas, tad šobrīd ar šādu terminu vismaz es saprotu dzīvokļa inženierkomunikāciju* izbūvi atbilstoši jaunākajām tehnoloģijām un skaņu un siltumizolāciju. Viss pārējais ir tikai vizuālais un tur parasti tas "eiro" domāts tikai "aitu cirpšanai".

*bieži pilnībā nerealizējamu, jo to neatļauj esošās pilsētas komunikācijas.

Re: Kas Jūsu skatījumā ir ''Eiroremonts''?
Autors: Jayz (80.89.75.---)
Datums: 25/04/2020 15:11

koks nomaints pret laminatu. piekaramie giresti ( ne vienmer ) spilgtas krasianas sienas. plastmasa logu. arkveida ailes. pildinu durvis nomainitas pret papira durbim, un ta var turpinat. Teiksim tā 95% Latvijas būvnieku mēģinās tevi pierunāt lai tu veic eiroremontu.

Interjera dizaineru un arhitektu vidū jēdziens eiroremonts ir ar negatīvu nozīmi un parasti apzīmē gaumes trūkumu un sliktu stilu.

Re: Kas Jūsu skatījumā ir ''Eiroremonts''?
Autors: agrais (92.49.18.---)
Datums: 25/04/2020 17:46

Manuprāt šads jedziens paradijās 90 tajos gados, kad veikalos vareja sākt iegadaties normalus materialus.Vispar jau kad vispar vareja kaut ko nopirkt, pirms tam jau neka nebija. Nu tad ari radās iespeja veikt normalu remontu, slidzinot ar padomjlaika iespejām. Tad remontam piekabinaja to eiro un radās eiroremonts.....Labi atceros tos laikus kad paradijās pirmie labie regipši, pec tam knauf metala profili, normali kontakti , flizes un tapetes. Pirms tam par to vareja tikai pasapnot.

Re: Kas Jūsu skatījumā ir ''Eiroremonts''?
Autors: Georgs999 (212.3.192.---)
Datums: 25/04/2020 23:09

Eiroremonta labais tonis ir vecajiem griestiem nosist nost pusapaļos stūrus un uzlikt lētu riģipsi un nokrāsot. Vecos kaļka griestus atstāt zem lētā rigipša.

Re: Kas Jūsu skatījumā ir ''Eiroremonts''?
Autors: Cogito (84.237.197.---)
Datums: 26/04/2020 09:30

agrais rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Manuprāt šads jedziens paradijās 90 tajos gados

Jā, šodien tas nav nekas vairāk, kā vēsturisks termins. Neaktuāls, jo ar to varētu apzīmēt jebko, kas nav restaurācija.

Re: Kas Jūsu skatījumā ir ''Eiroremonts''?
Autors: Klauns (193.0.138.---)
Datums: 26/04/2020 22:29

Georgs999 rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Eiroremonta labais tonis ir vecajiem griestiem
> nosist nost pusapaļos stūrus un uzlikt lētu
> riģipsi un nokrāsot. Vecos kaļka griestus atstāt
> zem lētā rigipša.


Un kādā jēgā sarkasms? Tev nav vienalga, kas zem reģipša? Un nav vienalga, ka lētais poļu reģipsis, ja dzelži salikti vairāk kā vajag? Vecajiem meistariem ar visa jaunā grūto akceptēšanu ir pieņemams tikai apmetums un nekāds reģipsis?

Atstāt vecos paneļa griestus... redzu tikai vienu plusu, tas ir, nezaudētā telpa. Visādi citādi tikai plusi reģipsim. Ja gribās, var vilkt elektrību zem (virs) tiem, plakni var iegūt praktiski ideālu, gaismekļus var iegremdēt...

Re: Kas Jūsu skatījumā ir ''Eiroremonts''?
Autors: Klauns (193.0.138.---)
Datums: 26/04/2020 22:34

Vienstāvs rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es ar Eiroremontu līdz šim sapratu slēdžus ~90cm
> (nevis ~1.50) augstumā (bērniem ērti), savukārt
> rozetes - tuvu grīdai (varbūt zīdaiņiem jā, bet
> man nepatīk).

Starp citu cilvēkam ar augumu 180cm tie 90cm nav ērtākais gaismas slēdža augstums. Kā likums tāda aguma cilvēks ar taisnu roku, turot to uz leju, skar sienu 80cm augstumā. Un ja nemaldos, tieši tāda ir arī tā doma, ka pieaugušais nesaliecot roku, viegli var aizskart gaismas slēdzi pie sienas... un nekāds sakars ar bērniem. Labojiet, ja kļūdos

Re: Kas Jūsu skatījumā ir ''Eiroremonts''?
Autors: Pašdarbnieks (195.13.247.---)
Datums: 27/04/2020 09:06

Krievu laikos gan jau taisīja rozetes 1,2m augstumā un slēdži gandrīz acu augstumā , lai mazie bērni tieši pie viņiem netiek klāt. Tagad visiem rozetes ir pie grīdas,.. kad ģimenē ienāk mazais, tad tās glaunās rozetes ir piebāztas ar korķiem un vēl finiera loksne priekšā...

Re: Kas Jūsu skatījumā ir ''Eiroremonts''?
Autors: martell (159.148.5.---)
Datums: 27/04/2020 14:18

Autors: Klauns (193.0.138.---)
Datums: 26/04/2020 22:29

Un kādā jēgā sarkasms? Tev nav vienalga, kas zem reģipša? Un nav vienalga, ka lētais poļu reģipsis, ja dzelži salikti vairāk kā vajag? Vecajiem meistariem ar visa jaunā grūto akceptēšanu ir pieņemams tikai apmetums un nekāds reģipsis?
=================================
Protams. Šāds komentārs bija gaidāms.
Nē, sasodīts - man nav vienalga, kas ir zem reģipša, un es gribu 3.2m augstus griestus, un man patīk daudz labāk orķeļi un Venēcijas apmetums, nevis tā ideālā plakne. Tādiem eiroremontētājiem nav ne mazākās sajēgas, kāpēc kaļķis ir labāks par ģipsi iekšējā apdarē. Man patīk iestrādāti kabeļi un caurules, nevis murskuļu murskuļiem aiz piekargriestiem. Iegremdējamie gaismekļi? Vai kungam patīk dzīvot kantortelpā vai vannas istabā? Visam ir sava vieta un nozīme, bet visi eiroremanta normatīvi sevi ir tā degradējuši, ka tas jau sen kļuvis par lamuvārdu.

Pievienojos viedoklim, ka "eiroremonts" liecina par sliktu (ļoti sliktu) gaumi, un/vai izskatās pēc mēģinājuma nomaskēt fundamentālas problēmas "aiz piekargriestiem".

Re: Kas Jūsu skatījumā ir ''Eiroremonts''?
Autors: Pašdarbnieks (195.13.247.---)
Datums: 27/04/2020 17:04

martell rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Protams. Šāds komentārs bija gaidāms.
> Nē, sasodīts - man nav vienalga, kas ir zem
> reģipša, un es gribu 3.2m augstus griestus, un man
> patīk daudz labāk orķeļi un Venēcijas apmetums,
> nevis tā ideālā plakne. Tādiem eiroremontētājiem
> nav ne mazākās sajēgas, kāpēc kaļķis ir labāks par
> ģipsi iekšējā apdarē. Man patīk iestrādāti kabeļi
> un caurules, nevis murskuļu murskuļiem aiz
> piekargriestiem. Iegremdējamie gaismekļi? Vai
> kungam patīk dzīvot kantortelpā vai vannas istabā?
> Visam ir sava vieta un nozīme, bet visi
> eiroremanta normatīvi sevi ir tā degradējuši, ka
> tas jau sen kļuvis par lamuvārdu.
>
> Pievienojos viedoklim, ka "eiroremonts" liecina
> par sliktu (ļoti sliktu) gaumi, un/vai izskatās
> pēc mēģinājuma nomaskēt fundamentālas problēmas
> "aiz piekargriestiem".

Lielākā daļa(arī arhitektūras "ekspertu") dzīvo padlaiku būrīšos ar max griestu augstumu +-2600m . Griestu paneļi, kuri viens pret otru staigā +/-2cm. Nu šeit reģipša griesti diezvai sabojās "augsto mākslu".
Nu un jaunos projektos, šaubos vai taisa mūsdienās ģipša orķeļus un visādus vintāžas lējumus uml.. izvirtības. No putoplasta jā.. tikait āpēc, ka nav meistaru, kas par adekvātu samaksu, adekvātos termiņos to var realizēt akmenī. Citi laiki,.. varbūt pēc gadiem 10 visi nostaļģijās kaifos par reģipsi,.. jo mājas taisīs no plastmasas..
Man arī patīk Berčī sarkanās mūra ēkas ar karnīzēm, lāseņiem, ar augstiem griestiem, grezniem koka logiem, div viru durvīm utt.., bet.. mūsdienās šadu māju pēc būvnormatīva uzbūvēt vairs nevar -nav ekanomiska un nav kompetents darbaspēks. Āmen

Re: Kas Jūsu skatījumā ir ''Eiroremonts''?
Autors: Georgs999 (212.3.193.---)
Datums: 28/04/2020 07:30

šeit nav nekāda sarkasma.
Par rīģipsi uz kaļka griestiem likšanu varētu salīdzināt, kad tu savam bērnam piedirstām biksēm uzvelc pāri tīras baltas bikses. Vai tad nav vienalga kas atrodas apakšā? Izskatas tak smuki.

Re: Kas Jūsu skatījumā ir ''Eiroremonts''?
Autors: Georgs999 (212.3.193.---)
Datums: 28/04/2020 07:33

Jaunie rekonstruētie projekti vispār ir kronis. Prezentē kā augstākā līmeņa, bet viss izlikts riģipša kastē. |Griestiem- 10cm, sienām -10cm. Vannas istabās visādas podu kastes, tur iet līdz -35cm. Nevar pat reālo dzivokļa stāvokli apskatīt.
Zem ģipša viss piedirsts, bet toties smuki. Esam tādus dzīvokļus lauzuši ārā, pēc klienta pieprasījuma. Tādi brinumi ir redzēti.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  ********  **     **  ********   ******** 
 ***   **     **     **     **  **     **  **    ** 
 ****  **     **     **     **  **     **      **   
 ** ** **     **     *********  ********      **    
 **  ****     **     **     **  **           **     
 **   ***     **     **     **  **           **     
 **    **     **     **     **  **           **     

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727