UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Pašreizējā: 12 no 13
Re: VĒJA ĢENERĀTORI
Autors: Martinsssssssss (87.226.34.---)
Datums: 02/11/2009 11:50

Musu klimatam vislabakie vertikālās ass ģeneratori ar magnētiem. Viņi sāk kautko ražot jau pie 1,5 m/s

Re: VĒJA ĢENERĀTORI
Autors: Laimonis19 (---.cust.tele2.lv)
Datums: 04/12/2009 09:34

Jautājiet un rakstiet man!

Re: VĒJA ĢENERĀTORI
Autors: Laimonis19 (---.cust.tele2.lv)
Datums: 04/12/2009 09:36

rakstiet un jautājiet man inboksā!Priekšā liekot laimis19

Re: VĒJA ĢENERĀTORI
Autors: Laimonis19 (---.cust.tele2.lv)
Datums: 04/12/2009 09:44

Varu piedāvāt vēja ģenerātorus kuriem nav skaņas, nav vibrācijas un ir droši! Nav vajadzīgi masti var likt uz ēkas jumta ja atrodaties labā vietā. Vēja starta ātrums no 0,4 m/s līdz 200 km/h ( pasaules rekords) Rakstiet un jautājiet man laimis19 inboksā!


Veiksmi visiem!

Re: VĒJA ĢENERĀTORI
Autors: Didzisp (78.84.115.---)
Datums: 04/12/2009 13:39

Nu cik var muldēt. Tak neviens vēja ģenerātors nekādu nopietnu enerģiju zem vēja atruma 5m/s nedod. Tā tak ir elementāra teorija. Pofig, ka griežas tās vējdzirnaviņas arī pie lēnāka vēja, bet tolka ta no tā nav. Neviena enerģija ieguves iekārta, pārvēršot mehānisko enerģiju elektriskajā, nav bez trokšņa. Tas attecas arī uz vēja ģenerātoriem. Tak to pat zina visas tantes un liek vejdzirnaviņas kurmju atbaidīšanai.

Re: VĒJA ĢENERĀTORI
Autors: Laimonis19 (---.cust.tele2.lv)
Datums: 04/12/2009 18:06

Nu gaužām tuvredzīgs un neapgaismots esat, ja sakat ka zem 5 m/s nekā nopietna nesanāk!:) Tad jau gribēsi apstrīdēt arī to ka neviens ģenerātors lielāku vēju pa 20 -30 m/s netur! diemžēl tehnaloģijas iet uz priekšu un attīstās. Mans ģenerātors jau pie vēja ātruma 5m/s vidēji gadā saražo 17000kw, kas manai saimniecībai pilnīgi pietiek un vel pāri paliek! Bet velreiz uzsveru ka tas ir vidējais rādītājs un pie vidēja 5 m/s vēja! :))

Re: VĒJA ĢENERĀTORI
Autors: Laimonis19 (---.cust.tele2.lv)
Datums: 04/12/2009 18:08

ak par skaņu!!! Nu nav manam aparātam skaņas un vibrācijas, tākā faunu nu nemaz nebojā!

Re: VĒJA ĢENERĀTORI
Autors: Didzisp (78.84.115.---)
Datums: 04/12/2009 19:04

17000kw, Laimonis19, ko Tu pīpē:)? Ar tādu jaudu tak vesalu pilsetiņu var nobarot.
Lai kāds arī būtu vēja ģrnrātors, ja tas nosedz konkrētu laukumu vēja ceļā, tad vējš, pie noteikta ātruma, var atdot sen zināmu jaudu. Ja propellers ir pieņemsim 2m diametrā, tad pie 5m/s vējš teorētiski var atdot aptuveni kādus 100W. Liec vertikalo turbīnu ar tādu pašu laukumu un vienalga vairāk jaudas nedabusi. Tā ir teorija un tur neko nevar padarīt.

Re: VĒJA ĢENERĀTORI
Autors: Laimonis19 (---.cust.tele2.lv)
Datums: 04/12/2009 19:44

Var protams! Bet man visa apkure un gan māja, pirts un saimniecības ēka uz to vien darbojas un priecājos ka reiķini nav jāmaksā! :))
Nu tad deram uz konjaku Henesy VSOP 10 pudeles ņem padusē un es tev pateikšu uz kurieni atbraukt! Ņem līdzi arī mērierīces lai pārliecinātos par skaņu un vibrāciju!:)) Es par plopeleriem pat nerunāju, i pat par tādiem dzirdēt negribu jo tas ir pagājušais gadsimts!

Re: VĒJA ĢENERĀTORI
Autors: Didzisp (78.84.115.---)
Datums: 04/12/2009 20:12

Laimonis19, nu ko nu es petīšu vējiekārtu ar 17 megavatu jaudu. Tur jau vajag Latvenergo speciālistus, kuri ar tādām megaenerģijām ņemās:) Man gan liekas,ka Tu to jaudu mēri papagaiļos.

Re: VĒJA ĢENERĀTORI
Autors: Laimonis19 (---.cust.tele2.lv)
Datums: 04/12/2009 20:28

tu tak esi tukš muldētājs!:) Tu pat lasīt neproti! Es tev saku ka gadā vidējais saražotais- a tu pa megavatiem! Aizei pamācies un tad piekāp!

Re: VĒJA ĢENERĀTORI
Autors: z (78.84.190.---)
Datums: 04/12/2009 23:52

izskatās ka Laimonim vēl ilgi jāsēž skolā un jāmācās fizikas mērvienības, bet ne par konjaku jāsapņo

Re: VĒJA ĢENERĀTORI
Autors: Didzisp (78.84.115.---)
Datums: 05/12/2009 08:53

Laimonis19, Tu pats uzraksti"vidēji gadā saražo 17000kw", tatad sanāk, ka brīžiem Tava iekārta dod mazak par 17 megavatiem, bet brīžiem vairāk. Kurš tad ir muldetājs?
Tikai neapvainojies, bet pats sarakstīji muļķības un citiem jau grūti saprast, par ko iet runa. Ja biji domājis septiņpadsmit tūkstošus kolovatstundu elektroenerģijas(17000kWh), tad jau būtu saprotams.
Par vēja ātrumu gan neticu, nu nav neviens atcēlis fizikas likumus un vieglai vēja pūsmai nav vienkārši enerģijas. Ieliec kādu bildi, kas tad Tev par brīnuniem tur sataisīti.

Re: VĒJA ĢENERĀTORI
Autors: Laimonis19 (---.cust.tele2.lv)
Datums: 06/12/2009 12:05

Nu sorry, jā taisnība tev vien ir, nu atvainojos ka nepierakstiju ka tās ir (kwh). Bet par vēju gan vari būt drošs ka mans aparāts sāk griesties pie vēja ātruma 0,4 m/s, nu ja runājam pa voltiem, tad ārā dod no 35 - 700 voltiem! Bildi? bildi nelikšu bet jaunajā gadā varēs jebkurš apskatīt un pieskarties ar savu roku daudzās valsts teritorijas vietās! Sekojiet reklāmai! :)

Re: VĒJA ĢENERĀTORI
Autors: Pow (80.232.177.---)
Datums: 08/12/2009 10:34

Pieskarties ar roku vēja ģeneratoram?

Re: VĒJA ĢENERĀTORI
Autors: Martinssssssssssssss (87.226.34.---)
Datums: 15/12/2009 04:46

Laimonis ko tu te muldi ?
Tagad jaunums ir par mazvēja ģeneratpriem kuri jau atslēdzas pie 8 m/s
un sak stradāt pie 0.6 m/s un izkatas ka 20 izmera maīnas riepa ja nelielāki. Viņi neko īpašu neražo bet lidz 10 proc samazina mēnesi rēķinu ja reķins mēnesī ir 200 kw.

Kas par modeli? liku izliec :) ja tads vispar ir un ja ir najobs :D

Re: VĒJA ĢENERĀTORI
Autors: uldis29 (85.15.232.---)
Datums: 23/12/2009 17:46

Bija te Jautajums par Saules Paneliem. - man tie ir 6 gabali. vasarā tāda strāva, ka nav kur likt, ziemā vispār gandriz neko neražo, zajebalo - stulbais ladesanas regulators atsledz slodzes keedi!!!! A elektribu ta vajag, bet šis deb nesaprot! Sasledzu pa taisno izladeju Akumulatoru lidz pedejam, tagad vairs nevaru uzladeet, viens jau to'c ir nobeidzināts- Tie akumulatori ari galigi tizli, un ziemaa sasalst. Jaakurina telpas, lai akumulators nesasalst. JĀEMIGRE UZ ITĀLIJU VAI AFRIKU!!!
Vispār labāk būtu ja tas būtu politisks lēmums, ja Latvijā ir tā, ka nodrošinātais maksā par maznodrošināto un veselais slimajam par ārstēšānos, pareizi būtu, ja dienvidu valstis maksātu ziemeļu valstīm par enerģijas deficītu attiecīgajos mēnešos!!!

Re: VĒJA ĢENERĀTORI
Autors: uldis29 (85.15.232.---)
Datums: 23/12/2009 18:59

Lūdzu sazinieties ar mani, rakstot uz manu pastu sb20035_eta_lanet.lv , jo vēlos nopirkt mazjaudas vēja ģenerātoru 300-500W Black 300 vai Black 600. Interesē tāds, kurš šeit atvests uz Latviju, nemaksātu uzreiz divreiz dārgāk kā UK vai Vacijā. (Es nejūtos vainīgs, ka esmu šeit piedzimis)...kāds man reāli var kaut ko piedāvāt? Es nesaprotu, kāpēc mums te veikalos nav tik liela izvēle kā es te tagad skatos Anglijas majaslapās? pareizāk sakot vispār nav. ierakstiju salidzini.lv "saules panelis" - man neatrada pilnīgi NEKO.
P.S.Varu samaksāt arī par piegādi, protams, saprāta robežās...un visu ar priekšapmaksu... ar cieņu : uldis

www.celabiedri.lv
Autors: jan (78.154.133.---)
Datums: 20/08/2010 17:14

Labdien,
Lai palielinātu dalībnieku skaitu piedāvāju izvietot sludinājumus arī manis piedāvātajā sludinājumu portālā www.celabiedri.lv sadaļā Atpūtai. Nav jāreģistrējas un ir bezmaksas. Laipni aicināti.
Paldies

Re: VĒJA ĢENERĀTORI
Autors: Aleks (---.rer.lv)
Datums: 15/03/2011 11:51

RīGAS ELEKTROMAŠĪNBUVES RŪPNĪCA pārdod pašu razotus vēja ģenerātorus ( no noliktavas, jaunus, bijuši glābāšanā)uz 300 Vt un 3 kVt.

m.t. 29418176

Pašreizējā: 12 no 13


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **     **  **      **  **     **   ******   
    **     **     **  **  **  **   **   **   **    **  
    **     **     **  **  **  **    ** **    **        
    **     **     **  **  **  **     ***     **   **** 
    **     **     **  **  **  **    ** **    **    **  
    **     **     **  **  **  **   **   **   **    **  
    **      *******    ***  ***   **     **   ******   

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727