UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Pašreizējā: 2 no 5
Re: Energo taupības veidi
Autors: aaaa (---.lattelenet.lv)
Datums: 04/02/2009 11:00

Ui, par bērniem tas ir cic stāsc :) Man vienkārši nav spēka cīnīties ar to trauku mazgāšanu, varbūt, ka par vēlu tika tas radināts, bet nu tā tiek uztverta kā pilnīga traģēdija, eskpluatēšana, pasaules gals utt. :)

Re: Energo taupības veidi
Autors: IP Logged. (159.148.229.---)
Datums: 04/02/2009 11:02

Kautkā nesamanu, kādu pozitīvu iespaidu uz manas personības veidošanos būtu atstājusi trauku mazgāšana vai miskastes nešana...

Ta jau apkure arī būtu pieļaujama tikai malkas, nekāda ūdensvada - lai sīči stiepj ūdeni no akas/pumpja uz stūra, lasa žagarus mežā un kizjaku ganībās. Skolā arī tikai no Mārtiņiem līdz Jurģeim, pārēja laikā ganos. Vo būtu darbaidzināšana :)

Re: Energo taupības veidi
Autors: taapat vien (195.13.247.---)
Datums: 04/02/2009 11:13

IP - Tu to dari !

Vot tas arī ir tas pozitīvais visā tajā lietā. A tagad bērnam mantas savākt ir grūti piespiest. Bērnudārzā audzinātājas un auklītes vāc a mājās paprobē piespiest. Un dēļ tām maximām shmaksimām un visām pārējām ieskrietuvēm, apnicis dzirdēt no bērna : tu man kaut ko nopirksi. Visur kur tik ej iekša pirmām kārtām visādi mēsli un bērnu mantas. Nu tā lai nepaietu garām. A šmiga pasā tālākajā stūrī !

Re: Energo taupības veidi
Autors: v_t (78.84.44.---)
Datums: 04/02/2009 11:21

pussolīti nost no tēmas.
par to skolu pilnīga taisnība - labāk ganos.
vai kāds vēl atceras vai neatceras jāņa miezīša rakstu par skolu? es atradu šī raksta informatīvo atbalstu no kādas kaimiņzemes. [www.youtube.com]

Re: Energo taupības veidi
Autors: EjTakTu (194.8.16.---)
Datums: 04/02/2009 11:25

IP Logged
Nedaudz vairāk atbildības pret pienākumiem. Krīzes situācijā nenosprāgsi atkritumu kalnā. Strādājot vienkāršus darbus atpūšās smadzenes, atslābinās nervu sistēma. Palīdz sasniegt mērķus, pārvarot psiholoģiskās barjeras.
tautas dziesma ko saka?
Acis darba izbijās,
Rokas darba nebijās. ;)
Darīdams pats, sāc cienīt arī citu darīto. Līdz ar to savādāka attieksme pret līdzcilvēkiem. U.T.T.
Tu nemaz nevari iedomāties, kāds ir kopējais iespaids uz tavas personības veidošanos! Es arī :)
Varbūt tas pat ir izraisījis tauriņa spārna vēziena efektu ;)

Re: Energo taupības veidi
Autors: Mihails (IJ Studija) (193.238.223.---)
Datums: 18/02/2009 10:46

Labdien! Esmu apgaismošanas dizaineris , varu piedāvāt labas cenas apgaismošanas risinājuma , strādāju ar visiem klientiem individuāli!

No ekonomiskām variantiem ir ļoti labs piedāvājums no LED produkcijas ,paterēs apmērām max. 5-20w , jaunā tehnoloģija , ir varianti ar RGB funkciju ( maina krāsu ) , ir varianti ar energoekonomiskām lampām! arī labi ekonomē gaismu!
Ja būs kaut kāda pozīcija , kura interesētu , zvaniet vai rakstiet man meilā , varu arī atras analogus pa normālām cenām.

Strādāju arī ar lielām kompānijām , varu sastādīt apgaismošanas plānus un dot normālu atlaidi!

Re: Energo taupības veidi
Autors: EjTakTu (194.8.16.---)
Datums: 18/02/2009 14:15

Gaismu gan nevajag ekonomēt. :D

Re: Energo taupības veidi
Autors: xxxxx (83.223.151.---)
Datums: 18/02/2009 18:12

IP - Tu to dari !

Vot tas arī ir tas pozitīvais visā tajā lietā. A tagad bērnam mantas savākt ir grūti piespiest. Bērnudārzā audzinātājas un auklītes vāc a mājās paprobē piespiest. Un dēļ tām maximām shmaksimām un visām pārējām ieskrietuvēm, apnicis dzirdēt no bērna : tu man kaut ko nopirksi. Visur kur tik ej iekša pirmām kārtām visādi mēsli un bērnu mantas. Nu tā lai nepaietu garām. A šmiga pasā tālākajā stūrī !

:) zhetons :) tieši tā arī ir.

Sorry ka nepateemu

Re: Energo taupības veidi
Autors: Spulģis (---.ri.lv)
Datums: 18/02/2009 18:45

Ar saprātīgu gaismas vadību var ietaupīt kārtīgu naudas summu, viss atkarīgs no kopējās patērētās jaudas un izmantotajiem gaismekļiem. Ja vēlies zināt kā, raksti, iespēju robežās atbildēšu. :)

Re: Energo taupības veidi
Autors: Kušķis (62.63.188.---)
Datums: 30/03/2009 17:18

Pirms tēma panesās par bērnu audzināšanu bija runa par boileriem.. Kvalitatīvs un ekonomisks boileris ir Pro Clean ar sfērisko siltummaini. Tiek uzsildīts tikai nepieciešamais karstais ūdens slāņos un atsevišķi tūlītējam karstā ūdens patēriņam, turklāt ūdens no boilera ir destilēts un bez baktērijām. Internetā var atrast informāciju par to.

Pašreizējā: 2 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  ********   **     **   *******   **      ** 
 ***   **  **     **   **   **   **     **  **  **  ** 
 ****  **  **     **    ** **           **  **  **  ** 
 ** ** **  **     **     ***      *******   **  **  ** 
 **  ****  **     **    ** **           **  **  **  ** 
 **   ***  **     **   **   **   **     **  **  **  ** 
 **    **  ********   **     **   *******    ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727