UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3
Re: Toode vai Ruukki jumti
Autors: rbm (85.10.211.---)
Datums: 02/09/2015 23:02

to Praktiķis,
ko man teica kaimiņš, to arī atstāstu. Par to ka loksne var būt trapece - jā var - pieliekot stūreni mala nav taisna bet slīpa (sprauga stūreņa galā). Ja kaimiņš liktu pats pirmo reizi, vēl piekristu ka līkas rokas un mēģinājis nolikt taisni pret malu, bet taisīja meistari ar pieredzi 15+ gadi būvniecībā, kam aiz muguras ne viens desmits jumtu. Ja netici, brauc ciemos, kaimiņš pastāstīs kas un kā.

Par jumta ģeometrijām - neticēsi, man jumtam nobīde pa diogonālēm bija 1cm (pie jumta plaknes 12x11 metri), ko ļoti viegli noslēpa ruukki loksnes izlikšana nevis precīzi pa ārmalu bet ar to 1cm nobīdi augšmalā. un tas ka ruukki ražo loksnes jau ar atlocītu malu ir nevies priekš amatieriem, bet lai malas nobeigums ir precīzs un bez skrūvēm korē. Domāju ka piekritīsi ka nav iespējams ideāli piegriezt jau salocītu click savienojumu uz loksnes, lai maliņas kaut nedaudz bet nedeformētos.

Bet vispār par šo tematu varēs padiskutēt pēc 5-10-15 gadiem - jo tā nu sanācis ka ar pusgada starpību ir uzlikti "identiski jumti" viens otram blakus - man Ruukki Classic C Pural Matt, kaimiņam Balex Classic Pural , abi tumšpelēkie, abiem ir sniega barjeras, notekas un vienāda orientācija pret debespusēm.

P.S. Jā un lai arī Balex stāsta ka metāls no vācijas otrā pusē nez kāpēc uzdrukāts made in austria

------------------------------------
Ceļu savu māju - [gimenesmaja.wordpress.com]

Re: Toode vai Ruukki jumti
Autors: Balagans (85.10.211.---)
Datums: 06/05/2016 19:51

Agrāk biju pastāvīgs klients Toode, bet nu jau gadus 3 viņi tirgo Korejas mēslu. Viennozīmīgi iesaku Ruukki.

Re: Toode vai Ruukki jumti
Autors: Jumtijs (85.10.211.---)
Datums: 06/07/2016 15:49

Balagans Wrote:
-------------------------------------------------------
> Agrāk biju pastāvīgs klients Toode, bet nu jau
> gadus 3 viņi tirgo Korejas mēslu. Viennozīmīgi
> iesaku Ruukki.


Savu jumtu nopirku no Toode šogad un jumta otrā pusē bija uzraksts SSAB.
Paskatījos intereses pēc no kurienes tas SSAB ir un par lielu pārsteigumu tā rūpnīca (Zviedrijā) ir nopirkusi RUUKKUS ar visu tērauda materiāla ražotni.
Tā kā Toode jumti tiek ražoti no tā paša materiāla.

Re: Toode vai Ruukki jumti
Autors: Pašdarbnieks (77.219.14.---)
Datums: 04/07/2017 13:23

Iemaldījos šodien todes Liepājas kantorī. Gribēju painteresēties vai var un cik maksā izgatavot skursteņa pieslēgumu.
Tiklīdz kundze izdzirdēja, ka man ir rukki jumts.. SĀKĀS..nācās noklausīties lekciju un pārmetus, ka es esmu ieberzies, pārmaksājis un tagad es te nākot viņai prasīt kaut kādus sūdus,lai rukki supčiks krāmējas pats ar sūdiem utt..
Nauda jau nesmird.., kundze tomēr gribēja uzmest aci uz skursteņa skici. Kaut ko tur saskribilēja, nosauca ciparu.
Kad pajautāju, kas tas pa to naudu ir, tad atbilde bija lakoniska.. vainu ņem vai .., nesot laika stundām krāmēties..
Atieksme pret klientu pa rubuli, varētu vēl saprast ja viņi būtu vienīgie skārdnieki šai pus ventas..
Tāda man izveidojusies pieredze ar Todi.
Neiesaku

Re: Toode vai Ruukki jumti
Autors: Agris B (194.19.70.---)
Datums: 15/09/2018 11:50

Lai arī Ruukki jumtu segumi pēc kvalitātes ir labi, bet attieksme no šīs kompānijas tirdzniecības vadītāja Arņa Zilbera puses ir zem katras kritikas.
Paskaidrojums- Nopirku plēvi ruukki ko klāt uz jumta, un biju plānojis pirkt arī jumta segumu attiecīgi, bet tad uzklājot plēvi uz jumta atklāju, ka plēvē ir brāķis, no apakšas skatoties ir tādi kā caurumi, bet īsti caurumi nav, laikam tā kā plēve ir trijos slāņos, tad vidējais slānis ir bojāts, tad es protams nekavējoties ar visām fotogrāfijām griezos pie ruukki pārstāvja Arņa Zilberta, kurš sākuma izrādīja interesi par šo situāciju un atbrauca pat līdz objektam, tad uzkāpjot uz jumta, bez nekādiem papildus instrumentiem kas spētu noteikt caurumu rašanās iemeslu tikai ar acs skatienu, nepārliecinoši konstatēja, ka it kā tas varētu rasties no eļļas, taču es viņam paskaidroju, ka man uz jumta eļļa nekādi nevarētu tikt, ja nu vienīgi no gaisa ar lielu salijusi ( kas protams ir absurds), taču tad viņš sāka apspriest manu strādnieku nekompitenti, kas it kā varētu man to plēvi sabojāt,( taču mehānisku bojājumu man tur nebija), tad viņš sāka man visādi taisnoties, ka tas nav iespējams, ka plēvē ir brāķis( lai gan visur ir iespējams brāķis, pat mikroķirurģijā), prasīju elementāru kompensāciju, lai atved man vienu plēves rulli vietā un viss, turpinām sadarbību, (ruļļa cena 60 EUR) uz ko Arnis ļoti strikti atteica, ka viņš subjektīvi uzskata, ka tā nav plēves vaina, bet gan manu strādnieku vaina un nekāda kompensācijas nebūs, un vienpersoniski izlēma bez nekādu faktu ievākšanas no tās bojātās plēves, ka tur ir eļļas traips! Līdz ar ko plēvi es pats iepirku, nomainīju to vietu kur ir bojāts, un protams Ruukki jumtu neiegādājos no viņiem, bet gan analogu BALEX ražoto jumta segumu, kas ir pilnībā identisks visos rādītājos un 30% lētāks nekā Ruukki jumti.
Secinājums- Tik lielam ražotājam kā RUKKI ir ļoti slikti darbinieki, ar ļoti nekvalitatīvu servisu, šobrīd saviem draugiem un draugu draugiem noteikti neieteikšu izmantot RUKKI pakalpojumus, viedoklis par šo kompāniju ir pilnībā mainījies uz slikto pusi. Protams mani 6000EUR RUKKI biznesu neietekmēs, taču reputāciju par nekādu naudu nenopirksi!

Re: Toode vai Ruukki jumti
Autors: ETT (46.109.218.---)
Datums: 15/09/2018 18:54

Tad 60 vai 6000?

Re: Toode vai Ruukki jumti
Autors: specs (80.254.218.---)
Datums: 15/09/2018 22:06

Pērkat, ko pirkdami, nepērciet vietējo ražojumu!!! Tie daži ietaupītie tūkstoši būs nekas, kad pēc gadiem desmit ieraudzīsiet rūsas pleķus uz sava jumta...

Re: Toode vai Ruukki jumti
Autors: Praktiķis (80.89.73.---)
Datums: 17/09/2018 08:16

Eļļas pleķi uz plēves pavisam reāli veidojas no ķēdes zāģa ar ko amatnieki darbojas uz jumta.
Jāteic gan,ka pēc savas pieredzes tie nekādu ļaunumu plēvei nenodara.
Brāķis plēvē noteikti ir iespējams,lai gan man nav trāpījies,ja nu vienīgi rullis no vairākiem sastiķētiem gabaliem.

Re: Toode vai Ruukki jumti
Autors: Vidzeme (46.230.128.---)
Datums: 10/10/2018 13:07

Brīnos par cilvēkiem,kas joprojām liek to bleķa draņķi. tas taču noiets etaps,vecam šķūnim tādu tik uzklapēt. Nav nekā labāka par dakstiņu jumtu!

Re: Toode vai Ruukki jumti
Autors: specs (80.89.77.---)
Datums: 10/10/2018 13:18

Vidzeme Wrote:
-------------------------------------------------------
> Brīnos par cilvēkiem,kas joprojām liek to
> bleķa draņķi. tas taču noiets etaps,vecam
> šķūnim tādu tik uzklapēt. Nav nekā labāka
> par dakstiņu jumtu!

Atkal tu?

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******   ********   ********  ********  **     ** 
 **    **  **     **  **    **     **     **     ** 
 **        **     **      **       **     **     ** 
 **        ********      **        **     **     ** 
 **        **           **         **     **     ** 
 **    **  **           **         **     **     ** 
  ******   **           **         **      *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727