UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
remonts dzīvoklī-no cikiek līdz cikiem??
Autors: zuze 55 (87.110.141.---)
Datums: 04/02/2008 21:50

mīlļie ļautiņi, sakiet lūdzu no cikiem līdz cikiem es varu veikt remontu savā dzīvoklī? jo tagad man taisa elektrību 3. dienu un kaimiņi jau bļaustās 17,00 vakarā un sauc policiju. Vai ir kādi oficiāli noteikumi par remonta darbu veikšanu? jo atbrauca poliči un ar teica , ka ķip līdz 17,00 varot kaut ko darīt. Piezīmēšu, ka biju arī namu pārvaldē, un viņi nekādus papīrus neizsniedz, jo sienas man netiek gāztas. un tā arī ir. tad vispār man nav skaidrs, vai es pat sienas arī nevarēšu nošpaktelēt? jo arī tad tak būs zināms troksnītis. Kaimiņu ausis ir varen lielas. HELPPPP!!!!! Gribu tak vienu reizi 30 gados, kopš es tur dzīvoju, uztaisīt kosmētisko remontu, pārvilkt elektrības vadus utt.. HELPP

Re: remonts dzīvoklī-no cikiek līdz cikiem??
Autors: Juris_F (83.136.136.---)
Datums: 05/02/2008 09:21

Skaties pašvaldības noteikumus. Pamatā ir no 7:00-23:00, kad var salīdzinoši trokšņot.

Re: remonts dzīvoklī-no cikiek līdz cikiem??
Autors: aaaa (81.198.226.---)
Datums: 05/02/2008 12:42

Man bija līdzīgi - kad lēja betonu 12 naktī (mašīna pasūtīta uz 15:00, iepriekšējā objektā putuplasta veidņi, stundas vietā, nācās liet kādas 8, pie kam kas būs objektā betonvedējam nav ne jausmas pirms viņš brauc.), kaimiņi izsauca policiju - policisti atbrauca un strādniekiem teica - kuram te ir ar kaimiņiem palaimējies? Kaut kādi stulbeņi mums zvanās un liek braukt - mēs jau jūs, veči, saprotam...:)
Lieki piebilst, ka tieši šie kaimiņi visiem nenormāli krīt uz nerviem katru svētdienu kā diskotēkā savā dārzā spēlēdami kaut kādas baltkrievu častuškas pilnā skaļumā, bet tā jau parasti ir - lielākie bļāvēji parasti ir tie lielākie egoisti. Varētu padomāt, ka pamatus lej katru otro dienu prieka pēc.

Re: remonts dzīvoklī-no cikiek līdz cikiem??
Autors: jtdesign (---.btv.lv)
Datums: 05/02/2008 21:34

Remontēt vari kaut 24 h diennaktī, 30 dienas mēnesī, bet trokšņot vajag saprātīgi, normāli ir 10-18 darba dienās, kaut it kā drīkst lauzt sienu ar atskaldāmo āmuru vēl 22.55 svētdienas vakarā, taču solīdi gan tas nav.

Problēma ir normālā ceļā neatrisināma, kad man 5 gadu laikā nācās piedzīvot visu augšējo, apakšējo un sānējo kaimiņu remontēšanos, viens beidz, otrs sāk un, protams, operativitāte ir nepazīstams jēdziens, tad joprojām gribas ņemt cirvi un iet aprunāties.

Re: remonts dzīvoklī-no cikiek līdz cikiem??
Autors: aivis (84.203.107.---)
Datums: 06/02/2008 03:37

ojaa, man tikko pabeidza remontu un jasaka, ka kaimini medz but zarazas riktigi...kad pasi taisija remontus es neko neteicu, a ka es saku ta sudzibas par kapnu telpam un par musora izvesanu..nonaca jau lidz arpratam ka lai izvestu parasta kartona kastites man teica setniece ka jaire konteiners.. dazi kaimini izdaras vel pratigak- pa nmanu remonta laiku iznes pie podjezda vecos kramus un nakamaja rita saka, ka tas es visu piegruzojot..tiesa man ari mainija elektribu un visu parejo kapitalo taisiju,bet trakakais bija tikai ka pazvanija no namu parvaldes ka kapnutelpa butu jasatira..ko tad ari izdarijam,bet nu pukstet jau kaiminiem vienmer patik,dazi griezot pat vadus nost,lai nav troksni jadzird..

Re: remonts dzīvoklī-no cikiek līdz cikiem??
Autors: Juris_F (83.136.136.---)
Datums: 06/02/2008 08:44

No savas pieredzes ir bijis tā, kadarbojos, toreiz taisīju kāpnutelpā elektrību, nu tur aŗi japakaļas, ar flreksīti, ar perforatoru. Pēkšņi viens sievišškis paver durvis un saka, vai nav tā kā pa vēlu. Paskatos pulkstenī, oi!, jau kādi 23:00. Saku, paldies, ka pamodinājāt :) Loģiski, ka uzreiz vācu mantas un braucu mājās gulēt. Kaut kā aizrāvos toriez. Parasti tik lgi sevi nemoku.

Re: remonts dzīvoklī-no cikiek līdz cikiem??
Autors: IP Loggedd (89.248.82.---)
Datums: 06/02/2008 09:56

Ja pareizi atceros, tad apsaimniekotāja līgumā parasti norādīts, ka trokšņainus darbus var veikt d.d. 8-18 un sestd. 10-17. Pie tam to veikšanai jāizņem attiecīgs papīrs pie apsaimniekotāja, ko var grūst neapmierinātiem kaimiņiem degunā

Re: remonts dzīvoklī-no cikiek līdz cikiem??
Autors: aaaa (81.198.226.---)
Datums: 06/02/2008 12:59

Tik tālu laikam var aiziet tikai mūsu latvju bāleliņi - ka jāgrūž kaimiņiem degunā kaut kāds papīrelis - normāla cilvēciska sapratne laikam pie mums neeksistē.

Re: remonts dzīvoklī-no cikiek līdz cikiem??
Autors: spilvenis (80.81.53.---)
Datums: 07/02/2008 00:34

Taisniiba jau ir, ka skaljos remontdarbus var veikt tikai darba dienaas darba laikaa. Preteejaa gadiijumaa daudzdziivoklju maajas paarveershaas par muuzjiigo buuvlaukumu. Arii man ir "paveicies" ar kaiminju kuram jau paris meeneshus ievilcies remots un lielaakaas (skaljaakaas) aktivitaates saakaas kaa reizi peec 9 vakaraa. Protams uz aizraadiijumu, ka to vareetu dariit agraak atskan tikai piecstaaviigas kultuuras izpausmes.

Re: remonts dzīvoklī-no cikiek līdz cikiem??
Autors: Krigers (---.fortech.lv)
Datums: 07/02/2008 10:32

Rīgā pēc pašvaldības noteikumiem ir tā, ka savā dzīvoklī venkārši trokšņot drīkst līdz 23iem, bet remontam, kas saistīts ar trokšņošanu, ir jāsaņem saskaņojums (atļauja) pie mājas apsaimniekotāja - namu pārvaldes, kooperatīva, u.c.
Visticamāk, darba dienās atļaus skaļi remontēties tikai līdz 17-18iem. Tad šī saskaņojuma kopiju piespraužam visiem kaimiņiem redzamā vietā un trokšņojam uz nebēdu.
Citādāk var sanākt tā, ka dārgie kaimiņi jau 21os palūdz pašvaldības policiju atbraukt un apjautāties par remontdarbu gaitu un brīvo līdzekļu pieejamību soda apmaksai. ;)

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **        **        **  **     ** 
 **     **  ***   ***        **        **  **     ** 
 **     **  **** ****        **        **  **     ** 
 **     **  ** *** **        **        **  **     ** 
  **   **   **     **  **    **  **    **  **     ** 
   ** **    **     **  **    **  **    **  **     ** 
    ***     **     **   ******    ******    *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727