UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Veco maju rekonstrukcija
Autors: Nataly (159.148.42.---)
Datums: 19/05/2003 14:42

Vaj kads no celtniekiem var pateikt: gribu pirkt dzivokli maja kas stav Purvciema, 16-stavu eka. Vai kads var pateikt, kapec maja nebiaj pabigta Padomju laika? Vai tur tiesam bija problemas ar konstrikcijaam.

Re: Veco maju rekonstrukcija
Autors: Es (---.roko.mt.lv)
Datums: 21/05/2003 08:08

Ja iet runa par dzelzavas ielas namu tad laikam jau ta palikusi ir kā aste padomju laikiem !
Vienīgais ko varu droši teikt ka šodien daudz vecās mājas tiek pabeigtas bet to kvalitāte atšķirās piemeram māja purvciemā kuru nesen pabeidza tika siltināta ar putuplastu līdz ar to vecie mūri žūs 2 reizes ilgāk un uz iekšu līdz ar to tādā mājā es nevēlētos dzīvot jo to saimnieks ir uztaisījis taupot naudu ar vēlmi nopelnīt vairāk uz ņezinīšiem"pircējiem! Kas attiecas par to maju par kutru ir runa situācija ir pavisam savadaka. Nams cik zinu tiks siltināts ar ēlpojošiem "materiāliem" un vispār par iedzīvotājiem tiek domāts. Domāju ka nevajadzētu būt problēmām ar šo namu jo ja būtu nopietnas konstrukciju problēmas to neļautu pabeigt !
Es nekada veida neesu ieinteresets reklamēt šo māju bet vienkārši esu redzejis daudzas mājas kuras tiek būvētas tikai lai pabeigtu un notirgotu pa baigo cenu dzīvokļus un iesmērētu .....


Es



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ********    *******   **     **  ******** 
 **     **  **     **  **     **  **     **  **       
 **     **  **     **  **     **  **     **  **       
 ********   **     **   ********  **     **  ******   
 **         **     **         **   **   **   **       
 **         **     **  **     **    ** **    **       
 **         ********    *******      ***     ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727