UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Pašreizējā: 3 no 4
Re: Bēniņu siltināšana
Autors: Harijs T (83.223.151.---)
Datums: 28/02/2007 23:59

Beramo vati tāpat kā EKOVATI ir jāiestrādā pūšot caur speciālu aparātu, savādāk zaudēsiet reālo apjomu jo vate ir sapresēta maisos.

Re: Bēniņu siltināšana
Autors: ilis (84.237.167.---)
Datums: 01/03/2007 03:17

PAROC PUH var iestrādāt arī ar rokām,nedzīvoju taču uz mēness,kaut kāda imformācija taču ir pieejama.Vai tik nēsat EKOVATES izplatītājs?

Re: Bēniņu siltināšana
Autors: Harijs T (83.223.151.---)
Datums: 01/03/2007 18:13

Ir pieredze ar beramām vatēm, pie maziem apjomiem ir OK. Pie lielākiem zaudē līdz 30% reālā apjoma+vate sanāk pārāk blīva izmainot siltumpretestību.
Vienkārši sakot ekovates čaļi ar savu aparātu var iepūst PAROC PUH un pakalpojums noteikti apmaksājas.
INFO prasiet viņiem.

Re: Bēniņu siltināšana
Autors: iwish (---.plus.estpak.ee)
Datums: 03/03/2007 01:24

Loti intresanti!!!Ieej paskaties!!!
[www.burzs.com]

Re: Bēniņu siltināšana
Autors: mansurs (---.dip.t-dialin.net)
Datums: 16/07/2007 01:00

Man skiet ka laba ventilaacija beeninjos noveersh kondensaata veidoshanos,bet jaaieveero tieshi virs kuraam telpaam tas veidojaas.Piemeeram ja virs vannas un dushtelpaam,tad jaanodroshina arii laba ventilaacija iekshtelpaas par beeninjiem nemaz nerunaajot.Mans teevs noklaaja beeninjus ar "Sarkanbalto" materiaalu,bet pirms tam virs vannas istabas klaajaam arii akmens vari,bet taadu kurai viena puse nostraadaata ar labu izolatoru-alumiinija kaartinju-izskataas peec normaalas follijas.Par probleemas atrisinaajumu uzzinaajaam tikai rudenii,jo vasaraa tik un taa kondensaats tuulinj izhuva.

Re: Bēniņu siltināšana
Autors: Zhuks (---.hipo.lv)
Datums: 22/01/2008 22:44

Pērku dzīvokli jaunā mājā. Tur ir problēmas ar siltinājumu bēniņos. Mums ir pēdējais stāvs un griezti ir tādi: reģipsis, tad ir neliela starpa, dēļi, vate un plēve (kaut kāda parastā). Sākumā mājai nebija apkures, līdz ar to viss kļuva mitrs, bēniņos vate bija slapja, sijas sapelējušas. Kad pieslēdza apkuri, cauri grieztiem sāka tecēt ūdens, cik sapratu, tas bija kondensāts. Pārdevēji saka, ka tā tam ir jābūt, bet man paziņas saka, ka ir jābūt vēl tvaika izolācijai. Vai man vispār vēl ir jēgas skatīties uz tādu dzīvokli vai meklēt ko citu? (Sākumā arī ventilācija bija uztaisīta tikai līdz mūsu dzīvoklim, tagad to lēnām izvada uz jumta)

Re: Bēniņu siltināšana
Autors: spilvens (---.fix.lv)
Datums: 23/01/2008 00:05

Kuuli paardeveeji, uz galvas jaunaa dziivoklii tek uudens un atbilde ir taa tam ir jaabuut :D
Es no taada dziivoklja beegtu pa gabalu, jo nevar jau zinaat, kaadi veel "taa tam ir jaabuut" tur ir apsleepti, kas var izliist peec gadiem 2-3.

Re: Bēniņu siltināšana
Autors: Zhuks (---.hipo.lv)
Datums: 23/01/2008 15:33

Vakar pārdevējiem pazvanīja mans brālis, kurš nodarbojas ar celtniecību, parunāja. Pēc tam viņš teica, ka rodas sajūta, ka pārvaldnieks ar celtniecību ir uz Jūs, neko nejēdz. Risināt problēmu ar siltināšanu piedāvāja vai nu nomainīt virsējo plēvi pret mitruma caurlaidīgo vai vienkārši iegriezt tajā, kas tur jau ir. Kaut kāds murgs, priekš kam tad vajadzēja to plēvi likt. Sliktākais ir tas, ka viņi negrib atdot iemaksāto naudu. :(

Re: Bēniņu siltināšana
Autors: andrim (87.110.54.---)
Datums: 05/06/2008 17:09


nu tu i M U L K IS, IWISH !!!!!!!!!

Re: Bēniņu siltināšana
Autors: toks555 (212.93.100.---)
Datums: 22/12/2010 12:49

sveiki velos uzzinat ka pareizi siltinat beninjus hruskjova tipa piecstavu maja,doma ir klat rullejamo vati uz beninju gridas,vainepieciesamas pleves zem izolacijas,un kadu matrealu labak pielietot,ludzu praktisku padomu

Pašreizējā: 3 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **  ********   ******   **     ** 
 **     **  **     **  **        **    **   **   **  
 **     **  **     **  **        **          ** **   
 ********   **     **  ******    **           ***    
 **          **   **   **        **          ** **   
 **           ** **    **        **    **   **   **  
 **            ***     ********   ******   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727