UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Guļbūves novērtēšana
Autors: Rupucs (87.110.15.---)
Datums: 20/08/2020 12:36

Sveiki,

Interesē kāds speciālists Balvu, vai Rēzeknes rajonā kurš saprot guļbūves.
Ir īpašumā neliela, veca guļbūve. Pēdējos 8 gadus tur neviens nedzīvo, stāv novārtā. Māja nav liela, dzīvojamie 45m2 Gribētos novērtēt viņas tehnisko stāvokli, lai var saprast, ko darīt tālāk. Jaukt nost vai mainīt jumtu un remontēt iekšu. Gribas Tādu kā vasaras māju, kur padzīvot klusumā.
Vipirms gan jau ka aizbrauks paši apskatīties, sabildēt, kas tur ir, kas tur nav.
Māja atrodas Balvu rajona, var teikt, ka Balvu-Rezeknes rajonu robeža



Labots 2 reizes. Pēdējo reizi labots 20/08/2020 12:45, labojis Rupucs.

Re: Guļbūves novērtēšana
Autors: Rupucs_ (81.198.200.---)
Datums: 13/09/2020 21:42

Aiz braucu apskatīt, kas ko kā. Kaut ko mēģināju nobildēt. Mans personīgais vērtējums, ka sūdīga malka.
Kundze vēl kaut ko pretojas. Bet nu tur ir pilnībā jānes nost jumtadaļa, jāpārtaisa krāsns. Iekšā viss ar pilnībā jātīra un jārauj visi apšuvumi nost. Dīvaini, bet grīda var teikt, taisna kā galds, nekas nečīks un nestaigā.
Baļķi izskatās, ka ir satrupējuši. tas kas dažās bildēs izskatās pēc deguma, nav degums, bet kas, nav īsti skaidrs. Būda celta ~1934. gads. Ap 1960. gadu mainīts apakšējais vainais, viena rinda vai vairākas, nezinu.
Ko sakat?

Te kaut kādi bilžuki
[drive.google.com]

Re: Guļbūves novērtēšana
Autors: Rupucs (81.198.200.---)
Datums: 17/09/2020 10:54

Tiešām nevienam nav viedoklis?

Re: Guļbūves novērtēšana
Autors: ETT (85.254.147.---)
Datums: 17/09/2020 11:04

Viedoklis ir, ka pāris šīfera loksnes jau nu gan bija iespējams atrast...

Re: Guļbūves novērtēšana
Autors: m. (84.237.175.---)
Datums: 17/09/2020 11:14

Manuprat balki ir laba stavokli

Nopust ar smilsustruklu arsienas un gridu un tad skaties,ko talak darit, atkarigs vai gribi dzivot ari ziema (tad es liktu ieksa latojumu un pustu ekovati + pa virsu regipsis)

Koku no arpuses var apsmeret ar antuseptikji + skibos urbumos injicet apakseja brusa hidroizolacijai

Jumts butu steidzami jamaina

Re: Guļbūves novērtēšana
Autors: Ventis (195.13.217.---)
Datums: 17/09/2020 12:10

Jumts ir pirmais, kaut vai bleķus sabāzt. Izskatās, ka lubiņa zem šīfera to pagaidām ir paglābusi. Uz to kvadratūru dienas darbs uzmest onduline loksnes, izmaksas ar naglām ap 600eur liekot pašam. Bet iegūsi laiku.
Grīda tiešām laba un esmu bijis daudzās šādās mājas. Taču rauj tik ārā un lej sitlo grīdu, kas tev ar pečkām ņemsies, kā arī cik iegūsi vietas virtuvē kad izmetīsi to plīti ārā.
Baļķi izskatās sakarīgā stāvoklī. Jābakata un jāskatās gan jau būs vietām jāmaina, bet tas ir izdarāms.
Griestus tāpat kā grīdas arī rauj ārā nepētot, visu šmuci ārā, jauni griesti un pa virsu ekovate.
Darba būs ļoti daudz, kur pieskarsies tur jālabo, es sesto gadu eju tam cauri ar dzīvošanu objektā kas padara visu vēl grūtāku. Un atbalstu teicienu, ka vieglāk jaunu uzcelt. Bet lai jaunu uzceltu vajag naudas summu šeit un tagad, bet ne visiem tas ir iespējams. Kādas vēl ēkas ir? Zeme?

Re: Guļbūves novērtēšana
Autors: v_t (78.84.84.---)
Datums: 17/09/2020 12:48

izskatās, ka baļķi ir labi saglabājušies un nostāvēs vēl tik pat.

Re: Guļbūves novērtēšana
Autors: m. (84.237.175.---)
Datums: 17/09/2020 12:59

Tikai ne Onduline jumtam.. ✓
Metals skruvejas atrak bet kalpos ilgak
Siferis ari kalpos ilgak, bus klusaks

Ka pagaidu versiju var uzlikt demontetas sifera loksnes

Re: Guļbūves novērtēšana
Autors: filjai (80.89.75.---)
Datums: 17/09/2020 14:12

ar baļķu stāvokli esi uzmanīgs!!!tas,ka no ārpuses izskatās daudz maz ok,neatspoguļo patieso situāciju.Lai saprastu reālo situāciju,vajadzētu noņemt visu iekšējo apsuvumu.jo zem tā var būt visādi brīnumi jabkurā vietā.Es šaubīgās vietās arī ieurbtu.Man ir bijusi situācija ,ka baļķis izskatas ļoti labs,bet pārzāģējot ,viss vidus iztrupējis pilnība,es pat iedomāties nevarēju ka tā var būt.baļķis reāli turējās uz2-3cm ārējās veselās malas.

Ko darīt?te pašam jāsaprot ko gribi.Ja svarīga ideja,vecuma,vēstures aura,tad droši vien atjaunot.ja tas mazsvarīgs,tad es noteikti būvētu jaunu.

Re: Guļbūves novērtēšana
Autors: SerViss (213.226.141.---)
Datums: 17/09/2020 14:30

Pārdod par 10 K kādam, kas zina ko darīt.
Pats par 100 EUR iepērc dāvanas un šmakovku un brauc pie lauku radiem tusēties. Un tā 100 mēnešus pēc kārtas. DDDD

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******   ********  **     **   *******   ********  
 **    **  **        **     **  **     **  **     ** 
 **        **        **     **  **     **  **     ** 
 **        ******    **     **   ********  ********  
 **        **         **   **          **  **        
 **    **  **          ** **    **     **  **        
  ******   ********     ***      *******   **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727