UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3
Re: Dīķis un meliorācijas sistēma
Autors: Bio (80.89.77.---)
Datums: 01/03/2020 23:58

Cik lielu dīķi izraka un cik lielam kolektoram trāpīja?

Es prasu, jo man ir līdzīgi Ikšķiles novadā, bet tas ir 1. kategorijas dīķis (mazais), kam nevajag projektu, un trāpīts ir mazajam kolektoram. Faktiski es tikai nosusināju visu apkārt, un pat jāņem nauda no kaimiņiem :))

tāpēc saku - cik reāli tā sistēma strādā?

Ir vienkāršota variants, ja strādā - aizklapēt to kolektoru ciet tajā pusē, kas iet uz Tavu īpašumu.

Re: Dīķis un meliorācijas sistēma
Autors: Venta (213.226.141.---)
Datums: 02/03/2020 05:55

Dīķis ir gana liels,metros uz aci nepateikšu. Kas ir lielais un mazais kolektors? Vai ir kādi risinājumu , ka kaimiņš var ko izlabot.?Viņš ir tik cēls, ka nevēlas no dīķa nolaist ūdeni blakus esošajā lielajā meliorācijas grāvī un nevēlas kādas specim padomu prasīt

Re: Dīķis un meliorācijas sistēma
Autors: agrais (92.49.18.---)
Datums: 02/03/2020 06:56

Ja pareizi atceros, tad līdz 100m2 nevajadzeja projektu, virs 100m2 vajag...Vari griezsties vieteja būvvaldē. Vari iedot kaimiņam pa muti un likt aizbert to diķi, bet izskatās ka tads variants te nepastāv.Joks ..Bet jebkura gadijuma jaatceras ka ar kaimiņu būs jasadzīvo arī turpmak. Gan jau jums tur kadi zemūdens akmeņi vel ir....

Re: Dīķis un meliorācijas sistēma
Autors: Venta (213.226.141.---)
Datums: 02/03/2020 07:42

Nav nekādu zemūdens akmeņu , kaimiņš vairākus gadus atpakaļ nopirka to zemi , bet uz vietas tur nedzīvo un es vairāku gadu garumā šo visu pieciešu ar domu nevēlēšanos kašķi meklēt bet jo ilgāks laiks iet jo vairāk ūdens mutē smeļas/ Tagad liekas būs jāsāk pieņemt radikālāki mēri.Tādēļ arī radās šis jautājums, jo viņš neko nevēlas labot--viņam vajag līmeni dīķī.Esmu runājusi arī ar meliorācijas kantora pārstāvi un dabūju zināt ka nekas skaņots nav un viņš arī zin ka dīķis ir uz kolektora uzraksts, ka raka tad cementa akas mētājas pa zemi.Ja es pareizi saprotu, tad tas izpostītais kolektors gāja uz galveno kolektoru kas atrodas manā zemē un tas atzars arī ir slapjš. Kā atrast meliorācijas karti?

Re: Dīķis un meliorācijas sistēma
Autors: Meliorācija (195.122.10.---)
Datums: 02/03/2020 08:34


Re: Dīķis un meliorācijas sistēma
Autors: Venta (85.254.74.---)
Datums: 02/03/2020 09:03

www.meliorācija.lv--es izmēģināju un man tikai Rīgu atver ---neprotu atrast:)


Bio

Kā tu nosusināji apkārt--kā tas izpaudās? un kā iespējams aiztaisīt kolektoru ciet un kas to spējīgs izdarīt?Neviens tak nelaidīs ūdeni no dīķa un nemeklēs to drenu galu --kamēr īstu vētru nesacelšu--ko vēl neesmu darījusi ber jūtu ka pienāksies lai arī tā nevēlos to darīt

Re: Dīķis un meliorācijas sistēma
Autors: Bio (80.89.79.---)
Datums: 02/03/2020 09:26

Jums jāaplūko tā karte un jāatrod. Tur var precīzi dīķi uzmest virsū uz meliorācijas sistēmas.

Līdz 0.1ha (1000m2) nevajag projektu, tikai paskaidrojuma rakstu.

Ja jūs sakiet, ka jūsu atzars ir mitrs, tad sanāk, ka atzars strādā? Reāli funkcionē? Tikai nevar pavilkt to dīķi? Un kas notiek tajā akā, kam jūsu atzars pievienots?

Dīķim jāmeklē strautiņš, jo, ja reiz ūdens plūst nost, tad kaut kur vizuāli to drenu kolektoru varēs atrast! Aizklapēšana - vienkārši ar kaut ko to galu aizdambē... Plus, melio kantora pārstāvji noteikti ātri sameklēs.

Vadīt dīķi nost lielajā grāvī, nu nezinu, es pats laikam nevēlētos :)

Re: Dīķis un meliorācijas sistēma
Autors: Venta (213.226.141.---)
Datums: 02/03/2020 12:37

Nevaru es tanī kartē neko atrast, agrāk bija citādāka tā karte, tagad sarežģitāka, cik tas dīķis liela nemērīju, bet vienalga kaimiņš nevarēja rakt uz kolektora virsū..Jā mitrums taisni uz atzara ir uz to it kā galveno aku, izskatās , ka tā arī neņem pretī ūdeni . Vispār kādas sekas radās ka izpostīja to kolektoru? Neviens tur neko nemeklē. Patreiz kaimiņa zemē strādā tehnika un ber ciet lielo meliorācijas grāvi, laikam liek kaut kādas caurtekas, bet vai ir atļauts bērt ciet lielo novadgrāvi?

Re: Dīķis un meliorācijas sistēma
Autors: ekomaja (165.225.192.---)
Datums: 02/03/2020 12:49

Labdien, Venta.

Atsūtiet man savas zemes vienības Kad. Nr. un īsu aprakstu kurā virzienā un aptuveni cik tālu ir tas dīķis. Varbūt varēšu palīdzēt ar kādu padomu.
Sūtiet izmantojot šo saziņas rīku manā majās lapā:
[ekomaja.wordpress.com]

Re: Dīķis un meliorācijas sistēma
Autors: Tinis (46.109.221.---)
Datums: 02/03/2020 12:55

Ja liek caurtekas, tad tā nav ciet bēršana. Ūdens tecēs pa trubām.
Cik sapratu no sitācijas apraksta, tad kaimiņš atrodas kolektora augštecē. Tā kā nav īsti skaidrs kā jūs tur slīkstat nost, ja esat zem viņa. Parasti slīkst nost tie kuri atrodas augštecē, tas ir virs bojātā kolektora posma, nevis zem. Bet nu aizejat uz būvvaldi sākumam. Tie mācēs karti apskatīt.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  **     **  ********  **    **  **     ** 
 **  **  **   **   **   **         **  **   **     ** 
 **  **  **    ** **    **          ****    **     ** 
 **  **  **     ***     ******       **     **     ** 
 **  **  **    ** **    **           **     **     ** 
 **  **  **   **   **   **           **     **     ** 
  ***  ***   **     **  **           **      *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727