UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā1234
Pašreizējā: 4 no 4
Re: Vecās guļbūves atjaunošana
Autors: specs (80.89.78.---)
Datums: 04/01/2019 21:37

Ja pats dara 80% no darba, tad 500eur/ kvm ir ticams cipars.

Re: Vecās guļbūves atjaunošana
Autors: Iburis (213.226.141.---)
Datums: 04/01/2019 22:31

Jā, sieva gatava, tur riktīgs zoodārzs ,aļņi un stirnas bieži var satikt. :D

Pašvaldības transports nebrauc, bērni būtu jāved ar savu auto, bet tā nebūtu problēma ,jo 1km attālumā dzīvo radinieki ,kas ar to palīdzētu, bet nu stāsts nav par to.

Protams ar šo visas mājas būšanu neskrienu ,bet tā ir laba iespēja dabūt savu stūrīti.
Varbūt parādīsies kāds cits variants.
Īrēt nenāk prātā.

Daudz esiet sarakstījuši ,visus par un pret, tagad tāds ķiselītis galvā, bet protams pašam jāizlemj ko gribās.

Re: Vecās guļbūves atjaunošana
Autors: Iburis (213.226.141.---)
Datums: 05/01/2019 16:36

Labvakar ,solīju bildes ar iekšpusi un pagrabu.
Bildes spiežot uz linka

[failiem.lv]

Re: Vecās guļbūves atjaunošana
Autors: specs (80.254.218.---)
Datums: 05/01/2019 19:18

Ar stilīgu pieeju TIKAI vasarnīcas variants ar aku un sirsniņmāju ārpusē, kamēr griesti nekrīt uz galvas. Pēc tam buldozers.

Re: Vecās guļbūves atjaunošana
Autors: SerViss (213.226.141.---)
Datums: 05/01/2019 21:29

Nodīrā visu lieko ruberoīdu, linoleju, noskrūvē OSB. Uzmeistaro smilšstrūklas aparātu. Tad izmēģini vairākus testa laukumus ārpusē, iekšpusē, uz grīdas, uz griestiem. Rezultāts būs viens no diviem - vai nu viss sabirs praulos, vai drīzāk tomēr būs simpātisks sākums turpmākām idejām protezēšanai. Pat ja kāda siena izjūk pilnībā, tad varbūt to var aizvietot ar stikla un metāla konstrukciju. Jumta pārkares derētu palielināt (pieaudzēt spāru galus vismaz par kādu pusmetru). Iespējams ar lētiem darbiņiem varētu iegūt precei tirgus skatu. Tad vai nu pārdot, vai iznomāt, vai mēģināt pielāgot apdzīvošanai, ja savi līdzekļi atļauj.
[www.youtube.com]

Re: Vecās guļbūves atjaunošana
Autors: ojaars (62.84.10.---)
Datums: 07/01/2019 13:35

"... tagad tāds ķiselītis galvā, bet protams pašam jāizlemj ko gribās."

eh, kā Tu man atgādini mani pirms ~12 gadiem (un arī man sieva bija atsaucīga).

Varbūt Tev izdosies savādāk kā man, pie nosacījuma, ja pats darīsi, ESI cilvēks, kurš spēj sevi motivēt ilgu gadu termiņā UN atvēlēsi tam visu savu brīvo laiku.

Mana pieredze. Ar standarta darba laiku (9.00-17.00) un bērnu bariņu laiks atliek tikai minimālajiem saimniecības uzturēšanas darbiem, reizēm mazie remonti, jo lielajiem tomēr nākas nolīgt strādniekus. Mana bilance ir ~80tk EUR saistības. Protams, ir savs pleķītis, bet nu tas ir kredītā. Tādēļ pirms sāc - domā, kur $$ uzzīmēt. Hipotekārajām saistībām vajag segumu, tādēļ man bija varianti.

Un kā jau iepriekš rakstīju - optimisku skatījumu (kā to izdarīju ar šo ierakstu), ja nemainās iepriekš dotie lielumi, ir nepamatoti dot. To atļaujas darīt, jo reāli jau jebkurš padoma sniedzējs ne ar ko neriskē. Ne viņam ziemā (LV "ne-vasaras" periods var būt pat 1/2 no gada) ir tur jādzīvo, ne jādomā, kā bērniem iestāstīt kādēļ dzīvē viss iegrozījies šādi.

p.s. jebkurā gadījumā - ģimenes atbalsts ir ļoti svarīgs, novērtē to un skaties vai savu lēmumu Tu "neapzodz"/neierobežosi pārējos ģimenes locekļus.

Lai izdodās - atrast savu patiesību, un izdodas būt realistam ilgtermiņā.

Re: Vecās guļbūves atjaunošana
Autors: piča (185.65.162.---)
Datums: 07/01/2019 14:03

jaunu celt būs ātrāk un finālā arī lētāk. tas pēc paša pieredzes. un mana mājele ir maza un sākumā izskatījās, ka turās kopā tīri labi.
10 k tev tur knapi sanāks pirmie instrumenti, jumts un pamati esošajai un tas no izmaksām ir mazākais.
kopumā restaurācija ir dārgāka kā jaunceltne. nu- vismaz tā tam vajadzētu būt. un viennozīmīgi laikietilpīgāka. bet nu tas jau ar atkarīgs, kādas prasības pret rezultātu - gan jau šito ar pa 10 k var apskrūvēt ar osb, uzlīmēt puķiku un gadus 10 dzīvot.

ja skola vai b/d ir tā, ka ar mašīnu jāved, darbs pašam jāstrādā, jābūvējās, tad aizmirsti. viens, protams var būvēties, bet nu kaut kādus baļķus protezēt - aizmirsti. tātad palīgs vajadzīgs paļubomu. tas jau normāli piķi vai nervus vai abus apēdīs.

pats var izdarīt daudz, tik darot pirmo reizi būs pilns ar muļķīgām kļūdām, kas atkal maksā nervus, naudu, laiku.

vienīgais pluss šādai tipa atjaunošanai - tā ir nadas plūsma, ko kautkādā mērā vari pats regulēt - nav bankas kredīts ar kautkādu galu (tādā un tadā dātumā jābūt nodotam un viss). bet tas ar nosacīti, jo bez pamatiem nevar bakstīt sienas. bez sienām jumtu, bez grīdām iekšsienās un tā tālāk.
pēc paša pieredzes šobrīd domāju, ka būtu savu veco būdu jaucis nost un varbūt
(tikai varbūt) izmantojis esošos pamatus kautkādā mērā. naudās būtu ap`meram tas pats, bet rezultāts pilnīgi savādāks. taču pieredze pati no sevis nerodās. un man vēl darba laiks ir samērā vaļīgs. čoms tagad netālu dara to pašu, ko es - sāka ar 'biš piečinīs un būs ok'. Nu šobrīd no vecā ir palikušas ārsienas, daļēji un pamati (jau siltināti no āra un pieileti no iekšas). un ar kaunu atzīst, ka man sākumā bija taisnība (nojaukt nher un būvēt no nulles).

--------------------------------
paķimerējos ap savu vasarnīcu.
[vasarnica.blogspot.com]
tagad snaikstos ap nākamo objektu:
[mezamaja.wordpress.com]

Iet uz lapu: Iepriekšējā1234
Pašreizējā: 4 no 4


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********   ********  ********  ********  
    **     **     **  **        **    **  **     ** 
    **     **     **  **            **    **     ** 
    **     ********   ******       **     ********  
    **     **     **  **          **      **     ** 
    **     **     **  **          **      **     ** 
    **     ********   **          **      ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727