UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: slīpa jumta siltināšanas izmaksas
Autors: nokijs (91.105.30.---)
Datums: 19/12/2018 23:52

valtss
Tu gan i blonds.
Aptaujā piecus potenciālos, saliec visu kopā, izdali uz pieci un iegūsi vidējo optimālo.
Tikai, sākumā, izstrādā pamatnoteikumus visiem pieciem vienādus, lai dati neatšķiras.

Re: slīpa jumta siltināšanas izmaksas
Autors: agrais (92.49.18.---)
Datums: 20/12/2018 07:35

Vienīgi vai viņš tos piecus kandidatus vispar var atrast....Mūsu puse pat vienu brīvu celtnieku būtu gruti atrast, kur nu vel piecus...

Re: slīpa jumta siltināšanas izmaksas
Autors: ETT (85.254.147.---)
Datums: 20/12/2018 08:43

Varbūt kļūdos, bet mani tomēr nepamet sajūta, ka pats valtss ir potenciālais kandidāts :)

Re: slīpa jumta siltināšanas izmaksas
Autors: valtss (213.226.141.---)
Datums: 20/12/2018 09:30

Tieši tā! Kāpēc man jāprasa citiem uztāmēt, lai pēc tam tāmētu pats savu tāmi? Zinu, ka tā dara, bet es pats kā būvnieks tā negribu- tāpēc pa taisno prasu Jums! Ilgi esmu strādājis Francijā, es vairs neorentējos LV cenās. Negribu sevi apčakarēt un būt godīgs pret klientu.

Re: slīpa jumta siltināšanas izmaksas
Autors: agrais (92.49.18.---)
Datums: 20/12/2018 16:53

Te jau pamata apgrozas tie kuri ir tie maksataji....Tīrie būvnieki liekas ka maz. Varbūt kļūdos...Es ņemtu 9 eiro m2. Gan būtu jaredz tas jumts, cik aukstu ta padarīšana, kadi papildus darbi lai varetu likt to vati.Ta ta cena var arī pieaugt lidz tiem 12 eiro m2.Tas gan ar nodokļiem. Parasti nosaucu cenu, tad notiek kaulēsanas un nonakam pie gala cipara. Kaut ka ta...

Re: slīpa jumta siltināšanas izmaksas
Autors: Valtss (46.109.252.---)
Datums: 20/12/2018 18:32

Liels Paldies! Nu, parādās skaidrība.

Re: slīpa jumta siltināšanas izmaksas
Autors: Jarix (213.226.141.---)
Datums: 27/12/2018 18:01

Man 100m2 jumtam meistari noņēmās mēnesi. Uz vecām mājām var baigi iegrābties. Rēķini nav jau tikai vate jāliek, bet jātaisa arī karkas nākamajai vates kārtai, lai uzaudzētu to pīrāgu. Vecām mājām spāru attālumi parasti atšķiras, vate jāpiegriež slīpumā, drausmīga ķepa.

Re: slīpa jumta siltināšanas izmaksas
Autors: ojaars (62.84.10.---)
Datums: 04/01/2019 18:09

autoram

Ja ir kā raksti - "Ilgi esmu strādājis Francijā, es vairs neorentējos LV cenās. Negribu sevi apčakarēt un būt godīgs pret klientu."

Ja neskaidrības ir tikai par LV cenām - sarēķini cik stundas Tev vajadzēs konkrētajam objektam un no tās izrēķini savu mēnešalgu (mēnesī ir 160h). Tad arī sapratīsi esi par tādu naudu gatavs strādāt vai nē. To varēsi salīdzināt ar LV strādnieku mēnešalgas LV, tās Tev varēs labāk pateikt nekā minēt konkrētā objekta darba nianses.

Mansardi ir dažādi, sev siltināju ar vati un to atceros kā vienu no pretīgākajiem darbiem (vienatnē, tupus/guļus zem spārēm ar nestandarta soļiem, caur jumta krēsla ložņāt). To darbu neuzticētu nevienam, jo pārbaudīt viņu nevar. Otreiz savā variantā izvēlētos ko pūšamu.

Cik ir darba alga Latvjā caur forumu vēl var noskaidrot, bet kā iztāmēt "2x100" vai "200mm" u.tmldz mēslus forumā neatradīsi. Nav šeit grāmatvedība vai ISO standarti, kuros var pateikt formai ir jābūt šādai un visa pārējā ir nepareiza. Vai papīrā ir cena par m2 konkrētam objektam vai mistiska cena par m2 un tad visādas papildsadaļas ("ieroču" amortizācija, transports, u.c. ) ar kurām tiek koriģēta objekta sarežģītība vai atstāts kā bonus vai kā neparedzēti kasjaki. Tas viss ir po. Gan pasūtītājam, gan izpildītājam ir jāvienojas tikai par gala ciparu konkrētam darbam. Viss. Ja klients piekritīs, tad strādāsi, ja nepiekritīs, tad tāpat tāmes izpildījuma forma Tevi tāpat neglābs. Runāsiet, kamēr vienosieties par ciparu.

Ja par algām - nu 2tk mēnesī uz rokas Tev pietiks?, Tad 125eur/stundā bez nodokļiem. Sareizini 125 ar objektā plānoto darba laiku stundās un tad izdali ar m2 skaitu. Varēsi "sevi neapčakarēt un būt godīgs pret klientu".

Lai gan nekas personīgs - tomēr iekšēja sajūta saka, ka es negribētu būt raksta Autora klients,. Jo "es vairs neorentējos LV cenās" šķiet nevar būt par iemeslu problēmai. Tā liekas ir daudz nopietnāka un tādēļ es Tev neuzticētu jumta darbus vienam pašam, bez zinoša un sev uzticama darba uzrauga. Cerams kļūdos. Un tādēļ nesabojāsi jumta īpašnieka vispārējo viedokli par celtnieku nozares pāŗstāvjiem Latvijā. Lai veicas.

Re: slīpa jumta siltināšanas izmaksas
Autors: Rx (62.85.87.---)
Datums: 04/01/2019 18:27

..."Ja par algām - nu 2tk mēnesī uz rokas Tev pietiks?, Tad 125eur/stundā bez nodokļiem. Sareizini 125 ar objektā plānoto darba laiku stundās un tad izdali ar m2 skaitu. Varēsi "sevi neapčakarēt un būt godīgs pret klientu"."
2000 Euro dalīts ar 160 stundām ir 12,5 Euro. Vai sevi neapčakarēsi ja...nemaksāsi nodokļus?

Re: slīpa jumta siltināšanas izmaksas
Autors: Pašdarbnieks (77.219.14.---)
Datums: 04/01/2019 21:08

Pie mums kurzemes pusē, cik es esmu saskāries 50-70eu dienā specs grib pelnīt.. Ar specu es domāju cilvēku kurš no pusvārda jau saprot, ko tu gribi un kvalitāte ir atbilstoša. Arī uz materiāliem viņiem parasti ir īpaša cena.
Nu tad rēķini.. uz šito darbu efektīvi ir rukāt divatā it īpaši ja jāsiltina no apakšas.. otram roku pārim skaidrs ka nav šăds cipars jāmaksā..
Kādus 30 m2 prātīgā garā divatā nopakot var.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **  **     **  **      **  **    ** 
 **     **  ***   ***  **     **  **  **  **   **  **  
 **     **  **** ****  **     **  **  **  **    ****   
 ********   ** *** **  **     **  **  **  **     **    
 **     **  **     **  **     **  **  **  **     **    
 **     **  **     **  **     **  **  **  **     **    
 ********   **     **   *******    ***  ***      **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727