UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3
Re: slīpa jumta siltināšanas izmaksas
Autors: agrais (92.49.18.---)
Datums: 18/12/2018 17:32

[putupoliuretans.lv] nu jau pietiks lai saprastu kas tas ir...Man liela boksa griestus nopūta, izdarīja paris stundās.Ar vatem tur būtu čakarejies nedeļām.Un izmaksas būtu lielakas.

Re: slīpa jumta siltināšanas izmaksas
Autors: ETT (46.109.217.---)
Datums: 18/12/2018 18:46

Cilvim nevaid citi risinājumi. Cilvis grib zināt, cik varētu paprasīt par potenciālo haltūru :)

Re: slīpa jumta siltināšanas izmaksas
Autors: Janisjanis (77.219.15.---)
Datums: 18/12/2018 23:09

Putiki izgaro toksiskas vielas, kas ilgtermiņā ietekmēs veselību. Šitos pūšamos neatbalstu...viņus nevar apstrādāt... neapstrādātam ugunsdrošība arī ir pilnīgs Ahtungs.. Nedod dievs tev tavos boksos kāds kakts aizdegsies.. dūmi toksiski..
Zemapmetuma ir cits storijs.

Re: slīpa jumta siltināšanas izmaksas
Autors: agrais (92.49.18.---)
Datums: 19/12/2018 00:37

Janisjanis Wrote:
-------------------------------------------------------
> Putiki izgaro toksiskas vielas, kas ilgtermiņā
> ietekmēs veselību. Šitos pūšamos
> neatbalstu...viņus nevar apstrādāt...
> neapstrādātam ugunsdrošība arī ir pilnīgs
> Ahtungs.. Nedod dievs tev tavos boksos kāds kakts
> aizdegsies.. dūmi toksiski..
> Zemapmetuma ir cits storijs.

Dzīvot vispar nav veselīgi...Ko nu? Mums apkart tik daudz neveseligu lietu ka tie griesti nu butu mazakais ļaunums. Un ko kads vispār var pateikt, cik kas ko indīgu izgaro.Tas viss tik tada paranoja.....

Re: slīpa jumta siltināšanas izmaksas
Autors: valtss (78.84.149.---)
Datums: 19/12/2018 07:21

Es arī piekrītu akmens vates, ekovates piekritējiem. Man ienāca ziņa, ka 12eur/m2 par 200mm, vienam nesen ietāmēja. Var tā būt?

Re: slīpa jumta siltināšanas izmaksas
Autors: agrais (92.49.18.---)
Datums: 19/12/2018 08:05

Es jau nesaku ka vate ir sliktaks variants ka putas. Bet ir dažadas vajadzības, ir vietas kur ar putam ir ertāk, daudz atrak un letak. Un galvenais ka nosedz bez spraugam, bez karkasiem....Piemeram kaut vai man tie boksa griesti. Tur augstums 5 metri...Lai saliktu jebkada veida vati ir jataisa karkass, tad ar kautko janosedz visa ta padarīsana....Tas nozīmē stalažas, materialus karkasam kaut kadus regipšus vai osb. Darbs tur ilgam laikam, un izmaksas arī. Ar putam tas pasakums iznaca 2,5 stundas darbs. Labi, varbūt neizskatas tik skaisti...Bet tas 5m augstumā, un skaistumam tur nozime nav. Perspektiva būs jāsiltina viens jums, ar zemam pazobelem...To atkal darīšu ar putam, jo ar vati tur kvalitativi nav iespejams izdarīt...Plus tam ka metala jumtam nevajag nekadas pleves, tada ir tehnoloģija.Un izskatam ari tur nav nozimes....Un putas labi piemerotas veciem skarda vai cita metala veida jumtiem. Praktiski tur cita varianta nemaz nav....Nu kaut ka ta...

Re: slīpa jumta siltināšanas izmaksas
Autors: pašdarbnieks (195.13.247.---)
Datums: 19/12/2018 10:36

Gaisa kvalitāte ir mērāma.
Šito es neesmu izgudrojis, šito man pasniedzējs Biršs klārēja, kad es deldēju RTU solus ( tas pats Biršs, kas pa swh čalo).
Tie izgarojumi ir atkarīgi no temperatūras, jo augstāka t, jo vairāk izgaro-smird.. Zem metāla jumta vasarā varētu būt pats labums.
Neskatoties uz šito visu, es pats esmu putoplasta piekritējs, ja viņu lieto pareizā tehnaloģijā . Es savu fasādi, piemēram, ar puķiku nosiltināju, jo zemapmetuma viņš ir pasargāts, gan no saules, uzlabota ugunsdrošība, gan arī izgarojumi ir gandrīz nekādi-labs, lēts materiāls.

Re: slīpa jumta siltināšanas izmaksas
Autors: valtss (77.38.153.---)
Datums: 19/12/2018 12:40

Kungi! Neviens neko te nepareizu nav pateicis, BET jautājums ir kādas ir vates ieklāšanas darba izmaksas 200mm vates ieklāšanai. 2x100mm

Re: slīpa jumta siltināšanas izmaksas
Autors: Rx (62.85.87.---)
Datums: 19/12/2018 14:57

valtss Wrote:
-------------------------------------------------------
> Kungi! Neviens neko te nepareizu nav pateicis, BET
> jautājums ir kādas ir vates ieklāšanas darba
> izmaksas 200mm vates ieklāšanai. 2x100mm


Nu kas var būt pareizāks, kā meklēt to, kurš potenciāli veiks šo darbu un prasīt viņam. Tad novērtēt, vai cena adekvāta. Prasīt, kādi darbi būs veicami. Kas sarežģīts, kas vienkārši paveicams. Kur krīt darba ražība...un cik laika tas varētu patērēt. Laiks ir nauda...vienam laiks ir vienā cenā, citam citā. Tirgus un nekas cits.

Re: slīpa jumta siltināšanas izmaksas
Autors: valtss (78.84.149.---)
Datums: 19/12/2018 20:57

Protams, tas ka cena nav kalta akmenī ir skaidrs. Bet jābūt kādai aptuvenai cenai ar kuru tad pēc fakta variēt.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **        **  **     **  ********   ******** 
 **     **        **  **     **  **     **  **       
 **     **        **  **     **  **     **  **       
 **     **        **  **     **  **     **  ******   
  **   **   **    **   **   **   **     **  **       
   ** **    **    **    ** **    **     **  **       
    ***      ******      ***     ********   ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727