UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Kaimiņu šķūnis ar ieeju pret ielu...
Autors: Neizpratnē (77.219.9.---)
Datums: 11/08/2018 23:37

Kaimiņiem uz sava zemesgabala robežas ir sen uzbūvēts koka šķūnis. Šķūnis robežojas ne tikai ar manu zemi, bet arī ar ceļu (nu varbūt 10 cm no ceļa), ko abi lietojam kā iebraucamo ceļu. Šķūņa ieeja ir pret šo ceļu, kas nozīmē, ka atverot šķūņa durvis, savā sētā vairs netieku. Pēc visiem publiskajiem dokumentiem, šis ceļš vispār ir pašvaldības ielas atzars.
Tagad kaimiņi sākuši aizrādīt, ka es mēdzu uz pus dienu novietot mašīnu pret šķūņa vārtiem. Kārtojot savu sētu šad un tad pabraucu ārā no sētas, šķūņa durvis nosedzu, bet viņi pie savas mājas ar auto piebraukt var, turklāt vienmēr esmu turpat un pajautāt palaist pie šķūņa arī vienmēr var.
Gribu zināt, vai viņi sava šķūņa durvis vispār drīkstēja būvēt ielas pusē. Man jau liekas, ka savā ēkā ieejai ir jābūt no savas zemes, nevis ielas.

Re: Kaimiņu šķūnis ar ieeju pret ielu...
Autors: Hmm (213.180.113.---)
Datums: 12/08/2018 09:09

Ja tu saki, ka tas ir ceļš, tad uz šo vietu attiecas ceļu satiksmes noteikumi, kuri saka:
122. Aizliegts stāvēt:
122.2. citās vietās, kur stāvošs transportlīdzeklis var neļaut braukt (iebraukt vai izbraukt) citiem transportlīdzekļiem vai traucē gājēju pārvietošanos;

Tā kā uzmanies, ja viņi sāks saukt policiju, dabūsi sodu.
Par pārējo neņemos komentēt.

Re: Kaimiņu šķūnis ar ieeju pret ielu...
Autors: ETT (95.68.18.---)
Datums: 12/08/2018 13:56

Un tad kaimiņi noliks savu mašīnu šķērsām, priekšā Tavam iebraucamam ceļam pusi dienas, jo vi;niem būs šķūnis jākārto...

Re: Kaimiņu šķūnis ar ieeju pret ielu...
Autors: Neizpratnē (91.105.59.---)
Datums: 12/08/2018 17:21

Arī tā jau ir bijis. Un neviena nav tuvumā un es sēžu mašīnā un gaidu.

Re: Kaimiņu šķūnis ar ieeju pret ielu...
Autors: ETT (95.68.18.---)
Datums: 12/08/2018 19:58

Tad tā ir tikai attiecību problēma. Būs labas attiecības - viss savstarpēji uzlabosies, bet, ja sliktas - varēsiet utoties līdz 7 augumam. Tik pašu ziņā, kāds rezultāts vēlams...

Re: Kaimiņu šķūnis ar ieeju pret ielu...
Autors: Pašdarbnieks (77.219.10.---)
Datums: 12/08/2018 20:53

Aizej uz būvaldi un noskaidro vai tas šķūnis vispār ir legāla būve. Ja ir nelegāla tad viņiem viņu nāksies vai nu legalizēt vai nojaukt. Lai legalizētu, viņiem nāksies no tevis saņemt akceptu, paraksta veidā. Un šajā brīdī vari izpausties... protams atiecības būs galīgi sabeigtas..

Re: Kaimiņu šķūnis ar ieeju pret ielu...
Autors: Vidzeme (46.230.136.---)
Datums: 13/08/2018 00:42

Kas tas par kaimiņu,kam šķūnis pie paša ceļa? izklausās pēc padomju stagnāta,kam kautkādi noteikumi ir sveši un tas šķūnis gan jau ar padomju laikos uzklapēts.Pirmais protams jāveic pārrunas. Man nesen bija problēma,ka kaimiņa koki lien manā teriotrijā,tie ir pārāk tuvu sētai un zari man traucē. Vienā dienā šis apzāģēja.To es saprotu,ka cilvēks saprot,bet ir viena daļa,kas ir totāli auni.

Re: Kaimiņu šķūnis ar ieeju pret ielu...
Autors: Aldiss (77.219.9.---)
Datums: 13/08/2018 12:12

Ja šķūnis ir uzcelts padomju laikos un iegrāmatots, tad tam ir visas tiesības tur atrasties.
Tas, ka kaut kad vēlāk plānos ir uzzīmēti ceļi, sarkanās līnijas servitūti un noteikti pašvaldības apbūves noteikumi, nekādi nemaina šķūņa likumīgās tiesības tur atrasties.
Ja slinkums iet uz būvvaldi, var paskatīties kadastrs.lv.



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********   ******   **    **  **     ** 
  **   **      **     **    **  ***   **  ***   *** 
   ** **       **     **        ****  **  **** **** 
    ***        **     **        ** ** **  ** *** ** 
   ** **       **     **        **  ****  **     ** 
  **   **      **     **    **  **   ***  **     ** 
 **     **     **      ******   **    **  **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727