UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Dzelzsbetona vs keramzīta vs gāzbetona pārsedzes
Autors: Savejais (83.99.137.---)
Datums: 22/03/2018 13:15

Sveiki, konkrētāk interesē logu pārsedzes. Vairāk sliecos uz dzelzsbetonu vai keramzīta pārsedzēm, bet droši izsakiet viedokli par gāzbetona arī. Māja no keramzītblokiem. Kapēc izmantot dzelsbetona logu pārsedze, kapēc nē, tie paši jautājumi par keramzīta fibo pārsedzēm.

Re: Dzelzsbetona vs keramzīta vs gāzbetona pārsedzes
Autors: Niks (neīstais) (80.89.75.---)
Datums: 22/03/2018 21:08

Es jau nu "nejauktu bākā kokteili" un ja būvētu no kearmzītblokiem ārsienas, tad arī liktu keramzīta bloka pārsedzes, ja būtu gāzbetona mūris, tad gāzbetona pārsedzes, utt.
Otrs variants ir protams pašam virs pārsegumiem tasīt veidņus un liet tajos betonu. Es izvēlējos šo variantu viena iemesla dēļ - objekts (lauku māja) atradās pietiekami tālu no civilizācijas, lai sauktu kādu celšanas mehānismu, kas man uzceļ tās pārsedzes. Tas sanāktu diezgan dārgi, turklāt, ja būvē 1,5 stāvu māju, tad šim nolūkam pacēlājs jāsauc vismaz divreiz.
Taču, otrreiz ja būvētu, tomēr visticamāk liktu gatavās pārsedzes, jo stiept tos ar javu pildītos spaiņus pa stalažām arī nav nekāda izklaide. Tas pasākums diezgan ievelkas (veidņu gatavošana, armēšana, javas sagatavošana, saliešana).

Re: Dzelzsbetona vs keramzīta vs gāzbetona pārsedzes
Autors: jtdesign (83.243.94.---)
Datums: 23/03/2018 09:37

Keramzīts-keramzīts un gāzbetons-gāzbetons, pat ļoti neiesaku jaukt. Tā kā dzb pārsedzes automātiski ir aukstuma tilts, kas keramzītbetona un gāzbetona pārsedzēs daļēji atrisināts (gandrīz neatšķiras no pārējā sienas mūra), visu jāskata kompleksi.

Re: Dzelzsbetona vs keramzīta vs gāzbetona pārsedzes
Autors: Savejais (83.99.137.---)
Datums: 23/03/2018 09:40

Vai tad keramzīta un dzelsbetona pārsedzes nevar pasūtīt jau gatavas? Esmu daudz kur redzējis, ka liek dzeslbetona, man keramzīta pārsedzes neievieš tik lielu uzticību kā dzelsbetons, varbūt vienkārši neesmu pietiekoši izglītots šajā jautājumā. Toties keramzītam droši vien nevajag krānu, ar kuru var kraut tās pārsedzes, pareizi?

Re: Dzelzsbetona vs keramzīta vs gāzbetona pārsedzes
Autors: Savejais (83.99.137.---)
Datums: 23/03/2018 10:05

Pirmo stāvu pārsegs dzelsbetona pārsedzes, aizmirsu piebilst.

Re: Dzelzsbetona vs keramzīta vs gāzbetona pārsedzes
Autors: pašdarbnnieks (195.13.247.---)
Datums: 23/03/2018 10:44

Galvenā atšķirība starp keramzīta(gāzbetona) un dzelzsbetona pārsedzēm ir nestspēja.
Lieliem laidumiem tās vieglbetonu pārsedzes paliek neadekvāti dārgākas salīdzinot ar dzelzsbetona pārsedzi un ar mazām nestpējām.

Divmetrīgas keramzīta pārsedzes savā būvē kopā ar kompanjonu sacēlām ar rokām. Sver viņas 70-80 kg. Kad atvedu uz objektu uzreiz apklāju ar šīfera loksnēm un novietoju vējainākā vietā , lai paliek vieglākas.. Uz lieliem laidumiem 3m, 3,5m es betonēju- lētāk un drošāk.

Re: Dzelzsbetona vs keramzīta vs gāzbetona pārsedzes
Autors: Savejais (83.99.137.---)
Datums: 23/03/2018 11:43

Kur var atrast info par nestspēju keramzītam un dzelsbetonam?



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********   **      **  **     **  ********  
 **        **     **  **  **  **  ***   ***  **     ** 
 **        **     **  **  **  **  **** ****  **     ** 
 ******    ********   **  **  **  ** *** **  ********  
 **        **         **  **  **  **     **  **        
 **        **         **  **  **  **     **  **        
 ********  **          ***  ***   **     **  **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727