UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: Dzīvokļa stāvvada remonts.
Autors: protuprotu (78.84.231.---)
Datums: 03/02/2018 20:07

Ko saka ugunsdzēsēji, kad nedegošo čuguna trubu nomaina ar plastmasu? Ugunsgrēka gadījumā uguns no pirmā stāva var ātri nokļūt līdz augšējam.

Re: Dzīvokļa stāvvada remonts.
Autors: soseds2 (87.226.51.---)
Datums: 04/02/2018 17:59

Ugunsdzēsības manžetes ir prasība likt junbūvējamos objektos. Pie stāvvada nomaiņas nav tāda prasība.

Re: Dzīvokļa stāvvada remonts.
Autors: Santa111 (212.3.194.---)
Datums: 19/06/2018 15:15

Man ir līdzīga problēma ar karstā ūdens stāvvadu.
2x jau metināts, citā vietā ir uzlikta 1 skava un redzu, ka apakšējā daļa arī jau ir sulojusi, viss sarusējis, bet cauri vairs netek.
Tagad jau ir pagājis 1 gads - abi turās vienlīdzīgi.

Apsaimniekotājs pastāv uz to, ka man jāmaina trubas par saviem līdzekļiem, es pastāvu uz to, ka tas ir kopīpašums, kas nav mainīts kopš daudzīvokļu mājas uzcelšanas bet nevaru atrast nevienu likumu uz kuru atsaukties.

Apakšējie kaimiņi nepiekrīt stāvvada maiņai jo viņiem svaigs eiro remonts un es viņus saprotu. Mums metinot pirmo reizi sabojāja jaunās flīzes, ko mēnesi atpakaļ bijām uzlikuši un rokas uz remonta pabeigšanu vienkārši nolaidās, jo sabojāja tādā vietā, ka 1m3 būtu jākaļ nost.

Šobrīd, mīļā miera labad, esmu nopirkusi jaunu trubas izlocīto posmu, ja nu plīst, lai ir ko uzreiz nomainīt, bet tur ar - tomēr kkas būšot jāpērk klāt savienojumi utt.

Tā es apdrošināju dzīvokli, remontu atliku un gaidu to dienu, kad plīsīs, jo ja būs avārija, tad nomainīs par kopējiem līdzekļiem.

Nav jau labākais risinājums, bet man pacietība ir.

Re: Dzīvokļa stāvvada remonts.
Autors: soseds2 (87.226.51.---)
Datums: 20/06/2018 12:31

Pieredze tāda, ka var lāpīt ilgi un tāds tas stāvvads nostāvēs vēl kādus gadus 10. Apsaimniekotājam ir pienākums mainīt stāvvadus, ja tie ir avārijas stāvoklī. Avārijas stāvoklis ir pilnībā neremontējama caurule. Parasti, diemžēl, maina pa posmiem. Ik mēneša maksā jābūt iekļautiem izdevumiem , kurus uzkrājot var veikt lielākus remontdarbus.
Ar jevroremontiem ir tā, ka jābūt piekļuvei pie stāvvadiem jebkurā gadījumā. Avārijas gadījumā flīzes, kas pielīmētas priekšā stāvvadam būs jānoplēš.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  ********   **     **  **    ** 
 **     **  **   **   **     **  **     **  **   **  
 **     **  **  **    **     **  **     **  **  **   
 **     **  *****     ********   **     **  *****    
  **   **   **  **    **     **   **   **   **  **   
   ** **    **   **   **     **    ** **    **   **  
    ***     **    **  ********      ***     **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727