UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Boileris dzivoklim
Autors: joki (80.70.23.---)
Datums: 02/02/2015 14:10

Sveiki.
Iesakiet kadu normalas firmas elektrisko boileri dzivoklim, bet lai tas butu:
1) daudz maz kads no top(vai vismaz top zema plaukta) firmas boileriem.
2) Tadu kam sildelements NAV udenii.
3) ar biezu siltumizolacijas slani.

Kadi vispar LV ir Top boileru razotaji? un kads ir standarta un max siltumizolacijas slanis boileriem?
Kadas atsauksmes par DRAZICE?



Labots 1 reizes. Pēdējo reizi labots 02/02/2015 14:13, labojis joki.

Re: Boileris dzivoklim
Autors: elektriķis Māris (178.16.22.---)
Datums: 02/02/2015 16:34

Dražice ir viena no biezākajām izolācijām. par jaunākajiem modeļiem neko nezinu, pats pirku 2003. gadā. Tiesa boileris sāka tecēt, iespējams kautkāds defekts, garantija jau bija beigusies :(. anods tika mainīts regulāri.
Noteikti neaizmirsti par izplešanās trauku! iespējams tieši šī trauka neesamība nobeidza manu dražice.

Re: Boileris dzivoklim
Autors: binary (178.16.22.---)
Datums: 02/02/2015 18:18

joki Wrote:
-------------------------------------------------------
> 2) Tadu kam sildelements NAV udenii.

Kā šitais izpaužas?

Re: Boileris dzivoklim
Autors: Viesturs470 (178.16.22.---)
Datums: 02/02/2015 19:32

pašam ir pieredze ar Ariston diemzēl ne parāk ilga lai kaut ko īpaši rekomendētu.! Pirms pirku parsīju dažiem, kas lietojuši un viņi teica ka pēc pašu pieredzes izvēlētos ne no galīgi lētā gala !

Uzņēmumā lietoja kaut ko industiālāku un no dargā gala (buderus), bet tāpat pēc padsmit gadiem sāka tecēt un tāpēc bija jāizšķiras ko darīt turpmāk un paskatoties uz cenām nonācu pie secina'juma, ka ir vērts noriskēt un paņemt poļu Elektromet jo cenu attiecība bija 3/1 ! ! !
Protams izpildījums nebija tik perfekts un parametri arī sliktāki, taču kam man tā superizolācija, ja viņš stāv apsildītā telpā, neviss "škūnītī " !! !

Un tas izpildījums, ka sildītājs nav udenī, mani nepārliecina - vispirms praktiski ir sliktāka siltuma novadīšana un līdz šim skatoties kā uzvedas ūdenī esošie nenesmu novērojis, ka būtu kādas problēmas, bet tas protams ir atkarīgs no ūdens cietības, kaut mana loģika saka ka ja notiek apkaļķošanās tad tens deformējas un apkaļķojums tāpat nokrīt

Re: Boileris dzivoklim
Autors: khe (178.16.22.---)
Datums: 03/02/2015 09:13

Elektroluksam arī nebija sildelementi ūdenī, nez kā jaunajiem. Pie kam nav gadījies vēl sastapt nobeigušos - laikam šie ir salīdzinoši reti.

Re: Boileris dzivoklim
Autors: otrdienis (178.16.22.---)
Datums: 03/02/2015 12:32

Man lauku mājā ir Dražice boileris 120 l kopš 2000. gada. Māja pārsvarā tiek izmantota vasaras periodā - martā palaižu ūdeni un sāku to sildīt, novembrī ūdeni noleju. Bet vairākas sezonas mājā ir dzīvots arī ziemā, kad boileris darbojās visu cauru gadu.
Pieredze rāda, ka pie visu laiku ieslēgta boilera, tas tērē 100 kwh mēnesī uz vienu cilvēku - kad esam 2, tad attiecīgi 200 kwh, kad esam 4 - 400 kwh - pie normālas lietošanas bez īpašas taupīšanas.
Pavasaros un rudeņos bieži svētdienās atslēdzam boileri no strāvas, bet trešdien tad vēl ir saglabājies silts ūdens - tātad, siltumu tur labi.
Sākotnēji bija doma regulāri tīrīt boileri, bet pat pēc 15 gadiem elektrības patēriņš nav mainījies, ūdens uzsildīšanas laiks arī ir normāls un tāpēc nekas nav darīts - pat daudz pieminētais anods nav aiztikts vai mainīts. Bet boilers ne pil, ne ko citu sliktu dara. Tā kā es varu atbalstīt Dražice boileru.

Re: Boileris dzivoklim
Autors: soseds2 (178.16.22.---)
Datums: 04/02/2015 07:54

Elektroluks ir pagaidām labākais un ilgmūžīgākais. Par Dražici un Thermor arī neko sliktu nevaru teikt.
Jāskatās pēc ražotāja norādītajiem parametriem: Tena veids, metāla biezums, pārklājums, siltinājuma biezums, jauda utt.

Re: Boileris dzivoklim
Autors: ETT (178.16.22.---)
Datums: 04/02/2015 22:06

Dražice no 2003. Vēl funkcionē :)

Re: Boileris dzivoklim
Autors: ibm (178.16.22.---)
Datums: 18/02/2015 16:10

Man gan nav dzīvoklī, bet mājā, iespējams, tas tev nederēs. ELEKTROMET, kombinētais 200l boileris, stāv uz grīdas. Iet kopš 2006.gada. Protams, kopju to (anodi, mucas un sildelementa tīrīšanas utt), jo man ūdens nav diez cik "skaists", ar visiem filtriem šāda tāda draza veidojas.

Domāju, tā ir katra paša izvēle: darīt kaut ko vai nedarīt neko. Tas atkarīgs no tā, cik bieži jāmet ārā boileri un jāņem nākamie, protams, no finansēm, ko tam vari atvēlēt un no tā, cik vienkārši ir konkrētajā sistēmā nomainīt boileri.

"Krekla" tipa sildelementi jeb "muca mucā", kad sildelements nemirkst ūdenī arī ir savi mīnusi, bet boileri tīrīt būs vieglāk, jo nemaisīsies tā "čūska" pa iekšu. Nu, ja nedarīt neko, tad savukārt ir pie kājas, kāda ir boilera konstrukcija :D



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   **      **  **     **  **    **  **     ** 
 **     **  **  **  **  **     **   **  **   **     ** 
        **  **  **  **  **     **    ****    **     ** 
  *******   **  **  **  **     **     **     **     ** 
        **  **  **  **  **     **     **      **   **  
 **     **  **  **  **  **     **     **       ** **   
  *******    ***  ***    *******      **        ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727