UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Grīdas siltināšana lauku mājā
Autors: Nejaanis (178.16.22.---)
Datums: 08/01/2015 14:40

Vannas istabu kad pērbūvēju tad starp lāgām piebēru ar beramo vati, pa virsu "durelis"skaiduplāksnes 2x15 mm. un linoleju. ir ok.

grauzēji nāk uz rijamo. ja viņiem to opciju atņem- aizmūk paši.

Re: Grīdas siltināšana lauku mājā
Autors: arre (178.16.22.---)
Datums: 08/01/2015 15:17

Nejaanis Wrote:
-------------------------------------------------------
> grauzēji nāk uz rijamo. ja viņiem to opciju
> atņem- aizmūk paši.

Nav īsti taisnība. Es savā lauku mājā konsekventi ievēroju to, ka nekad neatstāju nekādu rijamo. Bet rudeņos vienalga uzrodas peles - meklē siltumu. Peles nav tādas kā pilsētā - diezgan lielas, ar baltiem vēderiem. Pētnieki izpētījuši ka peles var pārtikt arī no putekļiem, zirnekļu tīkliem un beigtām mušām. Protams, ja pieejams siers un desa, tad putekļus neaiztiek:)

Re: Grīdas siltināšana lauku mājā
Autors: Nejaanis (178.16.22.---)
Datums: 08/01/2015 16:30

lauku peles jā. bet pavasarī tās laižas prom (lielākā daļa)
es vairāk biju domājis par žurķiem.

Re: Grīdas siltināšana lauku mājā
Autors: gints__ (178.16.22.---)
Datums: 08/01/2015 16:48

Man laukos, reāla lauku viensēta, apdzīvota tikai sestdienās svētdienas, un arī tad ne vienmēr, rudeņos un ziemā peļu ir PILNS! Rij visu - sākot ar stiklšķiedras sietu (stāvēja pārpalikums rullī), crocks stila mīkstajām čībām un beidzot ar gumiju un makšķerauklu. Pa vasaru problēmas nav, ziemā pilnīgs pī.

Re: Grīdas siltināšana lauku mājā
Autors: Raiobi (212.3.195.---)
Datums: 27/02/2018 23:13

Nejaanis Wrote:
-------------------------------------------------------
> grauzēji nāk uz rijamo. ja viņiem to opciju
> atņem- aizmūk paši
Es arī nepiekrītu!!!
Lai gan dzīvoju Rīgā, bet vecā Zvejnieku mājā, esmu redzējusi visādus grauzējus un dzirdējusi visādas skaņas.
» Putuplastu un Makroflex tik tiešām šīs grauž sporta pēc, vai histērijas pēc- kā gan viņas eju atļāvos aizpūst !!! Troksnis ir katastrofāls !
» vāc nost visu kas ēdams, tak pa sienām rāpjas augšā un gāž pat sveces no plaukta Pat atrod vājo punktu vecā grīdas dēlī, skaties no rīta virtuves vidū caurums grīdā...
» jaucot nost veco plīti un krāsni, gar skursteni izvilkām 3 spaiņus ar plastmasas maisiņiem u.c. atkritumiem, tad brīnies, kapēc krāsns durtiņas pa nakti grabinās un kurinášana vejā...
»protams arī pagrīde bija izvandīta ne pa jokam - sķembas, vate un biezs saplāksnis, cita varianta nav- tagad ziemā kaut ar zeķēm var staigāt, grauzēji laikam zobus aplauza, iekšā netika.

Re: Grīdas siltināšana lauku mājā
Autors: Viniks (46.109.234.---)
Datums: 12/05/2018 08:49

Vai variet ieteikt kādu meistaru/darbu veicēju, kuram ir pieredze koka māju grīdu siltināšanā?

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **   *******   ********   **    ** 
 **     **  **     **  **     **  **     **  **   **  
 **     **  **     **         **  **     **  **  **   
 *********  **     **   *******   ********   *****    
 **     **  **     **         **  **         **  **   
 **     **  **     **  **     **  **         **   **  
 **     **   *******    *******   **         **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727