UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Garāžas būvniecības izmaksas.
Autors: Maaaris (178.16.22.---)
Datums: 01/12/2014 16:49

Sveiki.

Gribu uzbūvēt garāžu, bet nezinu vai varu to atļauties, vieta būvniecībai, doma ir pašam. Gribētu apmēram 450x700x350 izmēros, kas sienās atskaitot durvis aptuveni būtu 76m2. No kāda materiāla būvēt, kas sanāk lētāk, keramzītbloki? Koka variants netiek izskatīts, varbūt ir kādi paneļi?
Kas no dokumentālās puses vajadzīgs būvniecībai, un kur man ir jāiet, jo saprotu vajadzēs būvatļauju un projektu? Cik tas aptuveni viss maksā? Garāža ir padomā prasta, taisnstūrveida ar slīpo jumtu.

Re: Garāžas būvniecības izmaksas.
Autors: Hz (178.16.22.---)
Datums: 01/12/2014 19:57

Būvvalde.

Re: Garāžas būvniecības izmaksas.
Autors: Didzisp (178.16.22.---)
Datums: 01/12/2014 20:55

Taisies pats autiņu remontēt? Citādāk garāža mūsdienās nafig nav vajadzīga. Nav jau krievulaiki, kad žigulīti ziemā uzlika uz klučliem un visas durvis turēja vaļā, lai gumijas nenosēžas:). Autiņu vislabāk glabāt atklātā nojumē, lai vējš velk cauri, bet sniegs nesnieg virsū. Četri stabi un jumts. Nu tas dārgi nemaksā. Cita lieta, ka daudzi būvē garažu, bet dzīvē tajā tura zāles pļāvēju, dārza frēzi, grābekli, grilu,lāpstu, spaiņus, vārdu sakot, izmanto kā palīgmāju. Tad jābūvē kāda saimniecības ēka, nevis garaža.

Re: Garāžas būvniecības izmaksas.
Autors: Maaaris (178.16.22.---)
Datums: 09/12/2014 00:51

Paldies par atbildēm, nu man viss ir kristāl skaidrs, Didzi varbūt Tev personiski varu naudu pārskaitīt par izsmeļošo padomu, jo tas ir vairāk par paldies vērts.
Iešu jautāt citur padomu.

Re: Garāžas būvniecības izmaksas.
Autors: Aigaritto (178.16.22.---)
Datums: 10/12/2014 20:27

par izmaksam neatbildeshu, bet par didza komentaru gan..vecit tev nekad nav bijusi garaza tapec ta runa...man majas ir neapkurinama garaza kura pat pie -20 bija apmeram +5 gradi un tici man tas ir tads kaifs iekapt nosaciti silta un sauca mashina...garaza ir super lieta. nebridi nenozeloju ka ierikoju garazu...

Re: Garāžas būvniecības izmaksas.
Autors: binary (178.16.22.---)
Datums: 11/12/2014 08:06

Runā jau, ka tajos +5°C, kad ārā ir -20°C, mašīnas forši pūstot ;) 2 gadus vecām, kuras pēc gada plānots mainīt, protams, nebūs aktuāli. 10 gadus vecām, ar kurām plānots braukt vēl 5 gadus - jau cita runa.

Sildīt var arī citādos veidos - sākot ar attālinātu auto iedarbināšanu no auto pults un beidzot ar autonomo apsildi no 220V - otrais variants priekš auto būs daudz draudzīgāks.

Par Didzisp minēto saimniecības ēku gan nepiekritīšu - jā, to var darīt, bet IMHO arī atsevišķa telpa mājā šādiem nolūkiem ir OK.

Aigaritto, starp citu - tā Tava neapkurināmā garāža ir kā piebūve pie mājas (t.i., saņem siltumu caur mājas sienu)? Jebšu atsevišķi stāvoša? Kādas sienas, grīda, siltinājums?

Re: Garāžas būvniecības izmaksas.
Autors: Vilnis_Radio (178.16.22.---)
Datums: 11/12/2014 09:33

Papildinot binary jautājumu - kāda ir ventilācija tajā garāža -20 +5.

Atvērtā nojume ir forši, bet man šķiet, ka labāks variants būtu slēgta, bet ar ļoti labu ventilāciju. Tas tāpēc, ka ziemā labi sniegs staigā un atvērto nojumi diezgan stipri pieber ar sniegu. Ja man būtu jābūvē, tad taisītu koka karkasa (lai nebūtu visādas kondensācijas laika maiņā) ar nolaižamiem vārtiem un gaisa spraugām ventilācijai un auto sildītu ar 220.

Re: Garāžas būvniecības izmaksas.
Autors: Didzisp (178.16.22.---)
Datums: 11/12/2014 10:57

Aigaritto, Tu kļūdies, ir man labiekārtota apsildāma garāža, kurā es remontēju visus ģimenes autiņus. Ikdienā gan autiņu zem jumta neturu. Nē nu kad sola baigos sniegus, tad divus autiņus iedzenu garažā, bet tad durvis paliek vaļā, lai sniegs un ledus nedabū kust.

Re: Garāžas būvniecības izmaksas.
Autors: Aigaritto (178.16.22.---)
Datums: 11/12/2014 19:24

Automatiskas garzas durvis pashas ir viena liela ventilacija. un vel luka uz beniniem ir garaza
Garzas siltinata no arpuses ar 10cm putiku, un ari ieksheja siene kas robezojas ar ieshteplam siltinata ar 10 cm vati ! Grida ielikts 5cm ar spundi extrudetais putiks. griesto iepusta paroc berama vate 30 cm.

nezinu ko jus cepjaties par pushanu ! iebraucot mashinu garzas mashina pati ir viens liels radiators...uzkarsis motirs, bremzes utt un tas viss atdod siltumu un dziest kadu laiku...

garzas nav atsevishki, bet robezojas ar maju

Re: Garāžas būvniecības izmaksas.
Autors: Sqq (46.109.98.---)
Datums: 21/09/2020 22:15

Anidoo ir kaktu kantoris, palasiet sudzibas. Lv



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **    **  **     **  **        **    ** 
 **    **  **   **   **     **  **        **   **  
     **    **  **    **     **  **        **  **   
    **     *****     **     **  **        *****    
   **      **  **     **   **   **        **  **   
   **      **   **     ** **    **        **   **  
   **      **    **     ***     ********  **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727