UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

antikvariāts
Autors: vinsh (178.16.22.---)
Datums: 20/03/2014 12:12

Labdien!

Interesē un patīk senas lietas.Domāju ,ka neesmu tāds vienīgais.Tā kā šeit ir celtniecības portāls,tad varbūt šajā topikā varam dalīties ar savām zināšanām par veco laiku darbarīkiem un dažādām tehnoloģijām.
Piemēram,kaut kad nesen ss.lv atradu interesantu eksemplāru(http://www.ss.lv/msg/lv/home-stuff/canvas-antiques/antiques/farm-antiques/odffg.html)koka virpa un izskatās,ka arī lentzāģis.
kautko tādu redzu pirmo reizi un cepuri nost tā laika meistatiem.Tātad, ja kādam ir kautkas interesants ir pieejams ,lieciet bildes un neskopojieties arī ar informāciju.

Re: antikvariāts
Autors: Didzisp (178.16.22.---)
Datums: 20/03/2014 19:01

Interesants tas universālais darbagalds. Godīgi sakot siekala tek un gribētos savā kolekcijā, bet diez vai no sievas mīļus vārdus par šādu pirkumu sagaidīšu :)
Man kolekcijā ir šitāds brīnums
[fotki.lv]
Esot rokas tapu virpa.
Šitā ir baļķu cilājamā "pincete'' ar kuru plostnieki esot baļķus cēluši no ūdens ārā
[fotki.lv]

Re: antikvariāts
Autors: Didzisp (178.16.22.---)
Datums: 20/03/2014 19:15

Pazvanīju intereses pēc par to virpu. Esot nopārdota par 1500. Nepaparasīju kādā naudā, bet es gan neesmu tik liels fans uz vecām mantām, lai tādu naudu izdotu. Meistari mūsdienās uz tāda darbagalda nestrādās, bet tīri smukumpēc nolikt, nu ta sbišku par traku.

Re: antikvariāts
Autors: vinsh (178.16.22.---)
Datums: 20/03/2014 20:38

man pašam vēl ir kautkāds sens galdnieku,namdaru mērāmais instruments,bet šobrīd bildes nav pieejamas.kautkas līdzīgs cirkulim,bet gali atliekti un pa vidu regulējas ar skrūvi.
Didzisp esmu to tavu virpiņu redzējis klātienē pirms pāris gadiem.Un tavu radio kolekciju ari labi atceros.Super.

Re: antikvariāts
Autors: Didzisp (178.16.22.---)
Datums: 21/03/2014 21:48

Diemžēl mūslaikos ir divas galejības,vai nu vecos darbarīkus izmet miskastē, jo kam tad to sūdu vajag, vai prasa par tiem neadekvātu samaksu. Beigās neviens nepērk un atkal izmet miskastē. Man vienkārši žēl to veco instrumentu. Nē es protams saproru, ka ar akumulatora skrūvmašīnu bērzā elementāri, fiksi var izurbt caurumu un sulas tecināt, bet man ar vectēva urbi tomēr sulas sanāk garšīgākas :).

Re: antikvariāts
Autors: Rx (178.16.22.---)
Datums: 21/03/2014 22:36

......un tā sakrājās daudz, daudz kas............

Ozolkoka mēbeles
Autors: luigi (80.254.219.---)
Datums: 31/03/2021 10:57

Labdien, draugi.
Vajag Jūsu sekojošo viedokli par šīm mēbelēm.
Plānoju pārdot ozolkoka skapi un naktsgaldiņu, bet nevaru īsti saprast šo mēbeļu vērtību.
Ir viedoklis no zinoša cilvēka, ka skapis varētu maksāt pie 700 EUR un naktsgaldiņš pie 200 EUR.
Ja ir kāds zinošs šajā jautājumā, lūdzu padalāties ar informāciju.
Mēbelēm ir emblēma ar I. Rīgas Galdnieku un Kresl. S-ba ''Asociacija''
Paldies.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********   **    **  **    **  **        
 **     **  **     **  ***   **  ***   **  **    **  
 **     **  **     **  ****  **  ****  **  **    **  
 *********  ********   ** ** **  ** ** **  **    **  
 **     **  **     **  **  ****  **  ****  ********* 
 **     **  **     **  **   ***  **   ***        **  
 **     **  ********   **    **  **    **        **  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727