UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3
Jumta logi
Autors: lūdzu info (178.16.22.---)
Datums: 03/07/2013 11:33

Sveiki,
vēlējos pajautāt vai kādam ir bijusi nopietnāka saskare ar Jumta logiem?
Konkrēti interesē ar izmēriem 55x98 saprotu kā tāda šaujamlūka vien ir, bet šoreiz jāiztiek ar tādiem..
Īpaši ar energoefektivitāti pašām paketēm neaizraušos tāpēc velme būtu ražotāju lētais gals.

Interesē atšķirības kuras ir novērotas starp logu ražotājiem..
Tātad:
Kā ir ar lakas kārtām, vai ļoti daudz izsaka vai ir divas kārtas vai trīs?

Kuru logu firmu pieslēgumi ir kvalitatīvāki?
Liekot logu vēlos izmantot visus izolācijas veidus ko ražotājs var piedāvāt, jo orģinālajam būtu jābūt salīdzinoši ok (Tvaika barjera utt)

Re: Jumta logi
Autors: v_t (178.16.22.---)
Datums: 03/07/2013 13:59

es otrreiz vairs neliktu.
iesaku pārdomāt jumta loga vajadzību.

Re: Jumta logi
Autors: Vilnis_Radio (178.16.22.---)
Datums: 03/07/2013 14:47

Principā arī interesē šis jautājums, jo man plānā 150m mansards.

Arī esmu dzirdējis diezgan izplatītu viedokli, ka jumta logus labāk nelikt, bet vēlētos dzirdēt sīkāku pamatojumu, jo man pie 150m2 kaut kā gaismu taču vajadzētu. Gala logi tad jāplašina gandrīz pa maksimumu!? Savukārt viens mans draugs uzbūvēja mansaradu un arī neielika vienu ekstra logu, kā bija ieteikuši jumiķi un tagad viņš tā kā domā, ka tomēr vajadzēja likt.

Re: Jumta logi
Autors: lūdzu info (178.16.22.---)
Datums: 03/07/2013 14:52

Diemžēl manā gadījumā tas Jumta logs būs nepieciešams..
vienkārši ir divas mazas guļamistabas, kurās ir'nepieciešams vismas kaut kāds caurums lai ienāk dabīgā gaisma.
Itkā ir iepsējams ielikt logus vienā gala sienā, bet tā kā telpas ir maz tad tā kārtīgi padomājot tā ir vienīgā siena kur var ielikt kādu drēbju skapi...

v_t
kas Jūsu gadījumā ir izraisījis tādu atieksmi pret šiem logiem, varētu vairāk uzzināt?

Re: Jumta logi
Autors: v_t (178.16.22.---)
Datums: 03/07/2013 15:03

jumta logs saprotamu iemeslu dēļ ir siltuma caurlaidīgāks par labi izolētu jumtu.
tādēļ, uz tā uzsnidzis sniegs, pie nelieliem mīnusiem uz loga kūst un sasalst tūlīt aiz loga, veidojot ar laiku pamatīgu ledus kluci. atkušņa laikā ledus klucis neļauj ūdenim aiztecēt, tas meklē visādus ceļus, sūcas zem dakstiņiem, uz augšu un tek tur kur nevajag.
lai no tā izvairītos, regulāri jānotīra sniegs no loga. ja snieg bieži un augstu jākāpj, tad apnīk.
un ja pie uzkāpšanas ir grūti tikt klāt?

uz ziemu var logu siltināt. tas problēmu mazina, bet nelikvidē.

Re: Jumta logi
Autors: lūdzu info (178.16.22.---)
Datums: 03/07/2013 15:06

Paldies par atbildi.
tā kā domāju izvēlēties logu ar parastu paketi nevis tur ūber krutās ar šo problēmu rēķinos..

Re: Jumta logi
Autors: Zirneklis (178.16.22.---)
Datums: 03/07/2013 15:52

Vasarā uzkarst istaba. Ši iemesla dēl nācās uzlikt arējās žalūzijas.
Jo uzliekot iekšējās, logs uzkarsa un darbojās kā liels radiators.

Re: Jumta logi
Autors: AndrisL (178.16.22.---)
Datums: 03/07/2013 16:54

Jumta logs ir analoģisks auto vējstiklam.
Vasarā pa vējstiklu saule nenormāli uzsilda salonu - iekšā taškenta.
Ziemā caur vējstiklu neko neredz, jo logs ir apsnidzis un ir auksts.
Vienīgais labums ir rudenī un pavasarī, kad nav karstas saules un sniega sega ir nokususi.

No problēmām var izvairīties:
1. Neliekot jumta logu, bet ieslēdzot spuldzīti.
2. Izvēlētos piemērotu telpas/stāva plānojumu, tā lai būtu iespējams izmantot sienu logus, telpu izgaismošanai.

Jumta logs ir investīcija problēmām nākotnē. :)

Re: Jumta logi
Autors: Vilnis_Radio (178.16.22.---)
Datums: 03/07/2013 17:47

Vienam manam draugam Rīgā ir mansarda dzīvoklis ar stingri augstiem griestiem un viņam ir tikai jumta logi, jo citiem nav nemaz iespēja būt. Pie zemākajiem it kā tiek klāt, bet pie augšējiem vajag kāpnes. Es arī viņam par šo esmu jautājis un viņš tikai paraustīja plecus un teica, ka sniegu no loga netīra un arī necieš no karstuma. Viss esot ļoti jauki. Es diemžēl neapskatīju cik paketes tiem logiem bija, bet ņemot vērā, ka tas bija pasen taisīts mansards, tad pieļauju, ka neko biezi tie nevarēja būt.

Man šķiet, ka prasās pēc vairāk pieredzes, varbūt tomēr ir kaut kādas nianses tieši logu ražotājos un pieslēgumos.

Re: Jumta logi
Autors: zigmars (178.16.22.---)
Datums: 03/07/2013 22:40

Uj , paldies Jums par atsauksmēm . Beidzot kautkā pārliecināju kundzi par šo problēmu nelikšanu.
Kaimiņs ar sūdzējās, ka vasarā mansardā esot pāri par +40C.
Mums to nevajag :)

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **  ********  **    **  **     ** 
 **     **  **     **  **        **   **   **     ** 
 **     **  **     **  **        **  **    **     ** 
 **     **  **     **  ******    *****     **     ** 
 **     **   **   **   **        **  **     **   **  
 **     **    ** **    **        **   **     ** **   
 ********      ***     ********  **    **     ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727