UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Logu ailu apdare + Sienas
Autors: DsKs (80.233.221.---)
Datums: 28/08/2012 11:06

Par cik logu ailu apdari pats veidoju ir nedaudz neskaidrs darbu secibas moments - Aeroc siena kuru planots apmest,talak krasot vai tapeti un ir logu ailes - esmu uzstadijis palodzi,salicis regipsa ailes,saputis putas un aizvilcis spraugas, tagad regipsa ailes ir viena limeni ar aeroc sienu - talak jaliek sturisi un jau javeido pedeja apdare ... ir jautajums, vai man pasam likt tos sturisus,vai tos labak atstat darit cilvekam,kurs uzvilks sienas vai ari jau gatava ailu apdare pec tam netrauces uzvilkt tas sienas viena limeni ar aili ?

Re: Logu ailu apdare + Sienas
Autors: DsKs (80.233.221.---)
Datums: 28/08/2012 12:26

varbut ari pie reizes uzreiz kads var ieteikt apdares materialu ( sheetrock vai uniflota tipa ) ... ?

Re: Logu ailu apdare + Sienas
Autors: DsKs (80.233.221.---)
Datums: 29/08/2012 08:30

Velejos atjauninat so temu ?!

Re: Logu ailu apdare + Sienas
Autors: lūdzu info (159.148.90.---)
Datums: 29/08/2012 08:40

Ja reģipsis ir vienā līmenī ar sienu nu tad tos stūrus tikai kopā ar sienas apmešanu vai ko Tev tur darīs.

Jo ja tev būs pabeigta aila tad.. vienkārši gadās visādi.. visas špaktelēšanas labāk ir kopā ar sienu un tad vismaz viens un tas pats darbs nebūs jāveic atkārtoti..
Ailu velc protams ar sheetrock veida špaktelēm... Uniflot tikai skrūvju, vietās utt

Re: Logu ailu apdare + Sienas
Autors: DsKs (80.233.221.---)
Datums: 29/08/2012 08:49

man skruves nebus ... a ja aile jeb precizak sturis ir viena limeni ar aeroc sienu,bus problemas pec tam,ja tiks siena nedaudz 'audzeta" uz apmesanas rekina?

Re: Logu ailu apdare + Sienas
Autors: lūdzu info (159.148.90.---)
Datums: 29/08/2012 08:57

Vienkārši, ja apmet pats viss ok, Stūri ieliec līmenī izvirzot ārā tik daudz, lai varētu pārējo sienu apmest un ir ok.. bet ja apmet cits, labāk tad tam pašam cilvēkam uzlikt to stūri un pievilkt klāt sienu, jo savādāk, ja Tev būs kādas pretenzijas pret darbu novels uz to, ka esi par daudz vai pamaz izlaidis ārā stūri utt.

Otrs variants, ja viss jau atrunāts ar apmetēju uzstutējam stūrus, bet ailas atstājam nepabeugtas.. un tad vienkārši, kad apmestās sienas laidīs ar kādu smalkāku špakteli tad pie reizes arī ailas pabeigs

Re: Logu ailu apdare + Sienas
Autors: būvinženieris Ivars Brinkmanis (---.bitemobile.lv)
Datums: 29/08/2012 18:03

Esmu redzējis, ka ja loga ailām iekšpusē iestrādā metāla stūra profilus, tad tie ar laiku sāk rūsēt un bojā visu sienas izskatu?

Re: Logu ailu apdare + Sienas
Autors: Indulis Fuksis (84.237.151.---)
Datums: 02/07/2019 13:41

Neveidošu jaunu tēmu, varbūt kāds izpalīdzēs ar zināšanām:

Saskatījos visādus brīnumus youtube par logu ailu apdari iekštelpās, un daudzos rus video izmanto plastikāta paneļus.

Ir kāds tā mēģinājis? kādus paneļus varētu izmantot?
Vai šādam risinājuma būtu kaut kādas priekšrocības salīdzinot ar reģipša/apmetuma risinājumiem?

paldies!

Re: Logu ailu apdare + Sienas
Autors: agrais (92.49.18.---)
Datums: 02/07/2019 17:30

Speciali neesmu meklējis, bet tadus paneļus veikalos neesmu redzejis, nu vismaz Senukai un Depo...Taka par to kadus paneļus izmantot te nevaretu būt runa....jaatrod vispar kaukādus. Mums daudz kas no ta ko rada krievu yutubē nemaz nav. Es arī par sadu apdari esmu domajis, bet pagaidam neesmu iedziļinajies kur var atrast...Tur tas plastikats jau ar iestrādatu siltinajumu.

nobita88
Autors: geometry dash (123.25.47.---)
Datums: 31/10/2019 10:47

Your article makes me more experienced and impressed, I hope you will have more good posts in the near future to share with readers. shell shockers

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **  ********   ********   **      ** 
 **     **  ***   ***  **     **  **     **  **  **  ** 
 **     **  **** ****  **     **  **     **  **  **  ** 
 **     **  ** *** **  **     **  ********   **  **  ** 
 **     **  **     **  **     **  **         **  **  ** 
 **     **  **     **  **     **  **         **  **  ** 
 ********   **     **  ********   **          ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727