UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Pašreizējā: 52 no 53
Re: TV antenas
Autors: Dzindzis (85.10.211.---)
Datums: 20/04/2015 09:58

Pirms likt jeb kādu anteni jāizdomā ko tu no tā kanālu klāsta gribi skatīties. Bezmaksas paketē LTV1 , LTV7 ir skatāms pārējie kanāli pilnīgs fufelis. Ja ņem maksas paketi tad izdevīgāk ir likt šķīvi

Re: TV antenas
Autors: Pavels.O (85.10.211.---)
Datums: 20/04/2015 10:06

Pavels.O Wrote:
-------------------------------------------------------
> UP.
> Pacelšu vecu tēmu.
> Ir nepieciešama āra TV antena priekš virszemes
> TV (interneta nav). Attālums līdz Rīgas tornim
> pēc balticmaps ~ 25 km, vada garums ~ 10m.
> Domāju, ka pasīvā antena būs gana laba.
> Salasījos, ka daudzi sajūsmā ir par iskra
> DTX-48F.
> Arqusā ir līdzīga (vai tā pati)
> YAGI_21-69/14.KONIG;
> [www.argus.lv]
> Lattelecom antenas būs dārgākas.
> Jautājums: vai kāds zina YOTĀ privātpersonas
> iepirkties var? Un vai augstākminētās antenas
> ir gana labas? Vai ir kāda cita TV antena ko
> iepirkt par nelielu naudu?

doma skatīties ekonomisko paku 30 kanālus, iespējams + filmu paka.
Kādas šķīvju iespējas pastāv - viasat, trikolors u.t.t. ? viasat dārgs

Re: TV antenas
Autors: binary (85.10.211.---)
Datums: 20/04/2015 10:48

Pavels.O Wrote:
-------------------------------------------------------
> Un vai augstākminētās antenas
> ir gana labas? Vai ir kāda cita TV antena ko
> iepirkt par nelielu naudu?

Nezinu neko par augstākminēto, bet es 30km attālumā no Rīgas torņa izmantoju no koka līstes un elektrības vada uzlocītu antenu, līdzīgu kā šeit - [www.diytvantennas.com]
Attiecīgi novietojot telpā, ķer LTC kanālus pilnīgi visā diapazonā (vairāk kā gadu bija pieejamas visas tematiskās pakas akcijas ietvaros). Savulaik Imantā izmantoju zem galda pamestu no antenas vada "uztaisītu" dipola antenu (līdzīga kā [www.rc-cam.com], izmērus neatceros), lieliski vilka cauri masīvai ēkai līdz 8km attālajam tornim. Rīgā neko vairāk nevajag, bet nu tagadējā mājvietā gan izrādījās mazliet par švaku.
Vai vairākus desmitus eiro vērta antena, kas uzstutēta vairākus desmitus eiro vērtā mastā un līdz kurai iet vairākus metrus garš vads, kas izvilkts cauri sacaurumotai sienai, kalpotu labāk par tādu paštaisītu un faktiski necik nemaksājošu risinājumu - nemācēšu teikt…

Re: TV antenas
Autors: Didzisp (85.10.211.---)
Datums: 20/04/2015 10:53

Yota mierīgi tirgo preci par skaidru naudu. Skaidra nauda jau patīk jebkuram tirgotājam un es pat nezinu, ko nevar nopirkt maksajot skaidrā :) DTX48F Tev būs kā reizi laikā. Protams ir līdzīgas antenas, bet parādiet man lētāku un labāku antenu.

Re: TV antenas
Autors: Dzindzis (85.10.211.---)
Datums: 20/04/2015 11:09

Hi Pavels.O nosūtiju PZ ja ir interese zvani.

Re: TV antenas
Autors: Pavels.O (85.10.211.---)
Datums: 20/04/2015 11:52

Paldies.
Kamēr atradu, kur redzami PZ piekusu.
Pats laikam antenu netaisīšu, izskatās jau labi un lēti, bet smukai fasādei piesiet koka gabalu ar drātīm jau var, bet pašam nebūs miera. Cenas starpība būs tikai pašā antenā - statīvs, vads un caurums sienā tā un tā būs jātaisa.
Laikam Didzisp postus esmu lasījies iekš boot.

Re: TV antenas
Autors: Pavels.O (85.10.211.---)
Datums: 20/04/2015 12:10

Papildjautājums par CAM moduli, to jāpērk pie Lattelekom?
Un kā ir ar priekšapmaksas skatīšanos? nopērkam antenu -> nopērkam CAM moduli -> iegādājamies viedkarti -> priekšapmaksa

Re: TV antenas
Autors: Didzisp (85.10.211.---)
Datums: 20/04/2015 12:50

CAM moduli var pirkt kur grib, nelaime tāda, ka tiem nav vienota "GOSTA" kā krievulaikos. Gadās televizori, kuri "nedraudzējās" ar konkrēto moduli. Tas gan vairāk attiecas uz dažus gadus vecākiem TV. Vārdu sakot, bodē vajag sarunāt tā, lai ir iespēja atnest atpakaļ un apmainīt pret citu mudeli. Visdrīzak tas nebūs nepieciešams, bet parbaudīt vajag uzreiz. Par maksām un kartēm uz šejieni
[forums.lattelecom.lv]
Jā, es esmu tas pats Didzis no Boot foruma un šo to saprotu no antenu lietām.

Re: TV antenas
Autors: Pavels.O (85.10.211.---)
Datums: 20/04/2015 12:59

Paldies palasīšu.
P.S. Par SAT TV cik papētīju, kā alternatīvu virszemes TV, tad no tiem tikai trikoloram ir skatāmi FOX, FOX life un daži filmu kanāli, bet NTV+ tik daži filmu kanāli.

Re: TV antenas
Autors: binary (85.10.211.---)
Datums: 20/04/2015 13:05

Pavels.O Wrote:
-------------------------------------------------------
> Pats laikam antenu netaisīšu, izskatās jau labi
> un lēti, bet smukai fasādei piesiet koka gabalu
> ar drātīm jau var, bet pašam nebūs miera.
> Cenas starpība būs tikai pašā antenā -
> statīvs, vads un caurums sienā tā un tā būs
> jātaisa.

Nēnu var jau, protams, likt pie fasādes, bet es tās paštaisītās lietoju istabā. Cik dzirdēts, citi aizmet aiz skapja vai uz skapja. Pašam Imantā mētājās uz (aiz?) TV galdiņa. Viens variants bija tik kompakts, ka nemaz nekur nemētājās, vienkārši torčīja TV aizmugurē (tas vads bija gana ciets, lai nekas nekur nenokarātos). Nevajag tur ne mastu (statīvu), ne caurumu sienā. Ak jā, un pats tās savējās antenas taisīju bez jelkādas padziļinātas saprašanas par antenām un to darbības principiem, tā ka "es neprotu" arī nebūs īsti labs arguments. Derīgs arguments drīzāk varētu būt "100km līdz tornim" vai kādi citi iemesli, kuru dēļ konkrētajā vietā neiztikt bez nopietnākām investīcijām un/vai caurumiem sienā. Bet nu, protams, katrs pats izlemj, kā savu naudu tērēt…

Par CAM moduli - cik noprotu, tas ir tas štrunts, kurā ieliek karti un kuru pašu ieliek TV? Ja tā, tad es nepirku, Lattelecom pidāvāja bez maksas. Manā gadījumā gan ar konkrēto TV (Samsung T240HD) tas modulis nestrādāja, tāpēc izvēlējos dekoderi (arī bez maksas). Papildus labums no dekodera - var iepauzēt raidījumu un izvest suni, kamēr rāda reklāmas, tikai vajag USB puļķi, kurā to raidījumu ierakstīt (var izlīdzēties ar micro SD karti un kaut kādu MR1 vai līdzīgu karšu lasītāju, lai nebojātu dekodera izskatu).

Pašreizējā: 52 no 53


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  **      **  ********   **     ** 
  **   **   **   **   **  **  **  **     **  **     ** 
   ** **    **  **    **  **  **  **     **  **     ** 
    ***     *****     **  **  **  ********   **     ** 
   ** **    **  **    **  **  **  **          **   **  
  **   **   **   **   **  **  **  **           ** **   
 **     **  **    **   ***  ***   **            ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727