UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Re: TV antenas
Autors: Vienstāvs (---.lmt.lv)
Datums: 09/04/2010 11:53

Kad būs laiks, ievadīšu MMANA-GAL un parēķināšu.
Starp citu arī poļu režģim nav precīzi 300 omi!

Re: TV antenas
Autors: eka (87.110.97.---)
Datums: 12/04/2010 20:32

Varēt Didzisp pateikt uz kuras ielas Rīgā atrodas tā Yotas bāze kur var nopirkt gan antenu gan Flexbox T202HDcx tjuneri . Neesmu Rīdzinieks ,tāpēc nāksies sūtīt kurjers .

Re: TV antenas
Autors: Didzisp (78.84.115.---)
Datums: 12/04/2010 20:54

Yotas bāze atrodas te [www.balticmaps.eu]
Diemžel visas antenas pagājušo nedēļ bija izpirktas. Tak neviens tirgotājs nebija gatavs šitai drausmigajai ažiotāžai tik īsā laikā. Solija, ka tūlīt būšot jauns sūtijums. Uztvērēji arī vēl nebija. Šodien aizmirsu pazvanīt un uzprasīt, vai jaunais sūtijums pienācis. Vot laiki pienākuši, ka labas mantas paliek par deficītu:).

Re: TV antenas
Autors: aaaa (84.237.168.---)
Datums: 12/04/2010 21:02

Flexboksu redzēju Depo, tur tagad visādus brīnumus tirgo, ieskaitot veļasmašīnas, šnabi, miltus un televizorus :)
Par antenām runājot es tak jau iepriekš rakstīju, ka internetveikalos nav, un viņi taču paši uz vietas netur pilnīgi neko, viss, kas ir Yota tiek ņemts no vairumtirgotāja, un antenas nebija jau 2 nedēļas atpakaļ, nedomāju, ka Yota sev kaut ko speciāli glabā - ja ir pircējs - pārdod, nav svarīgi, vai pircējs ir internetveikals, vai onkuls pelēkā uzvalkā viņu veikalā. Es domāju, ka vēl vismaz līdz vasarai neko prātīgi nevarēs dabūt, jo viss saprātīgā cenu intervālā tiks izķerts uzreiz.

Re: TV antenas
Autors: eka (87.110.97.---)
Datums: 12/04/2010 21:17

Manjau liekas ka Depo veikalā nau tas modelis par kuru es rakstiju . Bet kā tad Didzip tiek pie tās DTX -48 FC antenas ? Ko saki par tām ko pedāvā Lattelekom veikalos ?

Re: TV antenas
Autors: Didzisp (78.84.115.---)
Datums: 12/04/2010 23:44

Pie DTX-48FC un citām antenām es protams tiku Yotas bāzē. Jāatdzīst, ka antenu ar indeksu C beigās es dabūju tikai vienu, jo Yotā to vairak nebija. Šai antenai labāks reflektors par citām antenām, bet tā arī dārgāka par pāris latiem. Uz bildi gan tas neattiecas, bet vārnas DTX -48 FC nesalieks. Par Latteleokom antenām neko labu neteikšu. Yotas antena noteikti ir labaka kaut tikai tapēc, ka tajā nav iebūvēts pastiprinatajs, jo tas lielākoties nav vajadzīgs. Lattelekoma antenām nav pieejami nekādi tehniskie parametri. Nē, nu itkā jau ir daots pastiprinajums, bet kopā ar pastiprinātāju un tas ir apsolūts tehnisks analfabētisms. Pastiprinājumu visas sevi cienošas firmas vienmēr dod atsevišķi antenai un atsevišķi pastiprinātājam.Es no lattelekoma priekš digitālās TV neieteiktu neko pirkt. Kapēc pirkt sliktākas mantas par lielāku naudu. Nu jā, zvaigzņu kaste jau lētāka par Flexboxs uztvērēju, bet vai tad 5Ls dargāk ir nauda par HD uztvērēju ar HDMI un RGB izejām. Tas, ka Yotā iestājās deficīts, man ir šoks.

Re: TV antenas
Autors: eka (87.110.97.---)
Datums: 13/04/2010 08:22

Piedod Didzisp bet vai varētu vienkārši adresi paprasīt tai Yotas bāzei:)

Re: TV antenas
Autors: Andris 542 (---.balticom.lv)
Datums: 13/04/2010 08:33

Lizuma iela 1, Rīga, Latvija
(+371) 67801301

Re: TV antenas
Autors: aaaa (---.lattelenet.lv)
Datums: 13/04/2010 09:04

Nevajag vainot Liielecom anteņu ražotāju - viņi kā reiz internetā norāda savām antenām pastiprinājumu gan ar, gan bez pastūža. Tas, ka šo informāciju mūsu bāleliņi nav ielikuši savā mājslapā jau ir cita lieta.
[www.funke.nl]

Re: TV antenas
Autors: Rukki (---.btv.lv)
Datums: 13/04/2010 10:34

to aaaa,

Vai tā funke arī der, ja jāliek Rīgā kur tornis redzams -10 km.
Cik maksā un kur var nopirkt.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **  **     **  ********   **     ** 
 **     **  **     **   **   **   **     **   **   **  
 **     **  **     **    ** **    **     **    ** **   
 ********   **     **     ***     ********      ***    
 **          **   **     ** **    **           ** **   
 **           ** **     **   **   **          **   **  
 **            ***     **     **  **         **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727