UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Pašreizējā: 53 no 53
Re: TV antenas
Autors: paskars (85.10.211.---)
Datums: 13/12/2015 10:38

Ceļu augšā vecu tēmu, bet ceru, ka Didzis palīdzēs.
Jelgava 40 km no Rīgas torņa. Uzreiz priekšā vairākas 330 kV un 110 kV līnijas. Baidījos, ka neķers signālu un nopirku jaudīgāko antenu iskra DTX-92F.
Problēma - mājā savilkta antenas kabeļu instalācija ar antenas rozetēm. Spliteris bēniņos un vadi uz 5 istabām, kur ir rozetes - kādreiz bija DOMINO sērija. Vads no antenas līdz spliterim ~ 10 m un no splitera līdz rozetēm arī max 10 m. Iepriekš bija aktīvais poļu režģis - antena slikti ķēra, bet tā kā tā bija aktīvā antena, signāls lieliski nonāca pie TV caur spliteri un rozetēm un strādāja puslīdz ciešami.
Tad šajā vasarā nodega gan poļu režģis, gan pastiprinātājs, gan spliteris, gan viena zvaigžņu kaste.
Nopirku jaunu pasīvo antenu iskra DTX-92F, spliteri un seteku.
Tikai tagad laikam nepietiek signāla līmenis. Ja antenu piesprauž pa taisno pie dekodera, viss ir baigi labi, bet signāls vairs negrib iet cauri tām antenas rozetēm. Tā nu man viens TV strādā, bet pārējie 2 atpūšas.
Gibētos uz ziemassvētkiem atkal visu savest kārtībā. Ko tad darīt - raut visas rozetes ārā vai pirkt pastiprinātāju. Ja pastiprinātāju, tad kādu.
Bail tikai likt pastiprinātāju bēniņos, bet nolikšu uz dzelzs paplātes. Ja nu kādreiz sāk svilt, lai svilst uz paplātes un neaiziet ar visu jumtu.

Re: TV antenas
Autors: Didzisp (85.10.211.---)
Datums: 13/12/2015 11:54

Skaidrs, ka uz piecām rozetēm vajag pastiprinātāju. Jautājums, vai tad pieci televizori reizē strādā. Varbūt uz neaizņemtajām var nemaz signālu nedot. Man tā ir bijis daudzreiz. Pilna māja ar rozetēm, spliteri, pastiprinātāji un beigās viens televizors. Nākošais, vai tik rozetēs nav iemontēts signāla dalītājs un filtrs uz radio? Rozetei vajag visas tās ķeskas izraut ārā un kabelim obligāti jābūt pieslēgtam pa taisno pie pašas ligzdas, kurā sprauž pačkabeli uz televizoru. Ja viss pareizi, tad, ar tādu antenu, trim televizoriem vajadzētu strādāt bez pastiprinātāja. Jā, spliteri tad arī vajag uz trīs. Katrs lieks gals spliterī noēd bezjēgā signālu. Ja pērc pastiprinātāju, tad vienalga ko, tikai ne poļu ražojumu. Es protams ieteiktu leišu Terra ražojumu. Tam cena -kvalitāte vislabākā.

Re: TV antenas
Autors: Praktiķis (85.10.211.---)
Datums: 13/12/2015 15:43

Man paziņam arī bija problēma dēļ tām rozetēm.Nevarēja saprast,kas par lietu. Atbrauca meistars-savienoja kabeli caur savienotāju un viss aizgāja.

Re: TV antenas
Autors: paskars (85.10.211.---)
Datums: 13/12/2015 20:38

Nu tā jau ir, ka ir 5 rozetes un 3 TV. Spliteris ir uz 4 vietām, jo piektā rozete netiek izmantota pilnībā. 4 rozetes vajag, jo šad un tad viens TV tiek pārnests no vienas istabas uz citu, bet tas tā.
Eh, rozetes ir tās kas TV+FM. (Karoče viss kā nevajag.) Tik labi, ka pati antena laba.
Kādas tad rozetes labāk jāpērk, jo gribās, lai ir tās rozetes. Pliks kabeļa gals neglīti izskatās. Man vienā istabā tāds neglītais ir un tā ir tā vieta, kur vislabāk rāda TV. :D
Interesanti, ka Seltekai pietiek ar to signāla līmeni ~ 50%, tik šad tad noraustās, bet zvaigžņu kaste rāda tikai bērnu paku. Nav iespējams noķert frekvences uz kurām ir LV kanāli.

Varbūt vari ieteikt konkrētu pastiprinātāja modeli. Kad sanāks būt tuvumā pie YOTAS ieskrietu nopirkt. Tur uz vietas cilvēki diezgan negribīgi sniedz kādas konsultācijas.

Re: TV antenas
Autors: Auroris (85.10.211.---)
Datums: 10/12/2016 12:18

Paņem tv ar iebūvētu antenu un nav ko čakarēties! [220.lv]

Re: TV antenas
Autors: .... (85.10.211.---)
Datums: 10/12/2016 12:39

Dividivinulle reklām vīriņ, apēdisi TV ar visu iebūvēto antenu ja man nerādīs?

Pašreizējā: 53 no 53


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  **    **  **     **  ********   **     ** 
 **  **  **  ***   **  **     **  **     **   **   **  
 **  **  **  ****  **  **     **  **     **    ** **   
 **  **  **  ** ** **  **     **  **     **     ***    
 **  **  **  **  ****  **     **  **     **    ** **   
 **  **  **  **   ***  **     **  **     **   **   **  
  ***  ***   **    **   *******   ********   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727