UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Kur lētāk :  Building.Lv Forums

2. Iekšdurvis
Autors: Katls (90.131.148.---)
Datums: 20/09/2020 10:40

Meklēju, kur, par sapratīgām naudām, iegādaties iekšdurvis ar vates pildījumu. Vajadzigas durvis aiz vējtvera, kas aizturētu aukstumu. Cik izskatīti lielveikalu sortimenti, tad visur iekšā papīra šūnas. Kāds ir kautkur ko interesantu atradis?

Re: 2. Iekšdurvis
Autors: m.p (84.237.175.---)
Datums: 20/09/2020 10:59

Varbut pilna izmera stikla paketi?

Re: 2. Iekšdurvis
Autors: Vilnis_Radio (81.198.190.---)
Datums: 20/09/2020 11:53

Var paņemt dzīvokļa ārdurvis ar mdf pārklājumu.
Iekšdurvis jau pēc definīcijas nozīmē, ka tās nav siltinātas un šūnu nozīme ir nevis siltinājums, bet gan lēts masīvkoka aizvietotājs, tāpēc iekšdurvju sortimentā vari necensties siltinātas atrast, tas nav iespējams.

Re: 2. Iekšdurvis
Autors: Vilnis_Radio (81.198.190.---)
Datums: 20/09/2020 11:54

Var protams arī pasūtīt plastmasas durvis, ar stiklu vai bez un ar dažādu apdari utt.

Re: 2. Iekšdurvis
Autors: Katls (90.131.148.---)
Datums: 20/09/2020 12:52

Lai būtu finierētas dzīvokļa mdf ārdurvis. Galvenais, lai aiztur vēju un siltumu. Stiklojumi un plastmasa netiek izskatīti. Bet kur, ir kautkas ievērības cienīgs?

Re: 2. Iekšdurvis
Autors: Vilnis_Radio (81.198.190.---)
Datums: 20/09/2020 20:09

Manuprāt finierēts un aplīmēts ar mdf ir divas dažādas lietas. Mdf versija ir metāla durvis, kurām uzlīmēts plāns mdfs - principā līmplēve, tikai jau cienījamāks izpildījums. Finierēts ir jau dabīgs koks. Neesmu pievērsis tādām uzmanību, jo tur cita cenas kategorija.
Kas ir pret plastmasu? Plastmasa mūsdienās vairs nenozīmē baltas durvis. Ir dažādi raksti utt. Man ir pāris vietās plastmasas un un ļoti labi tas viss izskatās un kalpo.
Dzīvokļa ārdurvīm priekšrocība pret plastmasu, ka tās skaitās it kā grūtāk atveramas - tajos iestrādāta zirnekļa slēdzene utt.
Ja man būtu jāizvēlas, tad priekšroku laikam dotu plastmasas durvīm, jo viņas klusāk virinās tādā izdienas lietošanā. Cenas gan neesmu salīdzinājis, tāpēc nevaru pat nokomentēt kuras ir dārgākas. Bet principā uz izjūtām viņas abas ir stipri līdzīgas. Kādas tur ir u vērtības arī nepateikšu. Pieļauju, ka arī ļoti līdzīgas.

Re: 2. Iekšdurvis
Autors: Vilnis_Radio (81.198.190.---)
Datums: 20/09/2020 20:13

Ar tām dzīvokļu durvīm ir tāda nianse, ka viņām ir noteikti raksti tam durvju reljefam un lielum lielais vairums uzreiz atsit Pļavniekus. Kad es meklēju, tad man praktiski nebija izvēle, jo jātrāpa izmērā un lai nav Pļavnieki - palika tikai viena versija. Plastmasas durvis pasūta pēc izmēra un šo to tur var variēt ar pildiņiem utt. Man piemēram verandai sanāca durvis tuvu vēsturiskajām, nu salīdzinoši plus mīnus. Koka versijā tā būtu astronomiska cena un piedevām vēl ar blaknēm.

Re: 2. Iekšdurvis
Autors: Mr. (94.254.169.---)
Datums: 20/09/2020 22:35

Cilvēks tak prasa par otrajām iekšdurvīm, nevis dzīvokļa ārdurvīm. Esmu tādas taisījis čupām, vidū liku papīra šūnas vieglajā variantā, vai arī koka režģi, ja vajag vati- nekādu problēmu. Mdf krāsoju jebkurā tonī ar skābās cietēšanas krāsu vai arī finierēju ar kādu no 40 veidu nažfinieriem, kārbā blīvgumija un kārtībā. Tādas durvis elementāri uztaisīs jebkura galdniecība, kurai ir hidrauliskā finierēšanas prese un kura kaut ko no tā saprot. Problēma tikai tā, ka reti kuram tāda ir, bet vajag apjautāties apkārtnē.

Re: 2. Iekšdurvis
Autors: Vilnis_Radio (81.198.190.---)
Datums: 21/09/2020 00:09

Rakstīts arī - par saprātīgām naudām. Grūti iedomāties galdniecības darbu, kurš spētu piedāvāt zemāku cenu par rūpnīcas izstrādājumu.

Re: 2. Iekšdurvis
Autors: Vilnis_Radio (81.198.190.---)
Datums: 21/09/2020 00:10

Rakstīts arī - par saprātīgām naudām. Grūti iedomāties galdniecību, kura spētu piedāvāt zemāku cenu par rūpnīcas izstrādājumu.



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **   *******    *******   **         **      ** 
 ***   **  **     **  **     **  **    **   **  **  ** 
 ****  **  **                **  **    **   **  **  ** 
 ** ** **  ********    *******   **    **   **  **  ** 
 **  ****  **     **         **  *********  **  **  ** 
 **   ***  **     **  **     **        **   **  **  ** 
 **    **   *******    *******         **    ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727