UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 1234567891011Nākošā
Pašreizējā: 1 no 11
āderes un to ietekme uz nesošām sienām
Autors: muntis (---.btv.lv)
Datums: 04/10/2004 20:02

vēlos būvēt maju, bet daudzi saka paskaties kā tev tur ir āderes, vai atkal citi saka tas nav nekas es pēc fen šhui paskatijos un ir labi. Tad vēl jautājums ko man darīt ar ar pamatiem ja tur apm. 1.5 metri ir kūdra un papakšā plūstošās smiltis? kūdra droši ka jāņem arā bet ko darīt ar plūstošām smiltīm? Pāļi tas ir ļoti dargi varbūt ir kas labāks?
Paldies.

Re: āderes un to ietekme uz nesošām sienām
Autors: Warrior (62.84.20.---)
Datums: 04/10/2004 21:15

Par tām aderām un fen-šhui neko nevaru ieteikt. Par pamariem. Kūdra ir obligāti jāaizvāc. Ja ir plustošās smiltis, tad tev ir jāveido šmilšu un šķembu spilvens zem pamatiem. Ja sīkāk intreresē sūti man uz mailu.

Re: āderes un to ietekme uz nesošām sienām
Autors: Evita. (81.198.226.---)
Datums: 05/10/2004 23:03

IMHO uz aadreem agraak lika sienas un kraasnis, kamiinus. Sienas - lai nebuutu guleeshana uz aadereem, ugunsvietas - esot labaaka vilkme.

Re: āderes un to ietekme uz nesošām sienām
Autors: Inesex (62.84.22.---)
Datums: 06/10/2004 09:44

Vai kāds zina kādu labu ādernieku? Nevis kādu tantiņu, kam vispār svārstiņš svārstās, bet kas jēdz arī nolasīt, ko tas svārstiņš rāda? Vai tagad arī ģeologi ar to nenodarbojas?

Re: āderes un to ietekme uz nesošām sienām
Autors: Warrior (62.84.20.---)
Datums: 06/10/2004 12:03

Pameklē reklāmā.

Re: āderes un to ietekme uz nesošām sienām
Autors: Pux (81.198.54.---)
Datums: 07/10/2004 02:08

Man dzīvoklī noteica āderes viena ģeoloģe. Pie tam precīzi un arī to piefiksēja plānā.
Viņa stāstīja, ka pirmskaru mājās ir skaidrs, kur meklēt āderes. tās iet cauri logiem, un durvīm.
Pirmkārt tāpēc, ka pie durvīm un logiem neguļ. Un galvenais tāpēc, ka sienas plaisā, jo āderes radot spriedzi (viņas leksika) Tādējādi logu ailās ir mazāka ietekme.
šo laiku mājās arī parasti sienas ir saplaisājušas zem logiem.

Re: āderes un to ietekme uz nesošām sienām
Autors: Inesex (62.84.22.---)
Datums: 07/10/2004 11:02

Nu reklamējas jau visi, kas nav slinki. Bet vai tiešām arī ko saprot? Tāds bija jautājums. Vai nav tās ģeoloģes telefons vai citas koordinātes?

Re: āderes un to ietekme uz nesošām sienām
Autors: vapon (62.85.59.---)
Datums: 07/10/2004 15:48

Jā, mani arī ļoti interesētu koordinātes, jo gribu zemes gabalam uztaisīt āderu plānu

Re: āderes un to ietekme uz nesošām sienām
Autors: Pux (81.198.54.---)
Datums: 07/10/2004 21:00

Mēģināšu sameklēt koordinātes.
starp citu pasziņa uzbūvēja māju Mežaparkā un bija ieplānojis visas sienas tā, lai āderes vismazāk traucē, bet tajā dienā, kad raka pamatus pūta vējš un striķi papūta par kādu metru pusotru.
viņš atrada reisinājumu - kad māja bija uzcelta, viņš izsauca vairākus rīkstnierkus, kamēr viens pateica, ka viss ir kārtībā. Un dzīvo saskaņā ar sevi.

Re: āderes un to ietekme uz nesošām sienām
Autors: JV1965 (---.vzd.gov.lv)
Datums: 12/10/2004 14:20

Manuprāt cienījamā ģeoloģe ir Lija Bērziņa. Diemžēl viņa ir krietni aizņemta un uz viņas pakalpojumiem nākas krietni pagaidīt. Taču no savas personiskās pieredzes varu teikt, ka pagaidīt ir vērts. Man viņa apsekoja dzīvokli un arī māju. Mājai pašreiz būvēju piebūvi, kurai jau projektējot tika ņemts vērā Bērziņa kundzes sastādītais āderu plāns. Diemžēl manā situācijā neizdodas ievērot visus labos norādījumus, bet visas guļvietas jaunajā mājā gan atradīsies no āderēm brīvās zonās.

Ja kādam ir sīkāka interese par šo kundzi, viņa laiku pa laikam publicē rakstus presē un sniedz intervijas. Pagājušajā gadā bija gan kādā no "Dienas" pielikumiem, gan arī zurnālā "Māja un dārzs" vēl manīju arī kaut kur citur, bet diemžēl esmu piemirsis kuros izdevumos.

Man ir arī viņas telefona nummurs, taču saprotamu iemeslu dēļ šeit forumā to nepublicēšu, ja kādam ir patiesa interese - nosūtiet man meilu, sveci zem pūra neturēšu, ja vien jutīšu, ka tā nav vienkārša ziņkārība.

Re: āderes un to ietekme uz nesošām sienām
Autors: Rx (---.ardi.lv)
Datums: 15/10/2004 18:25

Ļoti labs piemērs vienreizēji uzprojektētai un uzceltai celtnei no āderu viedokļa ir visiem zināmā Rundāles pils! Tur kur ir stiprāki starojumi- ir logs, vai durvis! Tur kur brīvāks- siena. Arī starptelpu durvis ir tā, lai atrastos uz starojuma, tas viss tāpēc, lai cilvēks šajās vietās mazāk ilgstoši uzturētos! Labs piemērs ir arī globālā skatījumā Šlokenbekas muiža. Tur ūdens āderes iet pa pamatiem, kā arī lielā ūdens ādere kas arī iet cauri akai, iet starp mājām.
Lai māju tā pareizi izvietotu, jāveic daudz mērījumu. Ieteicams to darīt jau vietu nolūkojot, jo ir vietas, kur starojumu zonas ir ļoti tuvu, un tad grozies kā gribi- visur slikti!.No visa veida starojuma izbēgt neizdosies, jo āderes ir ar dažādiem "līmeņiem" Tas ir 1 kārtas (mans definējums) un aukstākas kārtas.Pat tik platas ka ar mašīnu braucot var noteikt to sākumu, un beigas. Arī ar lidmašīnu- jau ļoti agstas kārtas!Jo aukstākas kārtas, jo tā vairāk "izsmērēta", grūtāk nosakāmām malām, mazāku intensitāti. pamatā šādos gadījumos nosaka Tā saucamās ūdens un uguns (sausās) āderes. Ūdens āderēm ir virziens, uguns- nav virziena! Ūdens āderes ir kaitīgākas cilvēkam, Ja guļ uz to krusta, tad gan galīgi bēdīgi var iet. Ūdens āderes ir stipras, un tās arī pamatā vecie ādernieki noteica, bet jutīgākie, var veselu sietu dažādu starojumu āderes vienā telpā uzrādīt! Līdz ar to Principā nav brīvu vietu- ir tikai tukšākas vietas!Ja kādam jautājumi-centīšos atbildēt. Bet ar to uzrādīšanu nenodarbojos. Esmu pētījis tās jau kādus gadus 25, varu atšķirt 6 tipus, gan no attāluma, uz papīra, dabā, to "dziļumu" un tt. Bet tā kā zinu par tām tdiezgan daudz, tad rokas neceļās ierādīt kādam "tukšās vietas", Parasti tas viss ir rekomendāciju veidā, kur katrs var domāt- izšķirties par rīcību...

Re: āderes un to ietekme uz nesošām sienām
Autors: Rx (80.81.49.---)
Datums: 18/10/2004 20:11

Kas attiecās uz āderu ietekmi uz nesošām sienām, tad lielāko tiesu ūdens āderes , ja tās šķērso mājas sienas, kas uzbūvētas sen, izraisa plaisas, pelējumu, vietā, kur tās sienu šķērso! pamati sēžas, plaisā. Tas sevišķi novērojams mūrētās sienās. Pat tā ir gandrīz 100% pazīme ka plaisas vietā iet stipra ādere! Nosakot tās virzienu, arī pretējā sienā parasti novēro tādu plaisāšanu.

Re: āderes un to ietekme uz nesošām sienām
Autors: Rx (80.81.49.---)
Datums: 18/10/2004 20:38

Kas attiecās uz mājas " pareizu" izvietošanu āderu tīklā, ir apsriežams temats, kur ir arī savi zemūdens akmeņi. Paskatieties Rīgas kartē uz baznīcu ieņemtās pozīcijas attiecībā pret debess pusēm- un redzēsit, ka visas izvietotas vienā virzienā. Baznīcas vietas ir ļoti rūpīgi izvēlētas no āderu viedokļa. Sprediķa vieta ir uz āderu krustpunkta...Māju var izvietot tā lai āderu zonas būtu paralēli sienām, kā arī tā lai veidojošais āderu tīkls būtu tā, lai māja būtu izvietota diognāli...tas ir 45 grādu pret āderu tīklu. Ja māju uzbūvēsit paralēli tīklam, tad klūdās gadījumā, gulta būs uz taisnleņķa krusta, kas ir vissliktākais variants- tā saucamais vēža krusts. Ja āderes krusts būs zem 45 grādu lenķa - arī slikti, bet tomēr labāk! Tā kā āderu tīkli lielāko tiesu ir diezgan blīvi, tad diognālē- tukšajā vietā gultu vieglāk izvietot, cenšoties vismaz galvas daļu nelikt uz āderu krusta, āderes. Pēc tā arī konstruē mājas istabas un gultu vietas.Kājas guļot paši ievilksiet! Darba vietu, ja strādāsit ĪSLAICĪGI, varat uz krusta izvietot- tad būs lielāks āderu iespaids- uzbudinājums, un ātrāk-ražīgāk domāsies- darīsies...

Re: āderes un to ietekme uz nesošām sienām
Autors: sd (159.148.42.---)
Datums: 15/12/2004 13:30


Manuprāt tas viss ir pilnīgs sviests, vismaz par guļvietas atrašanos jau nu noteikti.

Re: āderes un to ietekme uz nesošām sienām
Autors: v_t (195.13.178.---)
Datums: 15/12/2004 14:04

[www.google.lv]

der zināt

Re: āderes un to ietekme uz nesošām sienām
Autors: Rx (80.81.49.---)
Datums: 15/12/2004 21:02

sd: Lūdzu parunājiet ar kādu sev , vai citam zināmu āderistu par šim lietām, un , labāk, ja arī kopā apsekosit kāda vēža slomnieka vai aizgājēja gultas vietu,, tad varbūt neticības domas pašas atkritīs, bet kam nav dots, tam nav pienācis laiks.Tas viss pienāk nemanot, un tad jau ir par vēlu. Par to ir daudz rakstīts dažādos pētījumos un vietas analīzēs, attiecībā pret cilvēkiem un lopiem. Bet ja tam neticat, tad nav jau prasība tam ticēt. Es ar saviem mērījumiem, pētījumiem gan saku ka tam ir būtiska nozīme, ja stājas spēkā nosacījumi par "Vēža krustu".Lai laba veselība....

Re: āderes un to ietekme uz nesošām sienām
Autors: IneseX (62.84.22.---)
Datums: 16/12/2004 09:42

VX
Daudz zini par āderēm. Pats nosaki vai zini kādu labu spečuku? Vēl aizvien aktuāli, jo reklāmām īsti neticu - es arī it kā māku noteikt, bet atšķirt visu to āderu dažādos veidus gan nemāku. Un mūsdienās manuprāt reklamējas visi, kam nav slinkums un tiklīdz viņam svārstiņš "staigā" tā uzreiz domā, ka varētu tīri labi nopelnit ar šo lietu....

Re: āderes un to ietekme uz nesošām sienām
Autors: ValdisK (84.245.217.---)
Datums: 16/12/2004 14:59

Kādas ir Jūsu domas par siltajām ūdens cirkulācijas grīdām zem guļvietas? Ir dzirdēti divējādi viedokļi: viens, ka tomēr ūdens cirkulējot rada strāvojumu nelabo, otrs, ka nekāda vaina neesot.

Valdis

Re: āderes un to ietekme uz nesošām sienām
Autors: praktiķis (195.62.156.---)
Datums: 17/12/2004 13:30

Kad gatavoju būvbedri,divi neatkarīgi rīkstnieki ,katrs savā laikā,pie tam slaveni,atklāja katrs savādākas āderu vietas,viens pat līdz 40m.Buldozers, stumdams
būvbedri,atrāva pazemes ūdens sraumi pilnīgi citā vietā 3m dziļumā...Mana māte nomira 87g.vecumā,bet 80g.vecumā atklājās,ka viņa 50g.nogulējusi uz āderu krustpunkta.Ne jau visus āderes ietekmē,un ne visas sienas plaisā āderu vietās!

Re: āderes un to ietekme uz nesošām sienām
Autors: Rx (---.ardi.lv)
Datums: 17/12/2004 17:05

IneseiX un praktiķim. Jau 20 gadus nosaku tās. Sev un šad tad paziņām. Tās esmu pētījis visādos veidos un zinu gana... esmu atklājis pat jaunu veidu, bet tas zinātnei un lieliem interesentiem, jo zinības jau nav visiem vajadzīgas. Esmu ierādījis, rādījis, pierādījis neskaitāmas reizes līdz pat fantastiskiem gadījumiem, kas pierāda ka tas nav joks. Ja runa par plaisāšanu, tad plaisā tās sienās kur iet cauri spēcīgas Ūdens(!!!) āderes. Un tā gulēšana uz āderēm vispār nav "vēža" gulēšana uz ūdens āderes. Tur jāsakrīt tam, ka abām jābūt ūdens āderēm, un jākrustojas uz ķermeņa taisna krusta veidā. Ūdens āderu viena no pazīmēm ir tā ka tai ir starojuma virziens-vektors. (ir itkā zemē plūsošs ūdens strauts attiecīgā platumā, un tas plūst vienā virzienā. pārējās- tās ko nosaka pamatā āderisti un sauc dažādi- kā sausās, uguns, ...nav ar virzienu kā ūdens āderes. daži pētījumi rāda, ka ūdens āderu avots ir zemē, bet sausās- ņāk no kosmsosa. Līdz ar to aizsardzība un to uzvedība ir dažāda. (Senie latvieši tapēc jau lika niedru jumtus, un zem gultas linus, lai samazinātu no abiem virzieniem nākošo starojumu. Par to ka tas strādā, man nav šaubu.Bet par hipotēzi, kāpēc tā- kādreiz... Ja runa par gulēšanu uz āderēm vispār, tad vienmēr!!! nosakot to ainu uz gūltas var nešaubīgi pateikt gulētāja mīļāko pozu, kāju un ķermeņa stāvokli, kad ir labi, tas ir zināms komforts. Ķermenis pats izvēlas pozu, kad starojuma ietekme ir minimāla, un tas vēl atrodās uz gultas... Tikai uzliekot kādu no senlatviešu aizsargmateriāliem, arī poza un komforts nomainās..Šoreiz viss.

Iet uz lapu: 1234567891011Nākošā
Pašreizējā: 1 no 11


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **     **  ********   **     **  ********  
 ***   **   **   **   **     **  **     **  **     ** 
 ****  **    ** **    **     **  **     **  **     ** 
 ** ** **     ***     **     **  **     **  ********  
 **  ****    ** **    **     **  **     **  **        
 **   ***   **   **   **     **  **     **  **        
 **    **  **     **  ********    *******   **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727